Strona 2182 z 10046
Pokaż wyniki od 21,811 do 21,820 z 100456

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    no to super jejku ja mam nadzieje, ze ta
    moja ginka bedzie w środe chyba, że już od początku grudnia ma jej nie być.. bo jak nie to bede musiala gdzieś się wcisnąć prywatnie grr czemu ze mnie taka dupa
    Dasz rade

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    no to super jejku ja mam nadzieje, ze ta moja ginka bedzie w środe chyba, że już od początku grudnia ma jej nie być.. bo jak nie to bede musiala gdzieś się wcisnąć prywatnie grr czemu ze mnie taka dupa
    a nie masz bezpośrednio do niej kontaktu? byś się umówiła i powiedziała że skleroza Cię dopadła w ciąży hehe

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Dziewczyny a co myślicie o uszyciu sukienki ciążowej? Drożej wyjdzie niż kupno?
    Uszycie sukienki wyjdzie mniej więcej tak samo ile musiałabys wydać na porządna sukienke ze sklepu czyli 150-200 zł. Ja kupiłam ostatnio w Mohito fajna czarna sukienke z białym kołnierzem. Nie jest typowo ciążowa ale teraz te kroje mają to do siebie że brzuch spokojnie wchodzi. Ja wzięłam rozmiar L czyli o jeden większy niż normalnie, ale tylko dlatego ze chce ja założyć na święta a do tego czasu brzuszek może jeszcze urosnąć lekko kosztowała 89 zl a ja zaplacilam za nią 44,50 bo to była druga tańsza rzecz i była promocja -50%. Ale 89 zl wydaje mi się dobrą ceną

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Iza to wspaniale

Beata ja to bede sobie wmawiac ze ten paciorkowiec mi znika i wszystko bedzie ok i tak bedzie

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Iza to wspaniale

Beata ja to bede sobie wmawiac ze ten paciorkowiec mi znika i wszystko bedzie ok i tak bedzie
    I takie podejscie to ja rozumiem

Senior Member
    nayana

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    I takie podejscie to ja rozumiem
    Maz przytulil i powiefzial ze bedzie dobrze... Poza tym i tak zadnego wplywu nie mam na to co bedzie. Kak ja dostane sepsy albo roza to i tak nic z tym nie zrobie.. Musze zaufac Bogu i byc dobrej mysli.. Tyle moge zrobic..

Dziewczyny miałam dodatni w poprzedniej ciąży. Dowiedziałam sie w 34 tygodniu. Chodziłam z rozwarciem i rodzilam naturalnie. Malo tego zdarzyli mi dać tylko jedna dawkę antybiotyku przy porodzie. I ani mnie ani dziecku nic nie bylo.

Nie mowie tu ze jak sobie wmówisz to zniknie. Zmień nastawienie ze ani Ty ani Dzidziuś nie ucierpicie. Teraz zamartwianie sie nic nie da. Pamięta tylko żeby domagać sie antybiotyku przy porodzie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Maz przytulil i powiefzial ze bedzie dobrze... Poza tym i tak zadnego wplywu nie mam na to co bedzie. Kak ja dostane sepsy albo roza to i tak nic z tym nie zrobie.. Musze zaufac Bogu i byc dobrej mysli.. Tyle moge zrobic..
    dobrze, że masz teraz duże oparcie w mężu! super, że wszystko się ułożył, tak bardzo się cieszę! będzie dobrze, zobaczysz

Junior Member Awatar megh89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-13 zobacz kalendarz
    Data
    13.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Jak patrzę na allegro na rozmiarówke to XXL w biuście mają 108-110 a ja mam więcej to co Xxxxxl mam szukać :-/
    U mnie w miescie mają jeden sklep ciążowy i tam zwykle legginsy kosztują 100 zł to nie chce myśleć po ile mają sukienki
    w happy mum były ostatnio promocje, sukienki przecenione o 50% http://www.happymum.pl/

Senior Member
    nayana

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    Dziewczyny miałam dodatni w poprzedniej ciąży. Dowiedziałam sie w 34 tygodniu. Chodziłam z rozwarciem i rodzilam naturalnie. Malo tego zdarzyli mi dać tylko jedna dawkę antybiotyku przy porodzie. I ani mnie ani dziecku nic nie bylo.

Nie mowie tu ze jak sobie wmówisz to zniknie. Zmień nastawienie ze ani Ty ani Dzidziuś nie ucierpicie. Teraz zamartwianie sie nic nie da. Pamięta tylko żeby domagać sie antybiotyku przy porodzie
    Wiem Beatko, napisalsm tak na pocieszenie samej siebie... A teraz wyszlo Ci ujemnie?? Ponoc tego nie da sie wyleczyc i nawet po antybiotyku wraca... Ja sie martwie tylko.moja reakcja na antybiotyk i tym czy w ogole zdaza mi go podac.. Kolezance nie zdazyli, ale na szczescie nic sie nie stalo..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów