Strona 2191 z 10041
Pokaż wyniki od 21,901 do 21,910 z 100401

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Joneczka
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    Nasza Majeczka urodziła się
    Data
    11-01-2016
    Ja nadal chora, chociaż tesciu zrobił mi syrop z cebuli i troszkę mi pomogło, chociaż dziś też się jeszcze z łózka nie podnoszę (tylko obiad zrobic). Moja mala wczoraj i dziś bardzo spokojna, nie wiem...może mamę chce oszczędzić, albo nie wie co się dzieje - jak kaszle to się trzęsie pewnie w środku :P.
    1 grudnia, jakoś pierwsza myśl po przebudzeniu - ciekawe kiedy Nas dopadnie ;-).
    Miłego dnia dziewczynki

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Dzień dobry!
    Ale pospałam, po 8 wstałam zjadłam śniadanko i obejrzałam top model:P
    Odnośnie zasypiania podczas oglądania filmów to muszę się przyznać, że naszym związku to ja jestem ta "zła" :P haha...początkowe napisy i ja już odlatuję:P Zdarzyło mi się nawet raz w kinie. Byliśmy na którejś części Underworld, chyba w Galerii Mokotów, tam mają takie wielkie wygodne, wysokie fotele z zagłówkami:P a seans był ok 21-22, no i te dłuuuugie reklamy...:P przysneło mi się:P haha
    Dziś miałam dziwny sen:/ śniło mi się, że robiłam zastrzyk mojemu mężowi:/ jakoś nie wierzę w symbolikę snów ale sprawdziłam sobie w necie i niby to nic dobrego nie znaczy...oj tam oj tam:P
    aaaaa...wczoraj od moich rodziców i od mojego brata (przyszłego ojca chrzestnego) na wcześniejszego Mikołaja (chyba myślą, że nie dotrwam do 6 grudnia:P) Julek dostał Szumisia jaka to fajna sprawa:P szum przypomina suszarkę, uspokaja dziecko, pomaga zasnąć, można sobie regulować głośność, przyczepić do nadgarstka, czy łóżeczka no i do tego jest śliczny:P
    A dziś jak już się zwlekę z łóżka to muszę się wziąść za prasowanie:/ oczywiście na siedząco:P a w ogóle zaczełam cała strzykać:/ jak się chce przewrócić na bok czy wstać to zaraz kolana mi strzelają albo plecy:/ strasznie to nieprzyjemne:/
    Buziaki dla Was dziewczyny:*

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Joneczka Zobacz posta
    Ja nadal chora, chociaż tesciu zrobił mi syrop z cebuli i troszkę mi pomogło, chociaż dziś też się jeszcze z łózka nie podnoszę (tylko obiad zrobic). Moja mala wczoraj i dziś bardzo spokojna, nie wiem...może mamę chce oszczędzić, albo nie wie co się dzieje - jak kaszle to się trzęsie pewnie w środku :P.
    1 grudnia, jakoś pierwsza myśl po przebudzeniu - ciekawe kiedy Nas dopadnie ;-).
    Miłego dnia dziewczynki
    uwielbiam syrop z cebyli <mniam> :P a Ty zdrowiej Kochana!

Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    Witam Was dziewczynki
    Ale dziś zawierucha za oknem brr.
    Co do zasypiania facetów w 5 min to chyba wszyscy tak mają :P mój ledwo przyłoży głowę do poduszki i śpi, nie ważne czy to jest wieczorem po pracy i jest zmęczony, czy niedziela gdzie spał prawie do południa a po obiadku i tak musi się zdrzemnąć :P Na szczęście jak mamy oglądnąć razem jakiś film to nie zasypia, bo chyba bym mu głowę urwała
    U mnie malutka też rzadko się wypina, czy kopie boleśnie. Czasami jej się zdarzy gdzieś mnie kopnąć zazwyczaj z prawej strony, w bliżej nie sprecyzowany organ wewnętrzny :P ale nigdy nie wiem w co. Wtedy boli jak cholera, ale na szczęście nie zbyt często. Co do twardego brzuszka to też zazwyczaj mam jak dłużej pochodzę, lub postoję, a na leżąco też jestem w stanie wyczuć gdzie malutka ma pupkę i w którą stronę jest obrócona kręgosłupem, i główkę też znajdę :P Kiedyś mi się nawet śniło że znalazłam jej stópki i dokładnie wyczułam każdy paluszek hehe.

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Martucha86 Zobacz posta
    Dzień dobry!
    Ale pospałam, po 8 wstałam zjadłam śniadanko i obejrzałam top model:P
    Odnośnie zasypiania podczas oglądania filmów to muszę się przyznać, że naszym związku to ja jestem ta "zła" :P haha...początkowe napisy i ja już odlatuję:P Zdarzyło mi się nawet raz w kinie. Byliśmy na którejś części Underworld, chyba w Galerii Mokotów, tam mają takie wielkie wygodne, wysokie fotele z zagłówkami:P a seans był ok 21-22, no i te dłuuuugie reklamy...:P przysneło mi się:P haha
    Dziś miałam dziwny sen:/ śniło mi się, że robiłam zastrzyk mojemu mężowi:/ jakoś nie wierzę w symbolikę snów ale sprawdziłam sobie w necie i niby to nic dobrego nie znaczy...oj tam oj tam:P
    aaaaa...wczoraj od moich rodziców i od mojego brata (przyszłego ojca chrzestnego) na wcześniejszego Mikołaja (chyba myślą, że nie dotrwam do 6 grudnia:P) Julek dostał Szumisia jaka to fajna sprawa:P szum przypomina suszarkę, uspokaja dziecko, pomaga zasnąć, można sobie regulować głośność, przyczepić do nadgarstka, czy łóżeczka no i do tego jest śliczny:P
    A dziś jak już się zwlekę z łóżka to muszę się wziąść za prasowanie:/ oczywiście na siedząco:P a w ogóle zaczełam cała strzykać:/ jak się chce przewrócić na bok czy wstać to zaraz kolana mi strzelają albo plecy:/ strasznie to nieprzyjemne:/
    Buziaki dla Was dziewczyny:*
    Oooo, koleżanka ściągnęła na telefon aplikację działającej suszarki i szumu, ja nie wiedziałam, że można takiego Szumisia kupić, właśnie oglądałam je na necie A powiedz mi dostałaś takiego tylko "głowę" czy całą maskotkę?

Senior Member Awatar hankaskakanka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Też się boję bo nie wiem co mnie czeka i boję się, że będzie duże a ja stracę siły na parcie i będą mi się na brzuch rzucać. No ale nie ma co gdybac wszystko się okaże w dniu porodu.
    Z tego linku wynika, że to dobrze, że jest zwrócone głowa do kręgosłupa chyba :-)

Z tego co mi mówili w szpitalu nie praktykuje się już tego rzucania na brzuch> Przy moim pierwszym porodzie lekarz położył się na mnie całym cielkiem a do drobnych nie należał, całe szczęście że tego już sie nie robi brrrrr

Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-29 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez hankaskakanka Zobacz posta
    Z tego co mi mówili w szpitalu nie praktykuje się już tego rzucania na brzuch> Przy moim pierwszym porodzie lekarz położył się na mnie całym cielkiem a do drobnych nie należał, całe szczęście że tego już sie nie robi brrrrr
    Też tak słyszałam, podobno można to gdzieś zgłosić jezeli by się coś takiego wydarzylo

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    hej mamusie, witam się w ten grudniowy poranek miło że prawie wszyscy nadal w dwupaku, bądź też w trójpaku hihi. Grudzień powinien powiać nas już śniegiem.. a u mnie nadal czarno za oknem i będzie tak podejrzewam przez cały grudzień .. gdzie te zimy się podziały gdy na pasterkę się szło a śnieg pod butami aż skrzypiał ja czekam na moich kurierów i listonoszy (oni mają mnie już dosyć) zawsze się zdarzy tak że ten sam kurier przyjedzie bo przeważnie biorę wysyłkę z dpd i ten chłopaczek ma ten region u mnie, chyba dam mu coś słodkiego na Mikołaja haha zastanawiam się czy się ubrać, bo w koszulce nocnej mi zimno troszkę zaraz zrobię sobie kawkę i mam świeżą babeczkę na stole mmm

hej szumiś fajna sprawa może i ja się skuszę

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Martucha86 Zobacz posta
    uwielbiam syrop z cebyli <mniam> :P a Ty zdrowiej Kochana!
    haaa to widze, że nie tylko ja taka dziwna też uwielbiam ten syrop mmmm
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    hej mamusie, witam się w ten grudniowy poranek miło że prawie wszyscy nadal w dwupaku, bądź też w trójpaku hihi. Grudzień powinien powiać nas już śniegiem.. a u mnie nadal czarno za oknem i będzie tak podejrzewam przez cały grudzień .. gdzie te zimy się podziały gdy na pasterkę się szło a śnieg pod butami aż skrzypiał ja czekam na moich kurierów i listonoszy (oni mają mnie już dosyć) zawsze się zdarzy tak że ten sam kurier przyjedzie bo przeważnie biorę wysyłkę z dpd i ten chłopaczek ma ten region u mnie, chyba dam mu coś słodkiego na Mikołaja haha zastanawiam się czy się ubrać, bo w koszulce nocnej mi zimno troszkę zaraz zrobię sobie kawkę i mam świeżą babeczkę na stole mmm

hej szumiś fajna sprawa może i ja się skuszę
    No u mnie ostatnio taka babeczka 'kuleczka' na 2 piętro 2 dni pod rząd chyba wchodzila bidulka i sie poskarżyła babci mojego, bo ona kiedyś listonorką była hihihi, że ta 'żona' wnuka co chwile coś zamawia hahah no ale tak na żarty oczywiście hihi. No to chyba teraz sie bedziemy czesciej widziec bo w końcu zaraz bede kompletować wszystko na tip top

tak w ogole to dzień doberek, ja te rogaliki szybko dokończe potem może się zabiore do sklepku, piekarenki no i co na obiad dziśśśśśś
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów