Strona 2190 z 10058
Pokaż wyniki od 21,891 do 21,900 z 100574

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Tak paczam na te zdjęcia i jedyne co przychodzi mi do głowy, że co drugiego tatuska bym chyba niecenzuralnie opieprzyla. O ile trzymanie dziecka za klatkę piersiową i podtrzymywanie nóżek jest spoko,i faktycznie pomaga dzieciom skulic się w fizjologicznej bądź co bądź dla nich pozycji ( tak samo po karmieniu, żeby się dziecku odbiło, nie powinno się trzymać dziecka w pozycji pionowej, bo obciąża kręgosłup, a właśnie przewiesic sobie przez ramię z glowka patrzaca w dół za nasze plecy) o tyle trzymanie dziecka za nogi, żeby je grawitacja złożyła?! Barbarzyństwo, ale może ją jestem dziwna... Albo mam zbyt dużą wyobraźnię jak się musi czuć takie stlamszone dziecko, które nawet nie ma siły, żeby zaprotestować...

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar Milena Gawlik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Mi jutro pozostanie rowny miesiac do porodu Z jednej strony jak sobie pomysle ze w lutym bede juz wracala do siebie i opuszcza mnie bole kregoslupa i wstawanie z lozka przez co 30 min na @ to jestem zachwycona , ale jak sobie pomysle ze sobie siedze i siedze a nagle moze mnie zlapac skurcz jeden , drugi... i wiele kolejnych to nie wiem czy panika sie wlacza czy jak to nazwac ;-) Nastawiona jestem optymistycznie ale jakby nie patrzyl to "pierwszy raz"

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Rolcia Zobacz posta
    Tak paczam na te zdjęcia i jedyne co przychodzi mi do głowy, że co drugiego tatuska bym chyba niecenzuralnie opieprzyla. O ile trzymanie dziecka za klatkę piersiową i podtrzymywanie nóżek jest spoko,i faktycznie pomaga dzieciom skulic się w fizjologicznej bądź co bądź dla nich pozycji ( tak samo po karmieniu, żeby się dziecku odbiło, nie powinno się trzymać dziecka w pozycji pionowej, bo obciąża kręgosłup, a właśnie przewiesic sobie przez ramię z glowka patrzaca w dół za nasze plecy) o tyle trzymanie dziecka za nogi, żeby je grawitacja złożyła?! Barbarzyństwo, ale może ją jestem dziwna... Albo mam zbyt dużą wyobraźnię jak się musi czuć takie stlamszone dziecko, które nawet nie ma siły, żeby zaprotestować...
    Powiem ci ze ja jakoś bardzo rzadko odczuwam żebym miała jakiś skurcz czy coś i takiego twardego brzucholka to nie mam jedynie odczuwam jak stoję czy pochodze ze jest troszkę twardszy. Ale zauwazylam ze czasami jak wstane szybko albo krok zrobię to mnie tak zaczyna kłuć w środku tam.. Hmm nie wiem czy to tak ma być czy co.

Tak w ogóle to zjadlam jeszcze paczka i leże. No bo przecież jutro juz by był nie dobry i suchy to trzeba było go zjeść nie :P

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Dobranoc dziewuszkii

Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-29 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Rolcia Zobacz posta

Tylko z tym przewieszaniem przez ramię tez trzeba rozsadnie, bo to głowa dziecka ma być na naszym ramieniu, nie można maluchowi na brzuch naciskac, a tak jest jak się za bardzo przewiesi

Senior Member
    Monika2008

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Witajcie mamcie
    od 3ej przewracam sie z boku na bok i d..a blada snu złapać nie mogę
    Wczoraj miał dołujący dzień.. brzuch albo bolal albo kamieniał albo Mały dłuższ czas się nie ruszał.. dokończyłam pakować torbe łacznie z naszykowaniem na niej dokumentów i torebki z portfelem, etc.. Może w paranoję wpadam...
    Zaczynam być przerażona wizja porodu przed powrotem męża.. sama tego nieogarnę

Mam dziś gina i jestem niespokojna coś.. kurczaki pierwszy raz mam cykora idąc na wizytę..

wziełam się za nadganianie forum, to moze zejdzie troche ze mnie...

[QUOTE=Whatz;2761571] /QUOTE]
    Ja od czerwca używałam nawilżacza i gdyby nie on nie wiem, jak lato bym przetrwała.. Teraz schowany jest, bo większośc czasu okno uchylone. Przy kapryśnej i mroxnej pogod\ie najlepiej mi si.e oddycha..
    Mam taki: http://allegro.pl/nawilzacz-oczyszcz...804350744.html
    To był pierwszy tego typu sprzecior, więc powodow do narzekań nie mam, choć wujo stwierdził, że jak dla niego za głosno pracuje..

Choinka żywa u nas standardowo będzie, choć już mam zapowiedziane, że malutka, bo 0,5m.. Z reguly do 15stycznia trzyma sie bez opadania, ale co 2 dni jest podlewana..

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Dzień dobry Mamcie
    Wczoraj zasnęłam przed tv (a śmieję się z facetów) i dopiero teraz zobaczyłam kto wygrał Top Model. Nie zgadzam się z wyborem, ale go zaakceptuję ;p Noc prawie cała przespana, ale u nas znowu straszna wichura nad ranem :/
    Rolcia mi brzuszek czasem robi się twardy, ale podobnie jak u Pati, jak porobię czy długo chodzę, a tak to mam chyba w miarę miękki, wczoraj Pan Poślubiony ustami mógł wyczuć nóżki i plecki Malutkiej
    Pati pączek nie mógł czekać do dzisiaj! to jest pierwsza zasada łakomczuszka, jak masz pączka to go zjedz!

Myślę nad śniadaniem. Chyba zrobię jajecznicę

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Monika2008

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    A ja Wam musze zakomunikowac jakas niezwykla przemiane mojego meza.. Bo dba o mnie ze ho ho.. To bardzo mile jest.
    Dzis mnie nawet nie budzil, sam zajal sie wyprawianiem dzieci do szkoly, przywiozl mi tez leki i sniadanko.. Widze caly czas jego troske i pociesza ze juz niedlugo, zebym chwilke jeszcze wytrzymala.. Sprzata, gotuje no wszystko robi.. Wczoraj przyszedl i powiedzial ze teskni za mna i ze bardzo potrzebuje mojej bliskosci...moze yo glupie ale od razu jakas fala cieplych uczuc do mnie przyszla... Jakos tak inaczej sie zrobilo i bardziej mnie do niego ciagnie
    Zrozumialam tez aby nie brac do siebie jakis zlosci czy uwag bo kazdy jest tylko czlowiekiem i miewa gorsze dni... Ale takie zachowanie jego jak ostatnio jest najwiekszym i niezaprzeczalnym dowodem na to, ze jego uczucia sa szczere i ze mnie kocha dobrze jest to czuc..
    A tu moje ksiezniczki z wczorajszej sesji... Taki przedsmak nim dostaniemy reszte zdjec

Załącznik 92145
    Natalka, wspaniale, że taka zmiana.. Czytając powyższe sama się wzruszyłam, więc nie potrafię sobie wyobrazić jak Twoje serduszko "załopotało"
    A księżniczek żadne królewstwo nie mogloby sie powstydzić..

[baba_jadziawszystkiego dobrego z okazji rocznicy ślubu...

Kamilko kino już od dawna nie dla mnie.. A planowaliśmy iśc na gwiezdne wojny ... Mój jest fanem i obiecalam, że jakoś wytrzymam ta męczarnie.. (zazwyczaj usypiam na nich).. no, ale cóż.. zdecydowanie sam pójdzie..

Daria my mamy wielką kołdre zimową 200*220, którą teściowa jeszcze szyła.. także nie ma walki, a latnia standardowa 160*200 i często konczy się, że mi za ieplo i biore kocyk lub przescieradło do przykrycia, a mąż resztę..

noo.. jeszcze 10str.. pewnie pewnie jeden dłuższy post bedzie

Senior Member Awatar naomi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-27 zobacz kalendarz
    dzien dobry
    Rolcia ja tez bylam zdziwona ogladajac porody, ze kobietki maja tak miekkie brzuszki i polozne az wgniataja sie w nie, moj rowniez jest zdecydowanie bardziej twardszy i jakis taki napiety zwarty.

Wiecie co, wczoraj jak spojrzałam w kalendarz, że dzis juz 1 grudzien to spanikowalam! jak jeszcze pare chwil temu wydawalo mi sie, ze mam czasu nad to, tak od wczoraj mysli mnie nie opuszczaja, że moze nie zdaze z czyms, uprac, poprasowac ogarnac to co chcialam, zalatwic to co mialam przed porodem, dziwne uczucie mnie przesladuje, że najprawdopodobniej maly zechce predzej sie pojawic, po drugie mialam sen snila mi sie kotka moja, że sie tulila stęskniona, bo mam ja w polsce nie moge miec tu zwierzakow a w senniku pisza ze dla kobiet w ciazy to znak ze mam uwazac na siebie i nienarodzone dziecko i dbac o siebie to sie nakrecilam niezle dzis dodatkowo. ehhh

Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-29 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez naomi Zobacz posta
    dzien dobry
    Rolcia ja tez bylam zdziwona ogladajac porody, ze kobietki maja tak miekkie brzuszki i polozne az wgniataja sie w nie, moj rowniez jest zdecydowanie bardziej twardszy i jakis taki napiety zwarty.

Wiecie co, wczoraj jak spojrzałam w kalendarz, że dzis juz 1 grudzien to spanikowalam! jak jeszcze pare chwil temu wydawalo mi sie, ze mam czasu nad to, tak od wczoraj mysli mnie nie opuszczaja, że moze nie zdaze z czyms, uprac, poprasowac ogarnac to co chcialam, zalatwic to co mialam przed porodem, dziwne uczucie mnie przesladuje, że najprawdopodobniej maly zechce predzej sie pojawic, po drugie mialam sen snila mi sie kotka moja, że sie tulila stęskniona, bo mam ja w polsce nie moge miec tu zwierzakow a w senniku pisza ze dla kobiet w ciazy to znak ze mam uwazac na siebie i nienarodzone dziecko i dbac o siebie to sie nakrecilam niezle dzis dodatkowo. ehhh

Naomi Ty się nie sugeruje sennikami. To tylko sen, więc głową do góry i bez pesymizmu mi tu

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów