Strona 2195 z 10092
Pokaż wyniki od 21,941 do 21,950 z 100917

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    przyszła mi wanienka w ogóle i powiem wam śmiechu warte haha.. bo ja mam malusią łazienke, śmieje się, że to toitoi z wanną no i ta wanienka ma te takie nakladki na wanne 'stojaki' co by tą wanienke nałożyć.. no i wyobraźcie sobie, że moja wanna jest na te nakładki ZA MAŁA hahah no kurde i po co mi to było moglam kupic już samą wanienke ale nosz kurde skad mialam wiedziec, ze ta wanna taka niewymiarowa
    sprzedaj

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    A ja się obawiam 4 kg a co dopiero 5200 g!!
    Ja dokładnie tak samo. Koleżanka urodziła córkę sn 4100 miała. Ale też USG pokazywało że nieco mniejsza jest, ale tam nie było aż tak dużej rozbieżności, choć gdyby wiedzieli że ponad 4 kg to miałaby cesarkę. Ale 5200, o Boże strasznie duża dzidzia.

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    Hihi no dokładnie ! ja po dzisiejszym moim usg stwierdzxiłąm że mała będzie miała ok 3 kg nie więcej...u mnie w rodzinie takie dzieci sie rodziły a teraz i tak ma niecałe 2,5kg
    ale jeszcze calutki miesiąc do porodu został więc może przytyć cały kilogram i już będzie 3,5 ważyła średnio dziecko tyje 200g na tydzień

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez marg Zobacz posta
    Witajcie Mamusie w ten pochmurny dzien
    u mnie dzis humor mocno sredni, a zaczelo sie od tego ze w pod koniec porannego sikania przypomnialam sobie ze mialam isc na bad moczu i krwi... ech nasikalam jeszcze raz ale nie wiem czy te wyniki beda wiarygodne. a dodatkowo najblizszy punkt pobran tak dziwnie pracuje ze trzeba z tyg na tydzien dzwonic i pytac jak sa czynni. bez sensu.
    do tego maz mnie wczorajpodkurzyl bo mowie mu o swoich obawach dotyczacych porodu a on zdziwiony czego ja o tym mysle o to przezywam. no myslalam ze go pacne doslownie. tak jak Natalia napisalas, ciaza to nie choroba, ale ostatni czas jest naprawde ciezki dla kobiety. nie mowiac juz o samym porodzie. to nam jest ciezko oddychac, poruszac sie, wstawac w nocy po kilka razy, to nas wszystko boli, rozciaga sie itp.. wystarczyloby troche zrozumienia ze strony ludzi, nic wiecej.
    no to sie wyzalilam i troche mi lepiej
    w ogole to tez dzis zdalam sobie sprawe ze jest pierwszy grudnia i juz coraz blizej porodu! ekscytacja i wzruszenie przeplataja sie z przerazeniem

Aniu super wiesci a propo torbieli. masz co swietowac!
    Tosienka na pewno ktoras z nas urodzi w grudniu, ale sie bedzie dzialo! tez juz mam rozlozone podklady pod przescieradlo w razie odejscia wod.

Karola bardzo milo ze strony tego Pana, ze zalatwi sprawe! oby wiecej tak zyczliwych ludzi bylo

co do aspiratorka to ja mam tez nosefrida- na szkole rodzenia taki polecali.

dziewczyny a zdarza wam sie miec klopot z trzymaniem moczu? bo mi sie zdarza przy kichaniu popuscic masakra jakas, obawiam sie co to bedzie po porodzie...
    u mnie tak było w II trymestrze i w sumie się tym niepokoiłam bo kichnęłam i potrafiłam popuścić minimalnie ale jakoś się to uspokoiło widzę.

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    ale jeszcze calutki miesiąc do porodu został więc może przytyć cały kilogram i już będzie 3,5 ważyła średnio dziecko tyje 200g na tydzień
    mam nadzieję że mi takiego psikusa nie zrobi i ją naturalnie urodzę !

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Rolcia Zobacz posta
    Pati, wymiatasz... A da się może zwrócić? Tzn fachowo "odstąpić od zakupu" bo na to zdaje się masz 10 dni bez podania przyczyny ;-)
    rolcia nie ma co sie w to bawić w sumie, bo udalo mi sie zlapac za 80 zł komplet gdzie sama wanienka nowa kosztuje 140 zł a z tymi uchwytami 200. wiec zostawie to tak jak jest no
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

O mnie
    Aniu super wieści!

Iza więc jak zobserwujesz taki problem (a nie życzę go oczywiście) to zapraszam, będę ciągła przez aspiratorek mleczko

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    rolcia nie ma co sie w to bawić w sumie, bo udalo mi sie zlapac za 80 zł komplet gdzie sama wanienka nowa kosztuje 140 zł a z tymi uchwytami 200. wiec zostawie to tak jak jest no
    a może da się te uchwyty jakoś delikatnie przerobić, żeby pasowało, Twój chłopina to ogarnie

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    mam nadzieję że mi takiego psikusa nie zrobi i ją naturalnie urodzę !
    tego Ci życzę

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    aniu super wieści!

iza więc jak zobserwujesz taki problem (a nie życzę go oczywiście) to zapraszam, będę ciągła przez aspiratorek mleczko
    ok ok :d

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

m jak mama styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów