Strona 2171 z 10050
Pokaż wyniki od 21,701 do 21,710 z 100497

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Ja na szczęście mogę przez internet pobrać wyniki w domku :-) tacy nowoczesni są hehe
    Ja właśnie sprawdziłam swoje wyniki też w necie i coś mi morfologia nieciekawa wyszła. No zobaczymy. Ale jutro pojadę odebrać, bo w domu nie mam drukarki, a akurat teraz też robiłam Hbs i muszę mieć do szpitala wersję papierową Kiedyś nie zdążyłam odebrać morfologii i moczu to zrobiłam zdjęcie telefonem i Pani doktor pokazałam A ja wizytę mam już w środę i doczekać się nie mogę Która z Was ma w tym tygodniu też wizytę?

Milena moja Mała dzisiaj też wariuje

Zaraz zabieram się za pakowanie prezentów. A plan na dzisiejszy obiad to krem z brokułów, myślę że tak prostej potrawy nie można popsuć, ale zobaczymy bo zrobię pierwszy raz Macie jakieś przepisy na zupy krem? A Mężusiowi dodatkowo odgrzeje chilli od babci, bo trochę z wczoraj zostało ;p

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar Milena Gawlik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Ja 6 ubieram juz choinke bo na swieta musi byc a martwie sie ze moge do swiat nie zdarzyc bo mi juz 36 tygodni nadciaga ;-)

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cześć mamusie, i zaczął się kolejny tydzień przybliżając nas do porodów i właśnie... miałam sen... że robili mi cesarkę i widziałam dzidzię jak ją przytulam itd. fajne to było rozmarzyłam się, ale to już niedługo będę i będziemy tulić nasze pociechy
    Dziś to leżałam do 12 i jakby nie pies leżałabym dalej, zdecydownie te zakupy dały mi w kość :/ nie mogę się pozbierać.
    Haniu u mnie skracająca się szyjka i od ponad miesiąca biorę 3x1 nospę i magnez, także lekarz mam nadzieję że wie co mi przepisuje, a ja mu ufam
    Natalka sesja na pewno piękna i wyjątkowa w scenerii świątecznej widzę, a księżniczki nawet takie same stroje mają, superowo
    Mamciom chorującym życzę dużo zdrówka

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Milena Gawlik Zobacz posta
    Ja 6 ubieram juz choinke bo na swieta musi byc a martwie sie ze moge do swiat nie zdarzyc bo mi juz 36 tygodni nadciaga ;-)
    Moja bratowa wczoraj kupiła choinkę, godzina 20.55 dzwoni żebyśmy na chwilkę zeszli do nich to Nam coś pokaże. Wchodzimy a tam już ubrana choinka Pięknie wygląda Trochę przykro mi, bo to dla brata i bratowej również pierwsze święta na swoim, ale niestety bratowa widzi się ze swoją mamą i babcią 2 razy do roku (jej mama od kilku lat mieszka w Rzymie) i jedzie do siebie już 19.12, także chciała mieć wcześniej klimat świąteczny A brat w tym roku z Nami Za mną też chodzi ubranie choinki, ale najpierw muszę się zdecydować jaką kupić ;p

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    A mi wyszedl gbs dodatni i znow sie bede schizowac.. Bo znajac zycie i mohe szczescie to na pewno mala bedzie chora..

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    A mi wyszedl gbs dodatni i znow sie bede schizowac.. Bo znajac zycie i mohe szczescie to na pewno mala bedzie chora..
    Nie panikuj za wczasu :-)

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Ja dopiero chyba teraz będę to miała robione. Powiem Wam, że póki nie zaczęłyście pisać o tym to ja nie wiedziałam nic o tym badaniu. Też się trochę martwię, ale tak jak pisały dziewczyny, wszystko można kontrolować.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar Milena Gawlik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Moja bratowa wczoraj kupiła choinkę, godzina 20.55 dzwoni żebyśmy na chwilkę zeszli do nich to Nam coś pokaże. Wchodzimy a tam już ubrana choinka Pięknie wygląda Trochę przykro mi, bo to dla brata i bratowej również pierwsze święta na swoim, ale niestety bratowa widzi się ze swoją mamą i babcią 2 razy do roku (jej mama od kilku lat mieszka w Rzymie) i jedzie do siebie już 19.12, także chciała mieć wcześniej klimat świąteczny A brat w tym roku z Nami Za mną też chodzi ubranie choinki, ale najpierw muszę się zdecydować jaką kupić ;p
    Ja juz kupilam wczoraj choinke i bombki ;-) Ja dopiero drugi rok jestem na swoim i w tamtym roku nie bardzo bylo nas stac na zrobienie swiat bo mieszkamy za granica i moj maz wynajol nam w grudniu dom + moj lot takze nie bylo mowy o szalenstwach swiatecznych ;-) Ale w tym roku nie odpuszczam :>

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Ja przed chwilą dzwoniłam do salonu sukien ślubnych i będę mogła przedłużyć komisowanie sukni o pół roku bo jest na nią zainteresowanie :-) to fajnie, nie będę się musiała martwić gdzie ja podziac.

Dziewczyny wy spicie z mezem pod jedną kołdra? Bo ja z mezem musimy mieć dwie kołdry bo ja to się zawijam w kokon i zawsze chłop mi marznal całą noc ;-) hehehe taka dziwna jestem a jak u Was? :-)

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Milena Gawlik Zobacz posta
    Ja juz kupilam wczoraj choinke i bombki ;-) Ja dopiero drugi rok jestem na swoim i w tamtym roku nie bardzo bylo nas stac na zrobienie swiat bo mieszkamy za granica i moj maz wynajol nam w grudniu dom + moj lot takze nie bylo mowy o szalenstwach swiatecznych ;-) Ale w tym roku nie odpuszczam :>
    Tym bardziej w tak magicznym momencie jak ciąża wydaje mi się, że święta inaczej się przeżywa Przynajmniej ja tak mam

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów