Strona 2189 z 10063
Pokaż wyniki od 21,881 do 21,890 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Rolcia Zobacz posta
    Daria no jak koniecznie chcesz cesarke to nóżki w supel i tyle, w końcu będą musieli coś z Tobą zrobić :-P
    Cesarki też się boję hehe :-) nie, dam radę sn jak inne dają to co ja gorsza mam być :-) jak nie ma zagrożenia i konieczności cc to po co się kroić..

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Cesarki też się boję hehe :-) nie, dam radę sn jak inne dają to co ja gorsza mam być :-) jak nie ma zagrożenia i konieczności cc to po co się kroić..
    ja sie panicznie balam pierwszego porodu.. bylam nastawiona na najgorsze... a potem mile zaskoczenie bo nie bylo az tak tragicznie jak sobie wyobrazalam.. 2 porod to bajka, wiadomo bolalo i jako fajnej i przyjemnej czynnoscie tego nie wspominam :P ale tyle kobiet to przechodzi i to o roznym progu bolu, roznych stanach psychicznych, emocjonalnych itd i sie udaej, wiec kazda z nas da rade !! :
    ps.. dla pocieszenia teraz tez sie boje.. ale tak czy siak i tak urdoze i tak

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez Rolcia Zobacz posta
    Ogólnie rzecz biorąc dziecko powinno iść głową do przodu twarzą do podłogi i w momencie rodzenia barków się obrócić, to tyle co wiem. Ponadto ważne jest USG z ostatniej wizyty z opisem ułożenia, ale chyba i tak na porodowce powtarzają, bo dziecko może psikusa w ostatniej chwili zrobić, poza tym trzeba ocenić, czy odpowiednio nisko zeszło (aczkolwiek tu nie jestem pewna, wiem, że w moim szpitalu tak robią)... Mojej kumpeli się mały nie opuszczał, a jak go próbowali namówić to się w poprzek skubany ułożył... Ale jak to moja doula mi ciągle powtarza : dziecko wie lepiej. Jeśli nie chce współpracować to coś jest na rzeczy, np owiniecie pępowina lub niewspółmiernośc glowkowo miednicowa...
    a moja nie chce współpracować

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    ja sie panicznie balam pierwszego porodu.. bylam nastawiona na najgorsze... a potem mile zaskoczenie bo nie bylo az tak tragicznie jak sobie wyobrazalam.. 2 porod to bajka, wiadomo bolalo i jako fajnej i przyjemnej czynnoscie tego nie wspominam :P ale tyle kobiet to przechodzi i to o roznym progu bolu, roznych stanach psychicznych, emocjonalnych itd i sie udaej, wiec kazda z nas da rade !! :
    ps.. dla pocieszenia teraz tez sie boje.. ale tak czy siak i tak urdoze i tak
    Też się boję bo nie wiem co mnie czeka i boję się, że będzie duże a ja stracę siły na parcie i będą mi się na brzuch rzucać. No ale nie ma co gdybac wszystko się okaże w dniu porodu.
    Z tego linku wynika, że to dobrze, że jest zwrócone głowa do kręgosłupa chyba :-)

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Też się boję bo nie wiem co mnie czeka i boję się, że będzie duże a ja stracę siły na parcie i będą mi się na brzuch rzucać. No ale nie ma co gdybac wszystko się okaże w dniu porodu.
    Z tego linku wynika, że to dobrze, że jest zwrócone głowa do kręgosłupa chyba :-)
    Ja w pierwszej ciazy mialam okropne bole krzyzowe.. Przec nie mialam juz sil.. Mam dziwna przypadlosc ze jak przychodzi czas parvia to przestaje w sekundzie czuc bol i skurcze.. Polozne sprawdzaja na ktg i mi mowia kiedy przec... Pierwsza corke moj lekarz mi wypchal, wlasnie "rzucajac" sie na moj brzuch.. Ale nie wiem czy to przez to ze glowka byla w zla strone odwrocona.. Nic sie malej nie stalo na szczescie.. Przy drugiej kazali mi przec na okraglo bez wzgledu czy skurcze byly, bo cora owinieta byla pepowina i musiala jak najszybciej sie wydostac..

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Moja jest ulozona glowka w dol i wlasnie twarzyczka do kregoslupa, tak bylo na ostatniej wizycie i przez to twarzyyczki nie widzialam

O mnie
    http://m.edziecko.pl/edziecko/1,1131...-porodzie.html

Obejrzyjcie sobie zdjęcia jak dziecko wyglądalo w naszych brzuchach. Z jednej strony to urocze i słodkie ale z drugiej balabym się go tak ustawić, że zrobię krzywdę, że coś go boli tak mocno zgietym.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    zjadłabym coś.. ale może zostawie tą myśl do rana..
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    http://m.edziecko.pl/edziecko/<br />...-porodzie.html

Obejrzyjcie sobie zdjęcia jak dziecko wyglądalo w naszych brzuchach. Z jednej strony to urocze i słodkie ale z drugiej balabym się go tak ustawić, że zrobię krzywdę, że coś go boli tak mocno zgietym.
    He pisza ze zasypiamy tak jak lezelismy w brzuchu u mamy. To ja u mamy spalam na brzuchu jakos , bo przed ciaza zasypialam tylko na brzuchu

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Olu spokojnie jeśli będzie chciała to się ułoży i w ostatniej minucie a jak nie, to zaufaj jej, że wie co robi i ma powód i tyle. Z tego, co słyszę, to dzieciaczki maja mega intuicję i po prostu wiedzą lepiej.
    Dziewczyny a z innej beczki... My wczoraj ogladalismy taki filmik o porodach itp i na filmiku badali jedną babkę to normalnie jak położna kładła ręce to brzuszek naddawal i pozwalał na wymacanie dzieciaczka. A mój jest jak skala i no nie ma opcji, żeby coś wyczuć. I nie mowie tu o tych normalnych skurczach, bo wtedy to już w ogóle robi się jajo nie brzuch, tylko tak normalnie jest taki strasznie zwarty i sztywny... A dodam, że sporo tluszczyku tam przed ciąża było, i dlatego podwójnie zaskakujące to. Normalnie jak piłka tenisowa... Ma któras tak??

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów