Strona 2174 z 10050
Pokaż wyniki od 21,731 do 21,740 z 100500

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar baba_jadzia
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-04-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    mi też jest gorąco, jedynie staram się mieć nerki przykryte, a stopy ostatnio odkrywam. I ogólnie nie tylko w nocy tak się czuję, co strasznie mi przeszkadza, bo przy tym często się u kogoś pocę. Ostatnio jak byłam u koleżanki zmarzlucha, u niej grzejniki na full włączone, a ze mnie się lało dosłownie :/
    no takie uroki ciazy niestety...
    ja pamietam ze po pierwszym porodzie to masakrycznie sie pocilam... szczegolnie w nocy... chyba organizm wracal do normy i wszystko ze mnie wychodzilo...

milo sie siedzi na kanapie ale chyba czas wykorzystac czas ze moj synek w zlobku i wziac sie za jakies szycie albo porzadki

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    A mi wyszedl gbs dodatni i znow sie bede schizowac.. Bo znajac zycie i mohe szczescie to na pewno mala bedzie chora..
    Natalka, nie martw się. Ja też mam tą bakterie Ale lekarz mnie uspokoił. Na pewno zdarza Ci podać antybiotyk a jak nie to tylko 2% szansy ze mała się zarazi. W wypadku tej bakterii to najgorsza jest niewiedza ze ją masz. Jak już wiesz to w szpitalu wiedzą co robić. To samo mi potwierdziła położna i wcale nie kazała jechać od razu do szpitala jak coś się będzie rozkrecac tylko można czekać do regularnych skurczu co 10-7 minut. Spoko! Na pewno nic Róży nie będzie:-)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    wgl wczoraj na basenie było pełno dzieciaczków z rodzicami takich w wieku ( 4-8 miesięcy) macie zamiar tez jeździć ze swoimi szkrabami ?

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    wgl wczoraj na basenie było pełno dzieciaczków z rodzicami takich w wieku ( 4-8 miesięcy) macie zamiar tez jeździć ze swoimi szkrabami ?
    Ponoć właśnie jak z dzieckiem od razu się chodzi na basen to jeszcze pamięta jak się pływa

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Ja przed chwilą dzwoniłam do salonu sukien ślubnych i będę mogła przedłużyć komisowanie sukni o pół roku bo jest na nią zainteresowanie :-) to fajnie, nie będę się musiała martwić gdzie ja podziac.

Dziewczyny wy spicie z mezem pod jedną kołdra? Bo ja z mezem musimy mieć dwie kołdry bo ja to się zawijam w kokon i zawsze chłop mi marznal całą noc ;-) hehehe taka dziwna jestem a jak u Was? :-)
    My zawsze zabieraliśmy sobie kołdrę bo ja lubię ciepelko a on biedny marzł...i wtedy kupiliśmy pościel w rozmiarze 2*2,2 i już jest okej:-) tak jak dziewczyny lubię czuć go choćby stopą, jak mnie przytula więc mamy jedną kołdrę. Choć ostatnio i mi jest gorąco i się rozkopuje:-P

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Też się nad tym zastanawiałam:-) w sumie basen mamy niedaleko:-)

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Oby bylo Marta tak jak mowisz... Bo z moim " szczesciem" to na pewno cos sie stanie... My jeszcze mamy do tego konfilkt serologiczny.. Corka urodzila sie konfliktem grupy glownej.. Miala zagrozenie zycia, a tetaz szykuje sie ze znow cos moze pojsc nie tak. Ja urodzilam w godzibe 20 minut. Do tego zle juz reagowalam na penicyline.. Siedze ibecze jak bobr.. Jeszcze to przeziebienie... To wszystko ponad moje sily...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Kołdrę 2x2 zakupie jak już będziemy u siebie na swoim kiedyś :-) narazie mamy dwie to nie będę ich wyrzucać.

Natalia czyli ty albo mąż macie rh-?

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Kołdrę 2x2 zakupie jak już będziemy u siebie na swoim kiedyś :-) narazie mamy dwie to nie będę ich wyrzucać.

Natalia czyli ty albo mąż macie rh-?
    Ja mam 0 rh minus

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    My też śpimy po 1 kołdra 2x2 i nie wyobrażam sobie spania pod dwiema przyzwyczajenie
    Ja dzis poszłam na łatwizne z obiadem, smażę właśnie kiełbaskę z cebulką do tego ziemniaczki gotowane, szybki obiadek, bo jakos weny brak...
    Ja będę choinkę ubierac w sobotę i juz się doczekac nie mogę , u moich sąsiadów w domach juz się świecą choinki i przed domami równiez ustrojone!
    Dziś muszę skończyc porzadki z tymi moimi ciuchami i nową szafa i ogarnąć i bedzie wszystko!
    Pozostanie tylko czekac na Ninkę i Swieta jupiiiiii chociaż trochę mi smutno, że spędzimy Święta kolejny rok tutaj i bez rodziców, ale trudno, coś kosztem czegoś za rok sobie odbijemy
    Wy tu o różnych badaniach, a ja miałam krew pobrana tylko raz w 12 tyg i ani jednego badania ginekologicznego, także ja to dopiero mam 100 mysli na minutę!!!

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów