Strona 2166 z 10044
Pokaż wyniki od 21,651 do 21,660 z 100438

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    A ja Wam musze zakomunikowac jakas niezwykla przemiane mojego meza.. Bo dba o mnie ze ho ho.. To bardzo mile jest.
    Dzis mnie nawet nie budzil, sam zajal sie wyprawianiem dzieci do szkoly, przywiozl mi tez leki i sniadanko.. Widze caly czas jego troske i pociesza ze juz niedlugo, zebym chwilke jeszcze wytrzymala.. Sprzata, gotuje no wszystko robi.. Wczoraj przyszedl i powiedzial ze teskni za mna i ze bardzo potrzebuje mojej bliskosci...moze yo glupie ale od razu jakas fala cieplych uczuc do mnie przyszla... Jakos tak inaczej sie zrobilo i bardziej mnie do niego ciagnie
    Zrozumialam tez aby nie brac do siebie jakis zlosci czy uwag bo kazdy jest tylko czlowiekiem i miewa gorsze dni... Ale takie zachowanie jego jak ostatnio jest najwiekszym i niezaprzeczalnym dowodem na to, ze jego uczucia sa szczere i ze mnie kocha dobrze jest to czuc..
    A tu moje ksiezniczki z wczorajszej sesji... Taki przedsmak nim dostaniemy reszte zdjec

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WikiLenaBasn.jpg
Wyświetleń:	98
Rozmiar:	19.2 KB
ID:	92145

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Esmeralda, wieki Cie nie bylo... Dobrze ze sie odezwalas... Napisz co u Ciebie! Jak dzidzius i jsk Ty sie czujesz..

Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    A ja Wam musze zakomunikowac jakas niezwykla przemiane mojego meza.. Bo dba o mnie ze ho ho.. To bardzo mile jest.
    Dzis mnie nawet nie budzil, sam zajal sie wyprawianiem dzieci do szkoly, przywiozl mi tez leki i sniadanko.. Widze caly czas jego troske i pociesza ze juz niedlugo, zebym chwilke jeszcze wytrzymala.. Sprzata, gotuje no wszystko robi.. Wczoraj przyszedl i powiedzial ze teskni za mna i ze bardzo potrzebuje mojej bliskosci...moze yo glupie ale od razu jakas fala cieplych uczuc do mnie przyszla... Jakos tak inaczej sie zrobilo i bardziej mnie do niego ciagnie
    Zrozumialam tez aby nie brac do siebie jakis zlosci czy uwag bo kazdy jest tylko czlowiekiem i miewa gorsze dni... Ale takie zachowanie jego jak ostatnio jest najwiekszym i niezaprzeczalnym dowodem na to, ze jego uczucia sa szczere i ze mnie kocha dobrze jest to czuc..
    A tu moje ksiezniczki z wczorajszej sesji... Taki przedsmak nim dostaniemy reszte zdjec

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WikiLenaBasn.jpg
Wyświetleń:	98
Rozmiar:	19.2 KB
ID:	92145
    Zazdroszczę przemiany męża. Ja aż tak bardzo narzekać nie mogę, co nie znaczy że też czasami nie chciałabym od niego nieco więcej bliskości. A Twój przyszedł, i szczerze Ci powiedział co czuję. Naprawdę rzadkość u facetów, żeby się potrafili na coś takiego zdobyć.

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Hejka dziewczynki. Ja to wstałam o 10 dzisiaj hoho :P ale zauwazylam, ze coraz pozniej ide też spać. A w nocy obudziły mnie takie mocne kopniaki w żebra, że aż jęczałam.. pierwszy raz chyba mnie ze snu wybudził heh ;p hmmm głodna jestem i zjadłabym mandarynki i gruszki. ale nie mammmmm a nie chce mi sie iiiiiść bo wieje tam jak pieron...
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Cześć mamusie,
    ja już wróciłam z badanek. Brat mnie zawiózł i przywiózł
    Hankaskakanka, mój ginekolog w razie coś też poklecał brać nospę, myślę, że to nie zaszkodzi. Trzymaj się Kochana, już niewiele nam zostało.
    Natalka, ale ładne te zdjęcia. Śliczne aż sama się muszę zastanowić nad taką profesjonalną sesją dla Julka jak się już pojawi. Dobrze też, że mąż się ogarnął i masz w nim takie wsparcie
    Kamila, ja też liczę na jakąś urodzinową kolację w grudniu chyba ostatnią w takim składzie
    Mój mąż całe szczęście jakoś nie narzeka jak ma mnie masować jest cierpliwy...bo ja w ogóle jestem miziaczka i od zawszę go męczę o masowanie, kizianie:P tak mnie rozpieścili chyba za młodu:P
    Właśnie wstawiłam do piekarnika cisto jogurtowe, mniam. Chciało mi się czegoś słodkiego
    Miłego dnia!

O mnie
    Aaa i natka ja też ci zazdroszcze.. moj to kurde jakby nie wierzy mi, że może mnie coś boleć, że na prawde stanie przy głupich garach czy zmywaniu może mi sprawiać ból czy coś w tym stylu... nic od siebie ehh tylko jak mu już gęgam to coś tam zrobi... a tak to dupa blada byle zeby sie wyspac, porozwalac wszystko do roboty spac jeść i tak w kółko... grrrr i piękne są te twoje córunie!!!!! nie umiem sie doczekac, zeby wiecej zobaczyc hihi

Senior Member
    nayana

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    Aaa i natka ja też ci zazdroszcze.. moj to kurde jakby nie wierzy mi, że może mnie coś boleć, że na prawde stanie przy głupich garach czy zmywaniu może mi sprawiać ból czy coś w tym stylu... nic od siebie ehh tylko jak mu już gęgam to coś tam zrobi... a tak to dupa blada byle zeby sie wyspac, porozwalac wszystko do roboty spac jeść i tak w kółko... grrrr i piękne są te twoje córunie!!!!! nie umiem sie doczekac, zeby wiecej zobaczyc hihi
    Ej no, kuchnie sprzatal pisalas :P

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Marta, jak ja uwielbiam mizianie po plecach to szok... Ale moj nie ma cierpliwosci do tego rodzice mnie tak nauczyli hihi
    Ale starsza corka lubi drapac mnie po pleckach a mlodsza maluje na nich obrazki wiec moj glod miziania jest zaspokojony.

Senior Member
    nayana

O mnie
    A powiedzcie mi.. Macie czasami obawy czy z dzidzia jest ok bo przestaje sie ruszac? Moja cala noc i teraz tez zadnych ruchow.. Zaczynam sie martwic.

O mnie
    Jaki kupiłyśście/macie aspiratorek do noska?

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów