Strona 2193 z 10066
Pokaż wyniki od 21,921 do 21,930 z 100652

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Hej !
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Ania jak ty to robisz, ze chodzisz tak wczesnie spac i spisz do rana??? No zdradz ta tajemnice!!
    Natalia ja zawsze byłam śpiochem w technikum jako 18 latka chodziłam spać po 20 bo praktycznie nie miałam ochoty na wyjścia z domu co wiem dziwne jest w tym wieku ale mój był za granicą a ja bez niego nie chciałam nigdzie wychodzić

No ja dziś się obudziłam za oknem ciemno ale trzeba było zbierać się na USG ! zwlokłam siebie i męża z łóżka i pojechaliśmy ! Chyba prezent na Mikołajki dostaliśmny bo lekarz powiedział że torbiel malutkiej się wchłonął <jupi> jestem taka szczęśliwa mówił że są malutkie zmiany ale to jest normalne u dzieci a bużki nie chciała pokazać zasłaniała się rączkami ułożona jest główkowo. Termin z USG przełożył się na 12.01 Waży 2451 g ! wyszedł 34 tydzień a z ostatniej miesiączki 36 wiec jest równe 2 tyg różnicy... kupiłam mandarynki i świetuje !

Dziś patrząc na słynnego facebooka zobaczyłam że mama takiej dziewczyny kóra niedaleko mnie mieszka zmarła miała ok 40 lat...;/ o chorobie z tego co wiem dowiedzieli się niedawno a tu kilka dni i kobieta nie żyje matko ale tragedia

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    Hej !

Natalia ja zawsze byłam śpiochem w technikum jako 18 latka chodziłam spać po 20 bo praktycznie nie miałam ochoty na wyjścia z domu co wiem dziwne jest w tym wieku ale mój był za granicą a ja bez niego nie chciałam nigdzie wychodzić

No ja dziś się obudziłam za oknem ciemno ale trzeba było zbierać się na USG ! zwlokłam siebie i męża z łóżka i pojechaliśmy ! Chyba prezent na Mikołajki dostaliśmny bo lekarz powiedział że torbiel malutkiej się wchłonął <jupi> jestem taka szczęśliwa mówił że są malutkie zmiany ale to jest normalne u dzieci a bużki nie chciała pokazać zasłaniała się rączkami ułożona jest główkowo. Termin z USG przełożył się na 12.01 Waży 2451 g ! wyszedł 34 tydzień a z ostatniej miesiączki 36 wiec jest równe 2 tyg różnicy... kupiłam mandarynki i świetuje !

Dziś patrząc na słynnego facebooka zobaczyłam że mama takiej dziewczyny kóra niedaleko mnie mieszka zmarła miała ok 40 lat...;/ o chorobie z tego co wiem dowiedzieli się niedawno a tu kilka dni i kobieta nie żyje matko ale tragedia
    Ania, super że torbiel się wchłonął:-) dobre wiadomości:-) to świętuj dzisiaj! Fajna waga:-) pamiętam jeszcze niedawno jak wszystkie uchwaliłyśmy się wagą ok 500 gram a teraz większość powyżej 2 kg:-) super!

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Ania fajnie, że wszystko w porządku :-) a mała zdrowa :-)
    Mi też się podobają te szumisie,widziałam w tesco takiego pluszaka z Fisher price :-) i jeszcze takie fajne maskotki co się świecą i mają ileś tam kołysanek :-)

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny
    Aniu super wiadomości! Moja koleżanka miała bardzo podobnie - jej mała miała torbiel na główce ale też się wchłonęła, tak wiec dobrze być dobrej myśli :0
    Ja rano wstałam i poczytałam trochę o pielęgnacji maluszka Niektóre materiały ze szkoły rodzenia i warsztatów naprawdę są fajne dla takich niedoświadczonych jak ja
    Później upiekłam zebrę. Jestem zadowolona bo nie wyszedł zakalec hurraa!
    Teraz siadam do nauki, o 14 brat przychodzi to chwile pogadamy. Później obiadek i wieczór dla mnie i męża
    Wczoraj oglądałam film "Granice miłości" - polecam, bardzo fajny dramat.
    U mnie też dobre wiadomości - całkiem prawdopodobne, że szafka, która zamówiliśmy w sobotę na rzeczy dla dzidzi będzie jeszcze przed świętami
    W sobotę chyba malowanie się rozpocznie, więc będzie przeprowadzka do rodziców na ok. tydzień. Wypiorę i wyprasuje wtedy ciuszki
    Choć nie lubię prasować to nie mogę się doczekać aż będę jeździć po tych małych rękawkach i nogawkach.
    Odnośnie aspiratorków to ja się zdecydowałam na zwykłą gruszkę z canpola - zobaczymy jak się sprawdzi ew. kupię coś "lepszego".
    Esmeralda 60 zł za bawełnianą koszulkę to spoko cena. Widziałam już o wiele droższe i do końca nie wiedziałam za co chcą tyle kasy....

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Witam sie i ja w kolejne deszczowe popoludnie!
    Co domulozenia dziecka w Nl jest tak, ze jak nie jest wlasnie zwrocone glowka w dol to robia cc. Moja na szczescie lezy dobrze, mam nadzieje, ze lekko pojdzie. U mnie dzis taka radosc jak odrywalam kartki w kalendarzu, ze wreszcie grudzien, uwielbiam ten miesiac I ten czas przygotowan do Swiat...I wciaz licze na szybsze wyjscie Ninki, jak dla mnie moze byc grudniowa Gwiazdeczka, bo to piekny miesiac.
    u mnie dzis zurek na obiad, wlasnie sie gotuje. Wczoraj poszlam wczesniej spac bo przed 24, ale jeszcze o 1.15 patrzylam na tel masakra, w nocy coraz ciezej, juz mam rozlozone na materacu folie I podklad, bo tak kazala polozna...moja wizyta za tydz w czw. Ciekawe, ktora z nas bedzie pierwsza grudniowa mama, bo mysle, ze tak bedzie!!! Dzis tez zakupilam paczki na pozniej do kawki. Pozdrawiam.

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    A w Waszych miastach też jest taki zwyczaj, że w lokalnej gazecie podają które dziecko było ostatnie w starym roku i pierwsze w nowym i te mamusie są nagradzane? Tylko właśnie nie wiem kto sponsoruje nagrody czy szpital, gazeta czy miasto ;-)

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    A w Waszych miastach też jest taki zwyczaj, że w lokalnej gazecie podają które dziecko było ostatnie w starym roku i pierwsze w nowym i te mamusie są nagradzane? Tylko właśnie nie wiem kto sponsoruje nagrody czy szpital, gazeta czy miasto ;-)
    U nas jest. Dotyczy pierwszego styczniaka, przychodzi prezydent jeszcze do szpitala z miskiem, kwiatami i bonem na zakupy na jakas tam kwote..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Martucha86 Zobacz posta
    Ania, super że torbiel się wchłonął:-) dobre wiadomości:-) to świętuj dzisiaj! Fajna waga:-) pamiętam jeszcze niedawno jak wszystkie uchwaliłyśmy się wagą ok 500 gram a teraz większość powyżej 2 kg:-) super!
    Też się właśnie cieszę i mam przez to super humor ! wieczorem pojade do rodziców nagonię DZIADKA do malowania łóżeczka a no już ponad 2 kg hihi takie małe słoniątko jak to mój mówi .

Daria dokładnie mój uznał że okaz zdrowia po nim pewnie u mnie i Natalii na str internetowej miasta podają które dziecko urodziło się pierwsze w nowym roku i z tego co pamiętam to prezydent miasta odwiedza mamę i daje jej bukiet kwiatów jakiegoś misia dla maleństwa i chyba coś jeszcze

madlen8 moja miała na lewej nerce z tego co mówił to oznaczało że n ie pozbywała się całego moczu... i że to niegroźne było ale lepiej żeby wogóle nie było
    A ja mam aspiratorek NoseFrida

tosienka87 napewno któraś z nas będzie w grudniu mamą ! ja mam właśnie dziwne przeczucie że się moja niunia na grudzień uprze i tacie prezent na urodziny zrobi a mi pod choinkę hihi
    Też lubię grudzień przygotowania do świąt ubieranie choinki ...ogólnie taki magiczny czas... a choinkę chciałabym w przyszłym tygodniu już ubrać może i szybciej zobaczymy jak czas na to pozwoli

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    U nas jest. Dotyczy pierwszego styczniaka, przychodzi prezydent jeszcze do szpitala z miskiem, kwiatami i bonem na zakupy na jakas tam kwote..
    u nas tak samo, tylko pierwsze dziecko

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    u nas tak samo, tylko pierwsze dziecko
    a ja nawet nie wiem o.o
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów