Strona 2158 z 10066
Pokaż wyniki od 21,571 do 21,580 z 100652

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Betty09 Zobacz posta
    Hej dziewczyny!

Ja właśnie do domu wróciłam, mam nadzieję ze wszystkie egzaminy zaliczone!

A takie o to cudo stworzyła mama moja Załącznik 92130
    Cudomoja siostra robila bobmke na aukcje dla biedych dzieci w Polsce z ziela angielskiegoten steropiam klejem wysmarowala i zanuzyla w zielu angielskim najpierw jedna polowe potem druga wszystko farbka biala w sprayu potraktowala i ozdobila perelkamicudo mowie wam...jak ma zdjecie to wstawie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Dziewczynki kochane czy kupujecie nawilzacz powietrza??ja chyba kupie bo rano wstaje i mam zatkany nos i suchy od tego powietrza cieplego ...u mnie jest ogrzewanie takie ze takie powietrze cieple leci z dolu bo mam takie wywietrzniki w podlodze i moze temu mam takie suche powietrze....

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Cytat Zamieszczone przez Joneczka Zobacz posta
    Tosienka87 - Kochana A jak spacerowka w tym wozeczku? Też taka ładna jak gondola ? Czy same rurki na wierzchu? Mi podoba się wiele wozkow-gondoli, ale jak już jest zamontowana spacerowka to lipa:/
    Mi tam sie podoba I z nosidelkiem zamontowanym i ze spacerowka, mozesz zobaczyc na yt filmik jak sie sklada I tam jest jak wyglada spacerowka. Nawet pokazuja wlasnie na tym kolorze co mam.

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Dziewczynki kochane czy kupujecie nawilzacz powietrza??ja chyba kupie bo rano wstaje i mam zatkany nos i suchy od tego powietrza cieplego ...u mnie jest ogrzewanie takie ze takie powietrze cieple leci z dolu bo mam takie wywietrzniki w podlodze i moze temu mam takie suche powietrze....
    Ja myślałam o tym wcześniej, ale teraz powiem szczerze jak mamy włączone ogrzewanie w domu to wcale nie jest tak źle jak się spodziewałam. Mam termometr w pokoju, który pokazuje wilgotność powietrza i zawsze min 50 % jest więc jest bardzo dobra

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Kamila21 Zobacz posta
    Ja myślałam o tym wcześniej, ale teraz powiem szczerze jak mamy włączone ogrzewanie w domu to wcale nie jest tak źle jak się spodziewałam. Mam termometr w pokoju, który pokazuje wilgotność powietrza i zawsze min 50 % jest więc jest bardzo dobra
    Ja tez ustawiam na termometrze wilgotnosc i co cos slabo daje ..nie wiem moze u mnie tak jest ze to powietrze cieple wieje a nie jest z kaloryfera..no nic pewnie kupie bo nie chce zeby mala wysuszalo bo tak wkurza jak suchosc w nosie jest ze hejja to okno uchylam ale nie bede przeciez w styczniu noworodka przy oknie otwartym trzymac

Senior Member
    cukrówka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-13 zobacz kalendarz
    jak tu dzis spokojnie...... oj mamuśki jak sobie pomyślę że za 2, 3 tygodnie już mogą na całego zacząć sie u nas porody to w szoku jestem że to tak szybko zleciało.....

Senior Member
    cukrówka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-13 zobacz kalendarz
    ciekawe że któraś mamcia urodzi w sylwestra hihihi

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-29 zobacz kalendarz
    Verka podeslij zdj bombki jak znajdziesz ciekawa jestem jak wyglada

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Betty09 Zobacz posta
    Verka podeslij zdj bombki jak znajdziesz ciekawa jestem jak wyglada
    Jak tylko siostre dorwe to podesleale wygladala cudnie

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez cukrówka Zobacz posta
    ciekawe że któraś mamcia urodzi w sylwestra hihihi
    No ciekawekurde moze ktoras nagrode dostaniemoja kuzynka we Wroclawiu w 2000 roku pierwsza Martyne urodzila cos tam dostala a biskup chrzcil ta coreczke ja bym chciala po nowym roku tak do 15;urodzic haha bo nie usmiecha sie mi wywolywanie a u nas niestety tak jest;(jak nie urodzi sie dziecie do terminu to ranonw dniu terminu sie musisz wstawic i wywoluja porod buuuu...ja musle ze Amelka uratuje matke przed tym wszystkim

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów