Strona 2192 z 10065
Pokaż wyniki od 21,911 do 21,920 z 100641

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Iza.ciekawe co sasiedzi mysla na te czeste odwiedziny kuriera

Marta super niespodzianka, taka mila i w ogole..

Ja snow nie spr.. Po dzisiejszej nocy, ucieczkach, wyrwaniu torebki, zdjeciach z nagim biustem w morzu, w kopaniu tunelu w garazu jako skrytki, pomocy tesciowi przed strozami prawa, jakimis dziwnymi akcjami z dziecmi,hotelami.. Raaaaany ile mi sie pierdol snilo!!!! Wole nic nie sprawdzac bo tylko sie zeschizuje..

Ja dzis spalam do 10, oczywiscie z przetwami bo ciagle ktos dzwonil a mam obowiazek miec tel przy sobie aby sie maz i rodzinka nie martwili ze nie odbieram...
    Czuje sie chyba troche lepiej..tzn juz mnie tak nie lamie, ale nos zatkany nad, gardlo jeszcze troche boli ale tez jakas poprawa jest.. Moze za dwa dni bede zdrowa? Obyyyyy.....

Powiem wam, ze psychicznie baaaardzo polecialam ... Przeroslo mnie wszystko, choroba, wynik gbsu, pogoda, zblizajacy sie rermin, brak sil itd.. Czuje sie przytloczona i oszukana... Tyle wpieraja, ze ciaza to taki cudowny stan itd... A jak cie cis dopadnie to krzywe oczy, ze jak to, przeciez ciaza yo nie choroba, ze przesadza sie itd..

Jakos malo osob twierdzi jaki to wielki trud dla kobiety, te wszystkie dolegliwosci itd.. Oczywiscie, ze sa kobiety, ktore czuja sie fantastycznie itd.. No ale do nich niestety nie naleze choc i tak twierdze, ze te miesiace znioslam calkiem calkiem i najlepiej z tych 3 ciaz... No ale nie jest latwo i tak...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    To wyciskanie brzucha faktycznie jest niedozwolone ale w praktyce wiadomo jak to wyglada, jak sa przeslanki to lekarz i tak to zrobi, a zadna kobieta ktora slyszy, ze dziecko owinietevpepowina i utknelo np barkami w kanale rodnym o zaczyna siniec nie powie lekarzowi, jak smial rzucic sie jej na brzuch.. Ja po tym dostalam silnego krwawienia, ale kurcze, moje dziecko zyje, urodzilo sie i bylo cale i na szczescie zdrowe i to bylo dla mnie najwazniejsze.

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Oooo, koleżanka ściągnęła na telefon aplikację działającej suszarki i szumu, ja nie wiedziałam, że można takiego Szumisia kupić, właśnie oglądałam je na necie A powiedz mi dostałaś takiego tylko "głowę" czy całą maskotkę?
    Ja dostałam "głowę" taką turkusowa. Z rzepem, można doczepic do szczebelek. Na allegro są po 89 zł.

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Dzień doberek! ale pospałam, z przerwami, ale jednak wczoraj położyłam się po północy, patrzę na tel a tam 1 grudnia i taki dreszczyk mnie przeleciał szczerze powiedziawszy! tak w ogóle dziś Najlepszy był mój sen....
    [B][/IzaB] sen skierowany do Ciebie :P ponieważ... śniło mi się, że przyjechałaś do mnie z dzidziusiem sama i miałaś problemy z karmieniem więc ja biegiem po laktator, a że wszystkie apteki zamknięte, a Tobie mało cycorki nie strzelą to wpadłyśmy na genialny pomysł, żeby odciągnąć nadmiar mleka UWAGA "aspiratorkiem do noska" Ty trzymałaś, a ja ze wszystkich sił ciągłam przez tą rureczkę (jejku mam to jeszcze przed oczami i śmieje się jak głupia:P) ale najważniejsze, że efekt był zamierzony i piersi przestały boleć :P ot i taki sen :P

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    To wyciskanie brzucha faktycznie jest niedozwolone ale w praktyce wiadomo jak to wyglada, jak sa przeslanki to lekarz i tak to zrobi, a zadna kobieta ktora slyszy, ze dziecko owinietevpepowina i utknelo np barkami w kanale rodnym o zaczyna siniec nie powie lekarzowi, jak smial rzucic sie jej na brzuch.. Ja po tym dostalam silnego krwawienia, ale kurcze, moje dziecko zyje, urodzilo sie i bylo cale i na szczescie zdrowe i to bylo dla mnie najwazniejsze.
    w praktyce jest różnie, bo koleżanka rodziła tego roku w kwietniu i właśnie lekarz jak to mówiła dosłownie skakał jej po brzuchu, ale dzięki temu urodziła a dziecko było już całe siwe więc moim zdaniem oni wiedzą najlepiej w którym momencie jak z nami postępować, żeby było dobrze i dzidziuś się urodził cały i zdrowy

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    hej mamusie, witam się w ten grudniowy poranek miło że prawie wszyscy nadal w dwupaku, bądź też w trójpaku hihi. Grudzień powinien powiać nas już śniegiem.. a u mnie nadal czarno za oknem i będzie tak podejrzewam przez cały grudzień .. gdzie te zimy się podziały gdy na pasterkę się szło a śnieg pod butami aż skrzypiał ja czekam na moich kurierów i listonoszy (oni mają mnie już dosyć) zawsze się zdarzy tak że ten sam kurier przyjedzie bo przeważnie biorę wysyłkę z dpd i ten chłopaczek ma ten region u mnie, chyba dam mu coś słodkiego na Mikołaja haha zastanawiam się czy się ubrać, bo w koszulce nocnej mi zimno troszkę zaraz zrobię sobie kawkę i mam świeżą babeczkę na stole mmm

hej szumiś fajna sprawa może i ja się skuszę
    Mój listonosz też już ma mnie chyba serdecznie dosyć:-P ostatnio zamawialam jakieś pierdoly z allegro, parę rzeczy z aliexpress i prawie codziennie coś donosił:-P śmiałam się do niego ze trochę tych paczek do mnie jeszcze będzie, ale on zrobił tylko zkwaszoną minę:-P no sory, taka praca:-P

Senior Member Awatar Esmeralda
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Dziewczyny a co myślicie o uszyciu sukienki ciążowej? Drożej wyjdzie niż kupno?
    czesc

ja zamówiłam koszule do karmienia, zamówiłam bo chciałam czarne a takich nie widziałam, z fajnej cieniutkiej bawełny koszt jednej 60 zł

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Dzień doberek! ale pospałam, z przerwami, ale jednak wczoraj położyłam się po północy, patrzę na tel a tam 1 grudnia i taki dreszczyk mnie przeleciał szczerze powiedziawszy! tak w ogóle dziś Najlepszy był mój sen....
    [B][/IzaB] sen skierowany do Ciebie :P ponieważ... śniło mi się, że przyjechałaś do mnie z dzidziusiem sama i miałaś problemy z karmieniem więc ja biegiem po laktator, a że wszystkie apteki zamknięte, a Tobie mało cycorki nie strzelą to wpadłyśmy na genialny pomysł, żeby odciągnąć nadmiar mleka UWAGA "aspiratorkiem do noska" Ty trzymałaś, a ja ze wszystkich sił ciągłam przez tą rureczkę (jejku mam to jeszcze przed oczami i śmieje się jak głupia:P) ale najważniejsze, że efekt był zamierzony i piersi przestały boleć :P ot i taki sen :P
    Hahaha...to pewnie dlatego że wczoraj wieczorem był temat aspiratorkow. Ale o takim ich zastosowaniu nie słyszałam:-P

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    o jej dzięki Olka !! jak będę miała taki problem wiem co robić, ale mnie rozbawiłaś tym snem wyobraziłam sobie to właśnie

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Martucha86 Zobacz posta
    Ja dostałam "głowę" taką turkusowa. Z rzepem, można doczepic do szczebelek. Na allegro są po 89 zł.
    Ok, dzięki

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów