Strona 2164 z 10049
Pokaż wyniki od 21,631 do 21,640 z 100488

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Nie spie od godziny i sobie tak zdycham.. Wszystko mnie lamie, nos zatkany, gardlo odpada, szyja boli,oczy bola, uszy swedza, lzy z bezsilnosci same leca, jedynie temperatury brak... Nawet w stopach czuje bol...
    Na chorowanie to ja sie zdecydowanie nie nadaje

Mam nadzieje, ze wy sie trzymacie po stokroc lepiej...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar hankaskakanka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Witajcie! Korzystając z kolejnej nieprzespanej nocy nadrabiam zaległości w czytaniu wątku i chciałabym Was podpytać na temat skróconej szyjki. Ostatnie kilka dni było i jest dla mnie dość trudne, z powodu przeciążenia fizycznego i psychicznego moja szyjka skróciła się do 2 cm lekarz grozi, że mogę urodzić w każdej chwili. Dostałam nospę max 3x1 ale powiedziałam, że się boję ją brać więc zaproponował Buscopan forte 3x1 i czopki skopolan. Czy znacie te leki? Czuję permanentny ból gdy chodzę, kręgosłup mi wysiada. Moja doktor ma zadecydować czy założyć pesar. I tu pytanie do Was, czy to nie jest za późno? Czy z tą szyjką mam szanse urodzić w terminie czy jestem skazana na szybszy poród? Pisałyście też o szkodliwym działaniu nospy, jak to z nią jest? Wybaczcie że Was zamęczam, ale jestem trochę przerażona.
    Ostatnio edytowane przez hankaskakanka ; 30-11-15 o 02:44

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Zeby nie bylo to jeszcze zgaga mnie pali...

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	nawilzacz.jpg
Wyświetleń:	27
Rozmiar:	40.8 KB
ID:	92143 taki o nawilzacz kupilam

Senior Member Awatar Joneczka
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    Nasza Majeczka urodziła się
    Data
    11-01-2016
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Nie spie od godziny i sobie tak zdycham.. Wszystko mnie lamie, nos zatkany, gardlo odpada, szyja boli,oczy bola, uszy swedza, lzy z bezsilnosci same leca, jedynie temperatury brak... Nawet w stopach czuje bol...
    Na chorowanie to ja sie zdecydowanie nie nadaje

Mam nadzieje, ze wy sie trzymacie po stokroc lepiej...
    Też się tak czuje, gardło na Maxa podraznione, sie śmiałam, ze na porodowce mogłabym nie przeć - wystarczyłoby kaszel i kichanie... eh

Cytat Zamieszczone przez hankaskakanka Zobacz posta
    Witajcie! Korzystając z kolejnej nieprzespanej nocy nadrabiam zaległości w czytaniu wątku i chciałabym Was podpytać na temat skróconej szyjki. Ostatnie kilka dni było i jest dla mnie dość trudne, z powodu przeciążenia fizycznego i psychicznego moja szyjka skróciła się do 2 cm lekarz grozi, że mogę urodzić w każdej chwili. Dostałam nospę max 3x1 ale powiedziałam, że się boję ją brać więc zaproponował Buscopan forte 3x1 i czopki skopolan. Czy znacie te leki? Czuję permanentny ból gdy chodzę, kręgosłup mi wysiada. Moja doktor ma zadecydować czy założyć pesar. I tu pytanie do Was, czy to nie jest za późno? Czy z tą szyjką mam szanse urodzić w terminie czy jestem skazana na szybszy poród? Pisałyście też o szkodliwym działaniu nospy, jak to z nią jest? Wybaczcie że Was zamęczam, ale jestem trochę przerażona.
    Haniu ja mialam zakladany pessar w 22 lub 24 tyg i standardowo zdejmuje sie go miedzy 35-37 tyg.ja bede miec zdjety pnd koniec 37 tyg. Ostatnio lekarz mi powiedzial ze jakbym zaczela rodzic to nawet pesar tu nie pomoze po prostu zsunie sie z szyjki. Ja od zalozenia pesara biore nospe 3x1. Mam nadzhjeje ze lekarz wiedzial co robi przypisujac ja. Nie martw sie ,duyo wypoczywaj! Ktoras z dziewczyn kiedys pisala ze ktos z 1,5 cm szyjka urodzil po terminie.

Senior Member Awatar naomi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-27 zobacz kalendarz
    hankaskakanka ja jako ze jestem za granica i nie mialam dostepu do nospy moj lekarz dal mi ten buscopan ale w czopkach, niby zamiennik naszej no spy, bralam pare razy na bol brzucha jakby miesiaczkowy dosc silny, bo mialam takie na poczatku ciazy, pomagalao, wiec chyba nie sa az tak grozne skoro dal mi je w 12 tyg.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar hankaskakanka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-08 zobacz kalendarz
    tylko, że ten buscopan nie za bardzo pomaga, z tego co piszecie to założenie pesara nie ma chyba sensu. W środę mam kolejną wizytę, ale boję się że nie dam rady do tego czasu.

Witajcie Mamusie
    noc nieprzespana koszmar jakis. tak mnie bolał brzuch (jak na okres) ze myslalam ze zaczne zaraz rodzic. przerazenie mnie dopadlo, zwlaszcza ze w ogole bol nie chcial przejsc. na szczescie rano bylo juz lepiej. ale sie wystraszylam. tylko zastanawialam sie czy juz budzic męża czy jeszcze nie. poza tym samopoczucie tez srednie. nocne wstawanie do wc daje mi w kość i nietsety przewrocic sie z jednego boku na drugi czy tez wstac z lozka to masakra jakas. i jeszcze slysze "jak ty jeczysz i narzekasz". nosz kur... kazdy facet chociaz przez miesiac powinien pochodzi z takim obciazeniem, ciekawe ktory po kilku dniach mialby dosc. jeszcze miesiac oby szybko minal!!
    Chorujace dziewczynki duzo duzo zdrowka Wam zycze! dbajcie o siebie, miod, czosnek, lozko i sok z zarnego bzu!!

Beatko jakty i Twoje chlopaki?
    Monika w wolnej chwili daj znac jak Miloszek

Cytat Zamieszczone przez hankaskakanka Zobacz posta
    tylko, że ten buscopan nie za bardzo pomaga, z tego co piszecie to założenie pesara nie ma chyba sensu. W środę mam kolejną wizytę, ale boję się że nie dam rady do tego czasu.
    Z tego co policzyłam to jestes w 34 tyg, wiec faktycznie nie wiem czy jest sens zakladac go na 2 tyg. ale to pewnie lekarz zdecyduje. Mysle Haniu ze nic sie nie stanie jak bedziesz brac nospe, zwlaszcza ze juz blizej niz dalej do rozwiazania. pewnie nie ejst to takie proste, ale najlepiej jakbys do srody jakos wylezala i niewiele robila.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów