Strona 2167 z 10058
Pokaż wyniki od 21,661 do 21,670 z 100574

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Hej Natalka piękne księżniczki i tak samo ubrane! Super! A drugie super za postawę męża, wierzyłam w Was i wiedziałam że będzie dobrze a nawet lepiej My wczoraj znów gości mieliśmy , ale to już chyba ostatnia imprezka u nas, bo ciężko mi było. Po wszystkim mój mi zabrał ściere z rak i sam pozmywal stertę naczyń, mimo iż chory. Kochany

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Ej no, kuchnie sprzatal pisalas :P
    taaa, po 3 dniach gęgania nad uchem jak nie więcej i jak sie przestałam już odzywać...
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    hejka mamusie ale przyjemnie się spało po tym basenie zaraz jakaś kawka i za prasowanie muszę się wziąć. Współczuję Wam tego choróbska, straszne to jest sama niedawno byłam chora, także zdrówka dziewczynki

tak piszecie o tych chłopinach waszych ja to mam Skarb w domu jest cudowny, dba o mnie, każe odpoczywać i wgl dobrze mi się trafiło hihi, my na kolacje jakieś wypady dosyć często wychodzimy, raz w tygodniu zawsze jedziemy coś gdzieś zjeść na miasto, ciekawe czy jak już Amelka będzie z nami to też raz na jakiś czas wyjdziemy- mamy to w planie ale co będzie to się okaże

za oknem masakra, pada wieje wrr aż się nie chce wychodzić z domu

Senior Member Awatar hankaskakanka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-08 zobacz kalendarz
    A ja Wam musze zakomunikowac jakas niezwykla przemiane mojego meza.. Bo dba o mnie ze ho ho.. To bardzo mile jest.
    Dzis mnie nawet nie budzil, sam zajal sie wyprawianiem dzieci do szkoly, przywiozl mi tez leki i sniadanko.. Widze caly czas jego troske i pociesza ze juz niedlugo, zebym chwilke jeszcze wytrzymala.. Sprzata, gotuje no wszystko robi.. Wczoraj przyszedl i powiedzial ze teskni za mna i ze bardzo potrzebuje mojej bliskosci...moze yo glupie ale od razu jakas fala cieplych uczuc do mnie przyszla... Jakos tak inaczej sie zrobilo i bardziej mnie do niego ciagnie
    Zrozumialam tez aby nie brac do siebie jakis zlosci czy uwag bo kazdy jest tylko czlowiekiem i miewa gorsze dni... Ale takie zachowanie jego jak ostatnio jest najwiekszym i niezaprzeczalnym dowodem na to, ze jego uczucia sa szczere i ze mnie kocha dobrze jest to czuc..
    A tu moje ksiezniczki z wczorajszej sesji... Taki przedsmak nim dostaniemy reszte zdjec

Załącznik 92145
    Natalia to cudownie, bardzo ci zazdroszczę. Dla nas w tym stanie wsparcie psychiczne i fizyczne jest najważniejsze. Za to mój mi wczoraj oznajmił, że chce sie wyprowadzić, więc łącznie z moją skracającą szyjką wszystko u mnie się sypie.

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Natalka śliczne córeczki - no ale za mamą takie ładne

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez hankaskakanka Zobacz posta
    Natalia to cudownie, bardzo ci zazdroszczę. Dla nas w tym stanie wsparcie psychiczne i fizyczne jest najważniejsze. Za to mój mi wczoraj oznajmił, że chce sie wyprowadzić, więc łącznie z moją skracającą szyjką wszystko u mnie się sypie.
    co mu odbiło ?!!

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    Jaki kupiłyśście/macie aspiratorek do noska?
    mam w sumie dwa bo jedną tradycyjną gruchę a drugi to mam taki : https://www.doz.pl/apteka/p4121-Aspi...sa_Frida_1_szt

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez hankaskakanka Zobacz posta
    ale jak to wyprowadzić? że razem mam nadzieje? jeju jeju przytulaski śle..

natka a tak jak wszystkie mowilysmy, my jestesmy jak czarownice, jak na niego nagadalysmy tak musialo mu sie cos przysnic i sie przestraszyl i ujrzałna oczy, zee ma cudowna kobiete o ktora trzeba dbac
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    A powiedzcie mi.. Macie czasami obawy czy z dzidzia jest ok bo przestaje sie ruszac? Moja cala noc i teraz tez zadnych ruchow.. Zaczynam sie martwic.
    Też tak czasem mam, że w nocy cichutko, albo nawet po jedzeniu jest cicho. Ale później to nadrabia

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Hania, my jestesmy najlepszym przykladem na to, ze wszystko moze sie zmienic.. Pisalam Wam jaka byla sytuacja i wszystko wisialo na ostatnim wlosku, ale cos sie nagle przelamalo i jest twraz tak jak jest... U was tez bedzie wszystko dobrze... Kryzysy sa potrzebne a w wieloletnich zwiazkach wrecz chleb powszedni i potrzebny..
    Gliwa do gory i tak jak mi dziewczyny radzily. Szczera rozmowa sciskam mocno :*

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów