Strona 2172 z 10063
Pokaż wyniki od 21,711 do 21,720 z 100628

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    U mnie choinka też będzie szybciej, na pewno przed moimi urodzinami musi być :-)

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar Milena Gawlik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Ja przed chwilą dzwoniłam do salonu sukien ślubnych i będę mogła przedłużyć komisowanie sukni o pół roku bo jest na nią zainteresowanie :-) to fajnie, nie będę się musiała martwić gdzie ja podziac.

Dziewczyny wy spicie z mezem pod jedną kołdra? Bo ja z mezem musimy mieć dwie kołdry bo ja to się zawijam w kokon i zawsze chłop mi marznal całą noc ;-) hehehe taka dziwna jestem a jak u Was? :-)
    Moj maz mowi ze w ciazy zrobilam sie bardzo wylewna jesli chodzi o posciel bo spie bez niczego i mowi "czasami nie mam juz sily Cie przykrywac" . Od 6 miesiaca jest mi stale cieplo wiec mozliwe ze w nocy oddaje mu kolderke :P

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Ja przed chwilą dzwoniłam do salonu sukien ślubnych i będę mogła przedłużyć komisowanie sukni o pół roku bo jest na nią zainteresowanie :-) to fajnie, nie będę się musiała martwić gdzie ja podziac.

Dziewczyny wy spicie z mezem pod jedną kołdra? Bo ja z mezem musimy mieć dwie kołdry bo ja to się zawijam w kokon i zawsze chłop mi marznal całą noc ;-) hehehe taka dziwna jestem a jak u Was? :-)
    My śpimy pod jedną dużą. Ja muszę czuć Mojego, chociażby palcem u stopy go dotykam, ale dotykam
    Ale brat z bratową muszą mieć dwie, bo tak jak u Ciebie jedno zawsze przegrywało nocną batalię

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    A mi wyszedl gbs dodatni i znow sie bede schizowac.. Bo znajac zycie i mohe szczescie to na pewno mala bedzie chora..
    a jak wyjdzie dodatni to co to znaczy ze masz ta bakterie?

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Tak

Senior Member Awatar baba_jadzia
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-04-21 zobacz kalendarz
    A ja Wam musze zakomunikowac jakas niezwykla przemiane mojego meza.. Bo dba o mnie ze ho ho.. To bardzo mile jest.
    Dzis mnie nawet nie budzil, sam zajal sie wyprawianiem dzieci do szkoly, przywiozl mi tez leki i sniadanko.. Widze caly czas jego troske i pociesza ze juz niedlugo, zebym chwilke jeszcze wytrzymala.. Sprzata, gotuje no wszystko robi.. Wczoraj przyszedl i powiedzial ze teskni za mna i ze bardzo potrzebuje mojej bliskosci...moze yo glupie ale od razu jakas fala cieplych uczuc do mnie przyszla... Jakos tak inaczej sie zrobilo i bardziej mnie do niego ciagnie
    Zrozumialam tez aby nie brac do siebie jakis zlosci czy uwag bo kazdy jest tylko czlowiekiem i miewa gorsze dni... Ale takie zachowanie jego jak ostatnio jest najwiekszym i niezaprzeczalnym dowodem na to, ze jego uczucia sa szczere i ze mnie kocha dobrze jest to czuc..
    A tu moje ksiezniczki z wczorajszej sesji... Taki przedsmak nim dostaniemy reszte zdjec

Załącznik 92145
    Milo sie czyta ze z mezem lepiej... a zdjecie cudowne!

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    to tak jak z każdym badaniem (HIV, Hbs, Gbs), wynik ujemny oznacza brak choroby, a dodatni jej istnienie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar baba_jadzia
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-04-21 zobacz kalendarz
    A powiedzcie mi.. Macie czasami obawy czy z dzidzia jest ok bo przestaje sie ruszac? Moja cala noc i teraz tez zadnych ruchow.. Zaczynam sie martwic.
    moj ostatnio zdecydowanie sie mniej rusza i tez czasami zaczynam sie martwic...

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Tak
    nie martw się, ja może wieczorkiem pojadę odebrać te wyniki.. chociaż nie wiem do której tam jest wydawanie wyników hmmm ale teraz mam stracha jechać

Member Awatar Milena Gawlik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez baba_jadzia Zobacz posta
    moj ostatnio zdecydowanie sie mniej rusza i tez czasami zaczynam sie martwic...
    Podobno dziecko w III trymestrze ma swoje fazy , dzieli sie je na trzy ;-) Spanie , czuwanie i ruch ;-) Zimna woda i na lewy bok pomaga zawsze !

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów