Strona 2225 z 10065
Pokaż wyniki od 22,241 do 22,250 z 100641

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Ja mam taką brzydszą koszulę nocną na poród, ale rozpinaną u góry, żeby mi Malutką położyli na piersiach od razu
    no własnie sie tak zastanawiałam czy rozpinana czy nie kupić... / czemu zmieniłas profilówe ?

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    frania01

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Kobitki, Wy tak serio z tymi podkładami? Chyba nie...))

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    no własnie sie tak zastanawiałam czy rozpinana czy nie kupić... / czemu zmieniłas profilówe ?
    a juz pisałam, że czuję się jak słoń ;p

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez cotton Zobacz posta
    Witam się i ja w ten grudniowy wieczór
    A wraz z nadejściem grudnia wkroczyłam w 36 tydzień i 9 miesiąc, raaaaany ale to leci! Już wszystko tuż tuż, ani się nie obejrzymy jak przeleci!
    Podkład pod prześcieradłem też już mam od paru dni hihi.

[B]Pati[B]- jakkolwiek to zabrzmi, ale muszę to powiedzieć! Normalnie zakochałam się w Twoich bombkach! Zdolniacha, zazdroszczę samozaparcia!

A jak się dzisiaj wkurzyłam to moje. Byłam na tym wymazie GBS, u mojej lekarki załatwiłam to w 2 minuty, zadzwoniłam do taty, że może po mnie przyjechać (bo samochodem sama już nie jeżdżę od jakiegoś czasu) po czym miałam iść do głównej rejestracji przychodni żeby próbki oddać. No to poszłam i baba, że ona nie wie czy to płatne czy nie. Więc znowu sru po schodach do mojej gin, a ta mówi, że przecież wszystko jej napisała. Mówię to kobiecie w rejestracji i ona, że nie wie ile to kosztuje!! I 25 minut czekania, bo się krząta i nic nie ogarnia! Jak już się dowiedziała, że badanie 35zł, daję jej 50zł,na co ona, że mam iść rozmienić bo ona nie ma! Nosz kuu.... w 9 miesiącu ciąży i latam jak głupia, jeszcze trochę i bym jej tam rodzić zaczęła! Poleciałam z przychodni, tata pożyczył 20zł i się pytam, czy wyda mi te 5zł, to wielki foch, bo ona nie ma! W końcu z łaską wyciągnęła ze "świnki" żyby mi wydać kasiurę. Pytam kiedy mogę się spodziewać wyników i co słyszę? "NIE WIEM"! Jaaaacie, ale zła wyszłam, normalnie brzuchol mnie tak zaczął boleć i się stawiać, że się położyć musiałam. Ach ta służba zdrowia!

Się wyżaliłam W ogóle dalej nie wiem co z teściową i świętami, już nie mam siły po prostu o tym myśleć. Zazdroszczę tych "normalnych".

Dziewczyny, a w czym zamierzacie rodzić? Bo te moje super "sexi" koszule do karmienia zostawię na oddział, a do porodu nie wiem czy nie kupić takiej zwykłej dłuższej bokserki, hmm... Bo generalnie wszystkie moje koszulki już sięgają gdzieś tam do jakiejś części brzucha

Co do brzucha, niektóre zrzucają kwiatki, inne garnki, ja wczoraj robiłam mężowi pomidory z mozarellą i czuję, że coś mi mokro. I co? Oczywiście całą deskę z pomidora wytarłam brzuchem
    To Ci sie milusia pani trafila wrrr one jakby z laski cos robia..ja.kiedys bylam na jakims przeswiwleniu tutaj w szpitalu i kazali koszuline nalozyc wiec nalozylam i czekac wiec czekam ,czekam,czekam no idzie i mowi sory ale twojego ubezpieczenia nie przyjmujemy nosz ku..wa mysle no ubralam sie ide mowie oddaj mi to skierowanie bede szukac gdzie indziej nie odda bo poszlo w smieci co????ku..jade do lekarki mowie pindom w recepcji dajcie mi nowe skierowanie i opowiadam co bylo a ona ze sie musze do lekarza zarejestrowac no nie mowie porabalo was no i wyszlam do tej pory nie robilam przeswietlnia haha

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Monika2008 Zobacz posta
    oo i też się pochwalem, ale tylko kocykiem
    Załącznik 92190
    No pikny

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez frania01 Zobacz posta
    Kobitki, Wy tak serio z tymi podkładami? Chyba nie...))
    ale czy co serio ?..

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    jak macie fejsbuka to patrzcie jaki fajny filmik, kurde rzeczywiście jakaś dusza artystki sie we mnie pojawila hahah
    https://www.facebook.com/LaCasaDelCu...3425912378829/
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar cotton
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    U mnie to badanie kosztuje 15 zl... Ciekawe czemu az taka rozbieznosc maja. Chyba ze szpitalne labolatorium inaczej kasuje jak te w przychodniach...
    Hmm.. no to faktycznie rozbieżność jest. I tak dobrze, że miałam w ogóle jakiegoś pieniążka, bo nie myślałam, że to jest dodatkowo płatne

Miałam mieć dzisiaj jeszcze wizytę u endokrynologa, ale wyniki są okej (TSH 0.997, FT3 2,91 i FT4 1,18) więc olałam. Tam zawsze minimum 1,5 h czekania, już się do tego nie nadaję!

Member
    frania01

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    a juz pisałam, że czuję się jak słoń ;p
    E tam, to raczej słoniątko

Member
    frania01

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    ale czy co serio ?..
    No czy serio rozkładacie na łóżkach już te podkłady?))

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów