Strona 2165 z 10091
Pokaż wyniki od 21,641 do 21,650 z 100908

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar widar
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez hankaskakanka Zobacz posta
    Witajcie! Korzystając z kolejnej nieprzespanej nocy nadrabiam zaległości w czytaniu wątku i chciałabym Was podpytać na temat skróconej szyjki. Ostatnie kilka dni było i jest dla mnie dość trudne, z powodu przeciążenia fizycznego i psychicznego moja szyjka skróciła się do 2 cm lekarz grozi, że mogę urodzić w każdej chwili. Dostałam nospę max 3x1 ale powiedziałam, że się boję ją brać więc zaproponował Buscopan forte 3x1 i czopki skopolan. Czy znacie te leki? Czuję permanentny ból gdy chodzę, kręgosłup mi wysiada. Moja doktor ma zadecydować czy założyć pesar. I tu pytanie do Was, czy to nie jest za późno? Czy z tą szyjką mam szanse urodzić w terminie czy jestem skazana na szybszy poród? Pisałyście też o szkodliwym działaniu nospy, jak to z nią jest? Wybaczcie że Was zamęczam, ale jestem trochę przerażona.
    Witam Mamusie.
    Też mam problem ze skracającą się szyjką od 20 tygodnia. Nie miałam jednak zakładanego pessera, w szpitalu dostswałam skopolan. A po powrocie oszczędny tryb życia. W 30 tygodniu znowu zaczęła się skracać i od tego czasu tylko bezwzględne leżenie zostało. Także dużo odpoczynku trzeba i koniec

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-29 zobacz kalendarz
    hankaskakanka ja miałam zakładano pessar w 30 tyg, lekarz mi również powiedział że jeżeli poród zacznie się wcześniej to pessar nie uszkodzi szyjki, tylko się zsunie. Ale u Ciebie to juz chyba nie ma sensu, jeszcze chwila i dzidzia bedzie w terminie Tak samo nospa, magnez 3xdziennie. Do tego luteina. Myślę, że jak nie pessar to nospa jak najbardziej wskazana.

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Witam mamusie :-) wy tak ty piszecie o tej nospie i magnezie 3x1 dziennie a ja w głowę zachodze dlaczego w razie bólu i skurczy moja lekarka nie kazała mi brać no spy. Tak samo co do szyjki to tylko mówi mi, że jest zamknięta a nie wiem jaka długa.

Senior Member Awatar Esmeralda
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Czesc dziewczyny , widze ze niedziela sie konczy i forum wraca do zywych
    Mnie nos zatlany i gardlo dalej meczy...
    Udalo nam sie byc na tej sesji, takze brzuszkowe zdjecia beda w scenerii swiatecznej
    Bylismy na urodzinkach i pozniej odwiedzili nas moi rodzice.. I oznajmilam, ze w tym roku to ja chyba na Wigilie do nikogo nie pojde i zrobimy sobie sami w domu z dziecmi.. Bo normalnie fizycznie nie wydalam.. A wigilie u nas zawsze 2... No gdzie ja tyle na kilka dni przed porodem wysiedze przy stole??? Szans nie ma...
    Teraz grunt by wrocic do zdrowia...

Btw, ktoras z Was robila sobie sesje zdjeciowa, taka brxuszkowa??
    Ja robiłam w pierwszej ciąży teraz nie mam siły

cześć tak w ogóle - mam chwilkę wiec wpadłam zobaczyc czy wszystkie w całości

na poprzednim forum znajoma rodziła w 34 tc - ma cudowną zdrową i mądrą córeczkę

Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    Witam Was dziewczynki w ten wietrzny dzionek. Ja dziś się nie mogłam obudzić. I wgl tak się dziwnie czuję.

Hankaskakanka na temat skracającej się szyjki nie jestem Ci w stanie nic powiedzieć, bo się nie znam, ale jeśli chodzi o nospe to myślę, że możesz spokojnie brać ją w ciąży, inaczej lekarze by jej nie przepisywali, w szpitalu z tego co wiem to każda ciężarna na patologii ją dostaję, więc raczej jest bezpieczna. Jak będziesz w środę na wizycie to zapytaj lekarza o luteinę właśnie, bo z tego co wiem to też ją dają na skracającą się szyjkę. I leż jak najwięcej.

Marg, mój mąż dokładnie to samo mówi "ale Ty się najęczysz". Ostatnio już nie wytrzymałam i mu wygarnęłam, żeby się nie oddzywał jak nie wie co to znaczy taki ciężar przed sobą nosić. Niestety, ale nasz kręgosłup nie jest do tego przyzwyczajony i protestuję. Później jeszcze byliśmy u przyjaciółki i ona opowiadała, że pod koniec ciąży też ją tak kręgosłup bolał, to mąż jej robił masaże co wieczór kręgosłupa. Od tej pory mój całkiem zmienił nastawienie, jak usłyszał, że to nie moje wymysły, tylko normalka w ciąży.

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Data
    15.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Witam mamusie :-) wy tak ty piszecie o tej nospie i magnezie 3x1 dziennie a ja w głowę zachodze dlaczego w razie bólu i skurczy moja lekarka nie kazała mi brać no spy. Tak samo co do szyjki to tylko mówi mi, że jest zamknięta a nie wiem jaka długa.
    Ja też, nie mam pojęcia jaką mam długość szyjki. Ostatnio lekarz sprawdził i stwierdził że wszystko jest ok i tyle co do szyjki.

Senior Member Awatar hankaskakanka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Dzięki dziewczyny, muszę dać radę nie widzę inaczej

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar baba_jadzia
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-04-21 zobacz kalendarz
    witam mamusie!
    moj maluch dzisiaj wrocil do zlobka... w piatek pediatra mowil ze juz moze isc, w sobote jeszcze to samo potwierdzil laryngolog - z reszta juz mu sie nudzilo w domu i fajnie ze wrocil do dzieci... bo tak tylko w domu z mama i z tata

weekend tak szybko minal... my wczoraj mielismy rocznice slubu slubu cywilnego bo koscielny mielismy troche pozniej - razem z chrztem naszego synka
    poszlismy sobie na spacer i kolacje - fajnie bylo
    ciekawe czy jak pojawi sie drugie dziecko to bedziemy gdzies wychodzic czy juz nam sie nie bedie chcialo...

Senior Member Awatar widar
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez hankaskakanka Zobacz posta
    Dzięki dziewczyny, muszę dać radę nie widzę inaczej
    Napewno dasz radę, już ni dużo zostało

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Data
    15.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez baba_jadzia Zobacz posta
    witam mamusie!
    moj maluch dzisiaj wrocil do zlobka... w piatek pediatra mowil ze juz moze isc, w sobote jeszcze to samo potwierdzil laryngolog - z reszta juz mu sie nudzilo w domu i fajnie ze wrocil do dzieci... bo tak tylko w domu z mama i z tata

weekend tak szybko minal... my wczoraj mielismy rocznice slubu slubu cywilnego bo koscielny mielismy troche pozniej - razem z chrztem naszego synka
    poszlismy sobie na spacer i kolacje - fajnie bylo
    ciekawe czy jak pojawi sie drugie dziecko to bedziemy gdzies wychodzic czy juz nam sie nie bedie chcialo...
    My się też właśnie wybieramy z mężem w grudniu do kina i na kolacje, z okazji moich urodzin. W sumie to już nasze ostatnie takie wyjście zanim się malutka urodzi. A później to się okaże czy będzie możliwość, żeby sobie tak we dwoje gdzieś wyjść

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

m jak mama styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów