Strona 2161 z 10063
Pokaż wyniki od 21,601 do 21,610 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez cukrówka Zobacz posta
    fajnie tak w wodzie, pewnie nic nie boli i me
    ga rozluźnienie
    Cudownie popluskalam sie w wodzie, bo plywaniem tego nazwac nie mozna hihi

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    Witam, nową mamusię. Oj ja też siedzę w domku sama całymi dniami, bo mąż też w pracy od 7 do 19. Wręcz już umieram z nudów, bo jestem od samego początku na L4 jak tylko się dowiedziałam. Na początku się cieszyłam, że będę miała wolne, ale teraz to bym chętnie do pracy poszła chociaż na 2-3 dni w tyg. Zawsze to jakaś odmiana i czas szybciej leci. Ale pocieszam się myślą, że już nie długo i będziemy naszą malutką witać na świecie. A co do samopoczucia, całkiem nieźle z tym, że kręgosłup daję w kość, i biodra, a z bioder ból idzie na nogi. Już czasami nie wiem jak mam siedzieć żeby było wygodnie. Porodu się nie obawiam póki co. Co ma być to będzie, urodzić muszę :P
    A powiedz Milena ile Twój kawaler już waży ?

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Witajcie mamusie po długim i ciężkim dniu... stwierdzam, że już się nie nadaję na sklepy, na zakupy, na chodzenie i w ogóle. Brzuch mi cały czas strajkował, cholernie twardniał a krzyże nie wytrzymywały, krocze bolało :/ a do tego wszystkiego woreczek mi coraz gorzej dokucza, także czekam aż brzuszek się zacznie obniżać bo ciężko z ciągłym bólem funkcjonać a nie wspomnę w nocy że w ogóle spać na prawym boku nie mogę bo uciska na worek :/ Jeszcze najgorsze z tego, że tego prezentu na mikołaja nie kupiliśmy, bo niby taki wybór w sklepach a jak przyjdzie coś kupić to masakra. Poza tym tak w tesco się wkurzyłam bo kolejki kilometrowe i mówie do mojego, że tak mnie brzuch boli, że nie wystoję i wkurzona idę szukać kasy pierwszeństwa... super znalazłam, ale kolejka wcale nie mniejsza i mówię do męża chodź za mną bo pierwszy raz zamierzam wykorzystać to, ze jestem w ciąży i jakoś przecisnęłam się do kasjerki i pytam czy kobiety w ciąży mają pierwszeństwo, Pani miło odpowiedziała, że oczywiście więc wepchałam się z mężem z tym wózkiem i wykładam towar. Oczywiście bezczelni ludzie musieli komentować na głos dziwne rzeczy, ale w tamtym momencie miałam to gdzieś. Jakby mnie brzuszek nie bolał to i godzinę mogłabym stać... myślę sobie niech gadają! Jeszcze podjechaliśmy do biedronki i zakupiłam tą paczkę pampersów dady 2, także mam jedną taką i jedne z Pampersa, później się już na bieżąco będzie kupować

Tosienka dziękuję ślicznie za zdjęcia! kochana jesteś! Tak całkowicie inaczej zobaczyć z takich zdjęć normalnych niż tych co wystawiają na allegro. Ja zastanawiam się na wersją ecco bo bardzo mi się biały stelaż podoba oraz kolorystyka tylko właśnie ten co mi się widzi jest jasny. Do jutra mam czas, aby się zastanowić

Witam nowe mamcie!
    Ostatnio edytowane przez aleksandramagdalena ; 29-11-15 o 19:59

Member Awatar Milena Gawlik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kamila21 Zobacz posta
    Witam, nową mamusię. Oj ja też siedzę w domku sama całymi dniami, bo mąż też w pracy od 7 do 19. Wręcz już umieram z nudów, bo jestem od samego początku na L4 jak tylko się dowiedziałam. Na początku się cieszyłam, że będę miała wolne, ale teraz to bym chętnie do pracy poszła chociaż na 2-3 dni w tyg. Zawsze to jakaś odmiana i czas szybciej leci. Ale pocieszam się myślą, że już nie długo i będziemy naszą malutką witać na świecie. A co do samopoczucia, całkiem nieźle z tym, że kręgosłup daję w kość, i biodra, a z bioder ból idzie na nogi. Już czasami nie wiem jak mam siedzieć żeby było wygodnie. Porodu się nie obawiam póki co. Co ma być to będzie, urodzić muszę :P
    A powiedz Milena ile Twój kawaler już waży ?
    Hej ! Ja nie wiem niestety tego bo jak zapytalam lekarza to powiedzial ze teraz waga i tak sie zmienia prawie ze codziennie i to nie ma sensu zeby go wazyc a ze mieszkam w Irlandii to tu podaja juz przed samym porodem wszystko :/ Takze nie mam pojecia a szkoda bo sama bylam ciekawa .

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Hej my wrocilismy z basenu, ah jak lekko bylo za tydzien tez raczej pojedziemy

Hej Milena
    Izka a byłaś na 'normalnym' basenie? w sensie, ze normalna woda chlorowana basenowa etc itp itd? bo tak marze o basenie, powaga.. a boje sie troszke tej infekcji czy cos bo dopiero co wczoraj znowu tabletki skonczylam 'aplikowac' hmmm
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

O mnie
    A tak w ogóle, to byliśmy na zakupkach w tesco, i kupiłam taką fajna koszule nocną właśnie, czerwoną w serduszka i jest teraz promocja 30% w ff wiec zaplacilam za nią 40zł.. i sie zastanawiam czy czasami drugiej też nie kupić tam bo to taniej jak na allegro a jest super wygodna bo od godziny w niej siedze haha, a na targu kupie taka za 20 zł do porodu i heja. Teraz wracam do składania zamówienia w aptece i w rossmanie i za tydzien myśle zamawiać wiem, ze bylo to walkowane tutaj juz 100000 razy, ale powiedzcie jeszcze raz co zamawiałyście w aptece żebym nie musiała robić zamówień milion razy też tylko na raz

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    Izka a byłaś na 'normalnym' basenie? w
    sensie, ze normalna woda chlorowana basenowa etc itp itd? bo tak marze o basenie, powaga.. a boje sie troszke tej infekcji czy cos bo dopiero co wczoraj znowu tabletki skonczylam 'aplikowac' hmmm
    Tak na normalnym popryskalam sie tantum rose przed i po tez mialam stracha, ale to ulga dla kregoslupa i nog tak odpoczac w wodzie...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Tak na normalnym popryskalam sie tantum rose przed i po tez mialam stracha, ale to ulga dla kregoslupa i nog tak odpoczac w wodzie...
    hmmm kurdemole to wlasnie wybralabym się. musze jeszcze pomyslec iza bo ty zamawialas na gemini, przypomnisz co?

Member Awatar Milena Gawlik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Hej , ja mam dawno problem z tym twardniejacym brzuszkiem nagle czuje taki ucisk ale coz takie uroki ! Glowa do gory juz blizej niz dalej , zdecydowanie ;-)

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Hej Mamcie!
    Na początku witam nową Mamę na pokładzie
    My dzisiaj znowu w rozjazdach obskoczyliśmy rodzinkę Pana Poślubionego - obiadki, kawki i te sprawy Lubię jak wszyscy się spotykają, a to przecież jeszcze nie święta Wszyscy nie mogą doczekać się przyjścia na świat Emilki, nawet szwagierka zrobiła już pierniczki i niektóre są sygnowane specjalnie dla Malutkiej Byliśmy też w Smyku i mam już upatrzony kombinezon, jeszcze pojadę do dwóch sklepów i wybiorę w końcu który. Ale dziewczyny jak z czapeczką na zimę? Nie mogłam znaleźć rozmiaru 36-38 w Smyku... :/ Najmniejszy to był 40, a i tak jakoś ogromna mi się wydawała...

Iza mogę się tylko domyślać jak po basenie teraz odpoczywa Twój kręgosłup
    Ola też byłam w Tesco dzisiaj i kolejki ogromne! niestety kasa pierwszeństwa w ogóle nie była czynna, ale wyobraź sobie, że szedł Pan, który zaczynał zmianę i podszedł do mnie i WYSZEPTAŁ, że zaprasza za nim, żeby się tłumy nie rzuciły, a ja byłam z bratem i bratową i myk za nim z wózkiem także bardzo miło z jego strony, że mnie przyuważył w tłumie
    Betty pogratuluj mamie talentu, choinka śliczna
    Veronica też się zastanawiam nad nawilżaczem powietrza, sama nie wiem... położna mówiła, że kobietki ręczniki rozstawiają czy tam miski z wodą tak jak nasze mamy robiły, ale sama nie wiem :/ może któraś Mamcia używała już i widziała różnicę?

Na koniec dnia wylądowałam z bratową i bratem w Leroy Merlin, bo kupowali choinkę. I też mamy dylemat czy kupować sztuczną czy żywą. Żywa pięknie pachnie i wiadomo jest klimat, do tej pory w naszych domach rodzinnych dominowały żywe, ale w domu masz kominek i od razu że tak powiem palisz dowody zbrodni w postaci igieł itp. a w mieszkanku, w ciąży czy ja będę latać codziennie sprzątać pod nią ;p to pierwsze święta w nowym gniazdku i chciałabym żeby było magicznie... Eh te dylematy

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów