Strona 2173 z 10044
Pokaż wyniki od 21,721 do 21,730 z 100438

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    My śpimy pod jedną dużą. Ja muszę czuć Mojego, chociażby palcem u stopy go dotykam, ale dotykam
    Ale brat z bratową muszą mieć dwie, bo tak jak u Ciebie jedno zawsze przegrywało nocną batalię
    Haha to tak jak ja. Tez mamy ta dwa na dwa i stopami chociażby się stykamy hehe inaczej nie usne albo się wkurzam

Co do gbs to ja jutro będę dzwonić żeby mnie wcisli w środę bo wtedy jest moja ginka a jak nie to prywatnie gdzieś pójdę no ale mam nadzieję ze mnie wcisnie. Taka ze mnie dupa czemu tego nie zawiozlam wtedy od razu to ja nie wiem.. Jakieś zaćmienie miałam :P

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    My śpimy pod jedną dużą. Ja muszę czuć Mojego, chociażby palcem u stopy go dotykam, ale dotykam
    Ale brat z bratową muszą mieć dwie, bo tak jak u Ciebie jedno zawsze przegrywało nocną batalię
    a to mi nie przeszkadza by go czuć hehe zawsze się gdzieś przedostanę i go posmyram rączką albo nóżką.

Co do badań ja też teraz coś dodatkowo dostałam oprócz moczu i krwi, ale musiałabym sprawdzić co to dokładnie jest.
    Weszłam na laptopa teraz i matko święta ile reklam na tym forum mnie bombarduje ... masakra jakaś też tak macie? Na telefonie tego tak się nie odczuwa

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    Haha to tak jak ja. Tez mamy ta dwa na dwa i stopami chociażby się stykamy hehe inaczej nie usne albo się wkurzam

Co do gbs to ja jutro będę dzwonić żeby mnie wcisli w środę bo wtedy jest moja ginka a jak nie to prywatnie gdzieś pójdę no ale mam nadzieję ze mnie wcisnie. Taka ze mnie dupa czemu tego nie zawiozlam wtedy od razu to ja nie wiem.. Jakieś zaćmienie miałam :P
    Ty to jesteś udana zamówiłaś już na gemini?

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Ty to jesteś udana zamówiłaś już na gemini?
    Na razie składam zamówienie a przelew zrobię 4 grudnia na Barbórke hehe jeszcze się cos tam może dołoży na razie zamówienie za 101 zł hoho ale i tak milion razy taniej jakbym miała iść do apteki niż na netu

Senior Member Awatar baba_jadzia
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-04-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Ja przed chwilą dzwoniłam do salonu sukien ślubnych i będę mogła przedłużyć komisowanie sukni o pół roku bo jest na nią zainteresowanie :-) to fajnie, nie będę się musiała martwić gdzie ja podziac.

Dziewczyny wy spicie z mezem pod jedną kołdra? Bo ja z mezem musimy mieć dwie kołdry bo ja to się zawijam w kokon i zawsze chłop mi marznal całą noc ;-) hehehe taka dziwna jestem a jak u Was? :-)
    u nas jedna koldra... mi ostatnio i tak jest ciagle goraco wiec spie w sumie rokryta cala noc

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    a to mi nie przeszkadza by go czuć hehe zawsze się gdzieś przedostanę i go posmyram rączką albo nóżką.

Co do badań ja też teraz coś dodatkowo dostałam oprócz moczu i krwi, ale musiałabym sprawdzić co to dokładnie jest.
    Weszłam na laptopa teraz i matko święta ile reklam na tym forum mnie bombarduje ... masakra jakaś też tak macie? Na telefonie tego tak się nie odczuwa
    Ja na telefonie rzadko wchodzę, bo moja cegła ogarnia ale w tempie ślimaczym internet. Ale na laptopie czy tablecie nie mam żądnych reklam, ale mam tego AdBlocka czy coś zainstalowane, może to pomaga, nie wiem...

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez baba_jadzia Zobacz posta
    u nas jedna koldra... mi ostatnio i tak jest ciagle goraco wiec spie w sumie rokryta cala noc
    mi też jest gorąco, jedynie staram się mieć nerki przykryte, a stopy ostatnio odkrywam. I ogólnie nie tylko w nocy tak się czuję, co strasznie mi przeszkadza, bo przy tym często się u kogoś pocę. Ostatnio jak byłam u koleżanki zmarzlucha, u niej grzejniki na full włączone, a ze mnie się lało dosłownie :/

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar baba_jadzia
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-04-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Milena Gawlik Zobacz posta
    Podobno dziecko w III trymestrze ma swoje fazy , dzieli sie je na trzy ;-) Spanie , czuwanie i ruch ;-) Zimna woda i na lewy bok pomaga zawsze !
    pamietam ze w pierwszej ciazy mialam tak samo... pol dnia chodzilam i nie moglam przestac myslec o tym ze sie nie rusza... teraz staram sie po prostu zwrocic uwage czy sie w koncu ruszyl czy nie
    no ale fakt - zimna woda - dobrze ze przypomnialas - to zazwyczaj dzialalo

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Ja na telefonie rzadko wchodzę, bo moja cegła ogarnia ale w tempie ślimaczym internet. Ale na laptopie czy tablecie nie mam żądnych reklam, ale mam tego AdBlocka czy coś zainstalowane, może to pomaga, nie wiem...
    Adblocka mam, a ja przeważnie też dupke wystawiam i stopy a plecy staram się mieć zakryte

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    Na razie składam zamówienie a przelew zrobię 4 grudnia na Barbórke hehe jeszcze się cos tam może dołoży na razie zamówienie za 101 zł hoho ale i tak milion razy taniej jakbym miała iść do apteki niż na netu
    ja tez miałam 3 razy chyba po 80 złotych

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów