Strona 2194 z 10063
Pokaż wyniki od 21,931 do 21,940 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Hej witam się in ja.. Późno, ale dziś znowu zaczelam dzień od rozmawiania z bogiem przez wielką białą słuchawkę, więc jestem totalnie rozbita. Noc masakra, wszystko bolalo i nie dało się spać... Za to dziś jaka niespodzianka! Miesiąc temu zrobilam zamówienie internetowe na prezent świąteczny i pomimo ponaglen ani nie dostałam towaru, ani zwrotu pieniędzy. Więc wypadaloby zgłosić sprawę do rzecznika praw konsumenta ale ten u nas w starostwie siedzi w najwyższej wieży bez windy i jakoś mi się nie usmiechalo tam iść bobym po drodze urodziła chyba. Więc zaryzykowalam napisalam maila, czy przyjmie w ten sposób zgłoszenie albo czy mąż może podejść itp. A PAN pełną profeska, dziś zadzwonił poprosił jeszcze o parę informacji i powiedział, że zero problemu, on się już tym zajmuje, życzył zdrowia dla mnie i małej i kazał się nie denerwowac, bo in już to ogarnie. No normalnie jak nie w Polsce!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    przyszła mi wanienka w ogóle i powiem wam śmiechu warte haha.. bo ja mam malusią łazienke, śmieje się, że to toitoi z wanną no i ta wanienka ma te takie nakladki na wanne 'stojaki' co by tą wanienke nałożyć.. no i wyobraźcie sobie, że moja wanna jest na te nakładki ZA MAŁA hahah no kurde i po co mi to było moglam kupic już samą wanienke ale nosz kurde skad mialam wiedziec, ze ta wanna taka niewymiarowa
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Rolcia Zobacz posta
    Hej witam się in ja.. Późno, ale dziś znowu zaczelam dzień od rozmawiania z bogiem przez wielką białą słuchawkę, więc jestem totalnie rozbita. Noc masakra, wszystko bolalo i nie dało się spać... Za to dziś jaka niespodzianka! Miesiąc temu zrobilam zamówienie internetowe na prezent świąteczny i pomimo ponaglen ani nie dostałam towaru, ani zwrotu pieniędzy. Więc wypadaloby zgłosić sprawę do rzecznika praw konsumenta ale ten u nas w starostwie siedzi w najwyższej wieży bez windy i jakoś mi się nie usmiechalo tam iść bobym po drodze urodziła chyba. Więc zaryzykowalam napisalam maila, czy przyjmie w ten sposób zgłoszenie albo czy mąż może podejść itp. A PAN pełną profeska, dziś zadzwonił poprosił jeszcze o parę informacji i powiedział, że zero problemu, on się już tym zajmuje, życzył zdrowia dla mnie i małej i kazał się nie denerwowac, bo in już to ogarnie. No normalnie jak nie w Polsce!
    uuu no super! jednak są jeszcze mili i profesjonalni ludzie
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Pati, wymiatasz... A da się może zwrócić? Tzn fachowo "odstąpić od zakupu" bo na to zdaje się masz 10 dni bez podania przyczyny ;-)

Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    Dziewczynki, jestem przerażona.
    Właśnie rozmawiałam z koleżanką, która urodziła jakiś tydzień temu synka. Miała poród wywoływany bo była po terminie ale od początku.
    4 dni po terminie pojechała do szpitala, ponieważ bardzo stwardniał jej brzuch, był jak skała i nie czuła ruchów synka. Zrobili jej KTG wyszedł jakiś dziwny zapis, więc po ok 30 min go powtórzyli wtedy było już wszystko ok, chcieli ją wypuścić do domu, ale z racji że była już po terminie i ten pierwszy zapis wyszedł nie ciekawy to ją zostawili. Leżała 3 dni jak zdecydowali się na wywoływanie, bo już było tydzień po terminie. Niestety nie ruszyło nic, więc odczekali dwa dni żeby organizm się zregenerował. Po tym czasie podali jej znowu oksytocynę, przez dwa dni, ale nadal nic się nie działo więc zdecydowali się na cesarskie cięcie. Jak się okazało to była najlepsza decyzja, i w sumie dobrze że akcja porodowa nie zaczęła się po tym wywoływaniu bo chłopak urodził się z wagą prawie 5 kg. Dokładnie 4750 i 60 cm.
    Poprostu jestem w szoku bo według USG miał mieć mniej niż 4 kg.
    Teraz będę się stresować do końca żeby mi też tak nie oszukało USG wagi, bo nie wyobrażam sobie urodzić naturalnie tak dużego dziecka. Szczególnie że to pierwszy poród. Już nawet nie chodzi o mnie, ale będę miała w głowie że malutka może, nie być jednak taka malutka i się zaklinuje i nawet nie chce myśleć co wtedy. Masakra normalnie. A podobno USG może się maksymalnie o 0,5 kg pomylić.

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Kamila21 Zobacz posta
    Dziewczynki, jestem przerażona.
    Właśnie rozmawiałam z koleżanką, która urodziła jakiś tydzień temu synka. Miała poród wywoływany bo była po terminie ale od początku.
    4 dni po terminie pojechała do szpitala, ponieważ bardzo stwardniał jej brzuch, był jak skała i nie czuła ruchów synka. Zrobili jej KTG wyszedł jakiś dziwny zapis, więc po ok 30 min go powtórzyli wtedy było już wszystko ok, chcieli ją wypuścić do domu, ale z racji że była już po terminie i ten pierwszy zapis wyszedł nie ciekawy to ją zostawili. Leżała 3 dni jak zdecydowali się na wywoływanie, bo już było tydzień po terminie. Niestety nie ruszyło nic, więc odczekali dwa dni żeby organizm się zregenerował. Po tym czasie podali jej znowu oksytocynę, przez dwa dni, ale nadal nic się nie działo więc zdecydowali się na cesarskie cięcie. Jak się okazało to była najlepsza decyzja, i w sumie dobrze że akcja porodowa nie zaczęła się po tym wywoływaniu bo chłopak urodził się z wagą prawie 5 kg. Dokładnie 4750 i 60 cm.
    Poprostu jestem w szoku bo według USG miał mieć mniej niż 4 kg.
    Teraz będę się stresować do końca żeby mi też tak nie oszukało USG wagi, bo nie wyobrażam sobie urodzić naturalnie tak dużego dziecka. Szczególnie że to pierwszy poród. Już nawet nie chodzi o mnie, ale będę miała w głowie że malutka może, nie być jednak taka malutka i się zaklinuje i nawet nie chce myśleć co wtedy. Masakra normalnie. A podobno USG może się maksymalnie o 0,5 kg pomylić.
    Znajomego siostra rodziła dziecko w ostatniej chwili zdecydowali się na cc bo dziecko miało już 5200g !

Witajcie Mamusie w ten pochmurny dzien
    u mnie dzis humor mocno sredni, a zaczelo sie od tego ze w pod koniec porannego sikania przypomnialam sobie ze mialam isc na bad moczu i krwi... ech nasikalam jeszcze raz ale nie wiem czy te wyniki beda wiarygodne. a dodatkowo najblizszy punkt pobran tak dziwnie pracuje ze trzeba z tyg na tydzien dzwonic i pytac jak sa czynni. bez sensu.
    do tego maz mnie wczorajpodkurzyl bo mowie mu o swoich obawach dotyczacych porodu a on zdziwiony czego ja o tym mysle o to przezywam. no myslalam ze go pacne doslownie. tak jak Natalia napisalas, ciaza to nie choroba, ale ostatni czas jest naprawde ciezki dla kobiety. nie mowiac juz o samym porodzie. to nam jest ciezko oddychac, poruszac sie, wstawac w nocy po kilka razy, to nas wszystko boli, rozciaga sie itp.. wystarczyloby troche zrozumienia ze strony ludzi, nic wiecej.
    no to sie wyzalilam i troche mi lepiej
    w ogole to tez dzis zdalam sobie sprawe ze jest pierwszy grudnia i juz coraz blizej porodu! ekscytacja i wzruszenie przeplataja sie z przerazeniem

Aniu super wiesci a propo torbieli. masz co swietowac!
    Tosienka na pewno ktoras z nas urodzi w grudniu, ale sie bedzie dzialo! tez juz mam rozlozone podklady pod przescieradlo w razie odejscia wod.

Karola bardzo milo ze strony tego Pana, ze zalatwi sprawe! oby wiecej tak zyczliwych ludzi bylo

co do aspiratorka to ja mam tez nosefrida- na szkole rodzenia taki polecali.

dziewczyny a zdarza wam sie miec klopot z trzymaniem moczu? bo mi sie zdarza przy kichaniu popuscic masakra jakas, obawiam sie co to bedzie po porodzie...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    Znajomego siostra rodziła dziecko w ostatniej chwili zdecydowali się na cc bo dziecko miało już 5200g !
    A ja się obawiam 4 kg a co dopiero 5200 g!!

O mnie
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez marg Zobacz posta
    Witajcie Mamusie w ten pochmurny dzien
    u mnie dzis humor mocno sredni, a zaczelo sie od tego ze w pod koniec porannego sikania przypomnialam sobie ze mialam isc na bad moczu i krwi... ech nasikalam jeszcze raz ale nie wiem czy te wyniki beda wiarygodne. a dodatkowo najblizszy punkt pobran tak dziwnie pracuje ze trzeba z tyg na tydzien dzwonic i pytac jak sa czynni. bez sensu.
    do tego maz mnie wczorajpodkurzyl bo mowie mu o swoich obawach dotyczacych porodu a on zdziwiony czego ja o tym mysle o to przezywam. no myslalam ze go pacne doslownie. tak jak Natalia napisalas, ciaza to nie choroba, ale ostatni czas jest naprawde ciezki dla kobiety. nie mowiac juz o samym porodzie. to nam jest ciezko oddychac, poruszac sie, wstawac w nocy po kilka razy, to nas wszystko boli, rozciaga sie itp.. wystarczyloby troche zrozumienia ze strony ludzi, nic wiecej.
    no to sie wyzalilam i troche mi lepiej
    w ogole to tez dzis zdalam sobie sprawe ze jest pierwszy grudnia i juz coraz blizej porodu! ekscytacja i wzruszenie przeplataja sie z przerazeniem

Aniu super wiesci a propo torbieli. masz co swietowac!
    Tosienka na pewno ktoras z nas urodzi w grudniu, ale sie bedzie dzialo! tez juz mam rozlozone podklady pod przescieradlo w razie odejscia wod.

Karola bardzo milo ze strony tego Pana, ze zalatwi sprawe! oby wiecej tak zyczliwych ludzi bylo

co do aspiratorka to ja mam tez nosefrida- na szkole rodzenia taki polecali.

dziewczyny a zdarza wam sie miec klopot z trzymaniem moczu? bo mi sie zdarza przy kichaniu popuscic masakra jakas, obawiam sie co to bedzie po porodzie...
    Nie przejmuj się mój też mi powtarza że ciąża to nie choroba i się śmieje że on jak był w ciąży to nie udawał... nosz kurde chyba go w łepetynke palnę niedługo bo nie wytrzymam ! na tydzień bym się z nim zamieniła....ehhh;/ ja mu że sie źle czuje a on że"daj ja ponosze a Ty rób na budowie" zero współczucia Też się cieszę że wszystko się wchłonęło ! o widzisz dobrze że mi przypomniałaś wiedziałam że coś zapomniałam ! rozłoże sobie podkład na łóżko właś nie !!!! ja też mam czasem taki problem dlatego noszę wkładki;/ czasem po prostu sie tego nie kontroluje;/

O mnie
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    A ja się obawiam 4 kg a co dopiero 5200 g!!
    Hihi no dokładnie ! ja po dzisiejszym moim usg stwierdzxiłąm że mała będzie miała ok 3 kg nie więcej...u mnie w rodzinie takie dzieci sie rodziły a teraz i tak ma niecałe 2,5kg

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów