Strona 2156 z 10063
Pokaż wyniki od 21,551 do 21,560 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar widar
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-16 zobacz kalendarz
    Witam Mamusie.
    Jakoś nie miałam wcześniej weny do pisania. Super są te Wasze pompony.
    Coraz częściej mam skurcze i są trochę dłuższe niz wcześniej. Poprzedniej nocy przy każdej zmianie pozycji się pojawiały i brzuch się napinał. Każe małej czekać chociaż do 6 grudnia. W piątek mam wizyte więc zobaczymy co powie gin.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Dzień dobry Mamcie
    Tak jak przewidywałam po wczorajszych atrakcjach bardzo dobrze spałam, tylko jedna rundka do ubikacji. My już też po śniadanku, piję teraz kawę zbożową i gotuję kompot z jabłek, bo dostałam całą reklamówkę, a nie jestem w stanie przejeść. Jutro z reszty zrobię placuszki jabłkowe i szarlotkę Musimy wrócić dzisiaj do jednego sklepu, bo kupiliśmy suszarkę do bielizny i przy rozpakowywaniu okazało się, że jest uszkodzona :/ Także niedzielę też spędzimy na małych zakupach
    Veronika śliczne te pompony i poduszka! teraz pokoik, z tymi wszystkimi dodatkami musi wyglądać jeszcze bajeczniej
    Ola mam nadzieję, że rzeczywiście dzidziuś się obrócił i przybrał pożądaną pozycję
    Marta odpoczywaj ile się da, a na serio nie czułaś tych skurczy? w ogóle czułaś wcześniej cokolwiek, stawiał Ci się brzuszek? a ktg pokazywało jak wielkie są to skurcze?

Życzę chorym mamusiom dużo siły i żeby dzisiaj wstały zdrowe i pełne energii
    Wiesz co...twardnial mi czasem brzuch i dlatego lekarz zapisał mi 3*1 magne b6 max. A brzuszek czasem bolał no ale nie myślałam że to skurcze tylko taki zwykły ciążowy ból:-P a skurcze wyszły mi na: 60%, potem 50% no i nawet wskoczył jakiś na 85%. Ale dziwne bo nie czułam żadnego bólu:-/ powiedziałam położnej ze Julek trochę się rusza Ale ona powiedziała że ruchy swoją drogą a skurcze swoją... Dziwne to wszystko no ale muszę trochę zmniejszyć tempo. Chyba odpuszczę też już gimnastykę:-/

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez jegobaba Zobacz posta
    Juz 4x1 biore. Zaczynalam od 3 tabletek ale jak znowu zaczelo skakac to zwiekszyl mi o jedna tabletke. Ostatnio chce mi sie ciagle spac ale chyba nie po tabletkach, bo wczesniej tego nie zauwazylam. U mnie na ostatniej wizycie wyszlo, ze maluszek ma obwod brzuszka mniejszy o tydzien (co juz wczesniej pisalam) i jesli tak zostanie do nastepnej wizyty to raczej bedzie szpital i chyba wlasnie ciecie.
    A jakie masz cisnienie po tabletkach? Lepiej cos?
    Wiesz co...biorę od wczoraj rana i póki co po przebudzeniu miałam 134/87 więc już trochę lepiej...
    O brzuszek się nie martw, lekarz ma rękę na pulsie i w razie coś będą działać:-)

Member
    Gołąbek

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-21 zobacz kalendarz
    cześć laski - nie jestem w stanie was nadrobić po wczorajszej imprezie andrzejkowej ledwo żyję, w nocy łąpały mnie takie skurcze łydek jakbym całą noc tańczyła dziś więc odpoczynek cały dzień, zasiadam do nadrobienia was. pozdrawiam

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Proszę bardzo Ola! Ja wybrałam ten kolor, bo koleżanka miała też z takiego materiału, tylko inny model i jest mega zadowolona, bo jest przede wszystkim niebrudzący! w kolejnym poście dodam zdj samego materiału! a Ty nad jakim kolorem myslisz? koła super skretne, można zablokować, gondola duza, takze dzidzius trochę w nim pojeździ Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	w1.jpg
Wyświetleń:	58
Rozmiar:	81.5 KB
ID:	92121Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	w2.jpg
Wyświetleń:	37
Rozmiar:	71.3 KB
ID:	92122Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	w3.jpg
Wyświetleń:	21
Rozmiar:	68.9 KB
ID:	92123Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	w4.jpg
Wyświetleń:	24
Rozmiar:	68.4 KB
ID:	92124Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	w5.jpg
Wyświetleń:	34
Rozmiar:	87.9 KB
ID:	92125

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	w6.jpg
Wyświetleń:	26
Rozmiar:	42.8 KB
ID:	92126Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	w7.jpg
Wyświetleń:	13
Rozmiar:	100.4 KB
ID:	92127

Tu nakryty i materiał. dodam, że koszyk pod spodem spory i fajnie zapinany na zamek, no i materiałowy, bo w koncu jak pojde na spacer, a moja psiunia to mały leń więc wskoczy tam i bedzie miała ciepło

Senior Member
    cukrówka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-13 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	w6.jpg
Wyświetleń:	26
Rozmiar:	42.8 KB
ID:	92126Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	w7.jpg
Wyświetleń:	13
Rozmiar:	100.4 KB
ID:	92127

Tu nakryty i materiał. dodam, że koszyk pod spodem spory i fajnie zapinany na zamek, no i materiałowy, bo w koncu jak pojde na spacer, a moja psiunia to mały leń więc wskoczy tam i bedzie miała ciepło
    bardzo fajny wózek, wydaje się zwrotny i zgrabny. Jaki to dokładnie model?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez cukrówka Zobacz posta
    bardzo fajny wózek, wydaje się zwrotny i zgrabny. Jaki to dokładnie model?
    Riko brano

Senior Member Awatar hankaskakanka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-08 zobacz kalendarz
    czy tylko mi się dziś forum pierniczy, włącza mi się przez cały czas strona hippa?

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Witam Was mamusie !
    Ja wczoraj pojechałam do szwagra z mężem posiedziałą chyba 2 godzinki i pojechalismy do kolegi znajomego ale mała sie tak tłukła że nie szło wysiedzieć...
    Troszkę mnie zdenerwował i sie pokłócilismy a rano milusi to sie przytula to całuje... i nawet obiad zrobił ! Szok jakiś mnie ogarnął

Dziś mój stwierdził że chce żywą choinke na świeta więc niech szuka ja ją ubiore tylko cukierki później trzeba dać bo ja bym je zaraz wszystkie zjadła takie mam smaki

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów