Strona 2155 z 10044
Pokaż wyniki od 21,541 do 21,550 z 100432

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    cukrówka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-13 zobacz kalendarz
    Mysia a jak tam malutki?????????????????????????

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    jegobaba

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-05 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Martucha86 Zobacz posta
    Dzień dobry dziewczynki!
    Wczoraj byłam pierwszy raz u położnej. Nastraszyła mnie strasznie tym moim cisnuieniem:/ powiedziala ze jak sie bedzie tak utrzymywac to trzeba bedzie sie na patologie polozyc:/ i ze na Swieta wtedy nie wypuszcza, w ogole do porodu nie wypuszcza:/ grr...mam brac ten Dopegyt i zobaczymy czy sie unormuje. Musi!!!
    A póxniej poszlysmy na ktg. Lezalam na lozku porodowym, w sali do porodow rodzinnych:P inaczej sobie to wyobrazalam, jakos gorzej a bylo nawet przytulnie:P w miare mozliwosci oczywiscie...:P ładna sala, obok prysznic z krzeselkiem, pilki, drabinki, przygaszone swiatelko... no i co wyszlo...skurcze!!! A ja nic nie czulam:/ tak mnie wystraszyla, ze masakra...kazala caly tydzien lezec w domu, nic nie robic, a za tydzien na kolejne ktg. Tylko we wtorek badanka pod katem tego cisnienia i zatrucia (aha,ponoc to jest dziedziczne, moja mamcia miała to ze mna), z wynikami w razie co mam dzwonic do niej albo ginekologa. Uff...wczoraj to się na prawde przejelam mialam dzis lezec do gory dupa ale musze juz ostatecznie dokupic pare drobiazgow do tej mojej torby, takze na chwilke wyskocze do rossmanna. No i mężowi opowiedziec co jest czym:P chyba popodpisuje:P
    Ojj..głodna jestem pora na jakies sniadanko
    A w ogóle dziewczyny ale Wy zdolniachy jestescie takiE piekne ozdoby zazdroszcze, bo ja to nie mam zdolnosci artystycznych ani cierpliwosci...jak mi cos nie wychodzi to pirzgam to w kąt:P
    milego dnia:*
    Kochana nie chce Cie straszyc ale pilnuj sie z tym cisnieniem, bo jak bedzie caly czas takie wysokie to moga Ci szybciej cesarke zrobic, bo wtedy dziecko przestaje rasnac, tak mi moj lekarz tlumaczyl, bo ja rowniez walcze z nadcisnieniem. Od 18 tyg biore Dopegyt i sie unormowalo ale od kilku tygodni znowu jest w tej gornej granicy. Mi lekarz powiedzial jak przez 2-3- dni bede miala powyzej 140 to mam na IP jechac. Kontroluj sobie w domu tez cisnienie, ja np mierze 5-6 razy dziennie. Takze oszczedzaj sie jak najwiecej, bierz leki, bo to wszystko dla maluszka.

Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    Ja kupiłam ostatnio 2 Dady bo akurat były w tych dużych pudełkach, więc wzięliśmy jedno, bo dobra cena. I kupiłam 2 paczki tych najmniejszych z wycięciem na pępek, ale małe paczki bo innych nie było. Biedronkę, w sumie to nawet dwie, mamy na szczęście nie daleko w razie czego także w każdej chwili można kupić.

A co do kosmetyków ja dla mojej małej kupiłam nivea baby, zobaczymy jak będzie na nie reagować.

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez jegobaba Zobacz posta
    Kochana nie chce Cie straszyc ale pilnuj sie z tym cisnieniem, bo jak bedzie caly czas takie wysokie to moga Ci szybciej cesarke zrobic, bo wtedy dziecko przestaje rasnac, tak mi moj lekarz tlumaczyl, bo ja rowniez walcze z nadcisnieniem. Od 18 tyg biore Dopegyt i sie unormowalo ale od kilku tygodni znowu jest w tej gornej granicy. Mi lekarz powiedzial jak przez 2-3- dni bede miala powyzej 140 to mam na IP jechac. Kontroluj sobie w domu tez cisnienie, ja np mierze 5-6 razy dziennie. Takze oszczedzaj sie jak najwiecej, bierz leki, bo to wszystko dla maluszka.
    Dzięki Kochana, właśnie to mi też położna powiedziała. Mierze ciśnienie, mam nadzieję że się unormuje. A Tobie też się chce tak spać po tym Dopegyt-cie? Bierzesz dwie dziennie tabletki czy więcej?

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Dzień Dobry mamusie nocka jako tako minęła, nie najgorzej. Ja właśnie złożyłam zamówienie na gemini i tam kupiłam pampersy dla mojej Amelki, tak jak pisałam póki co chcę używać firmy pampers, a potem się zobaczy śniadanko już było, teraz kawka, później zrobi się obiadek i jedziemy na basen sobie bo bolą już mnie wszystkie kości także przyda się pewnie będę się pluskać w miejscu ale to tez będzie przyjemne hihi
    Właśnie Monika jak tam dzidzia? I jak Ty się czujesz?
    Ostatnio edytowane przez fghjkz ; 29-11-15 o 10:30

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Heja dziewuszki ja tez już wstałam jakoś przed 8, wyspana wszystko cacy mój amant W KOŃCU bez jakiegoś wielkiego mojego gadania posprzątał kuchnie hehe a ja za ubrania i reszte pierdół sie wezme jutro, a co :P musimy jakąś komode jednak kupić, bo nie mam gdzie tego dawać wszystkiego :< cos się wymyśli. Aaa i wanienke kupiłam, kurcze nie pamietam kto ale ktos mi podal linka tutaj na allegro licytacje i z dupki o zlotowke podbilam i wygralam czyli wyszlo, ze wanienka ze stelazem i przesyłką 85zł. Nie jest źle Teraz się biore za zamówienie w aptece, bo wczoraj sobie wszystko ładnie rozpisałam co musze mieć i co gdzie kupie także tego. i mam takie pytanie, ten octenisept w sprayu jest 'otwierany'? że można go napełnić? bo jak tak to wzięłabym sobie ten mały bo moja mama ma całą dużą butelke to bym nie przepłacała.. aaaa i kupiłyście coś do kąpieli do maluszka? w sensie jakieś emolium oilatum blabla?
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Dzień dobry Mamcie
    Tak jak przewidywałam po wczorajszych atrakcjach bardzo dobrze spałam, tylko jedna rundka do ubikacji. My już też po śniadanku, piję teraz kawę zbożową i gotuję kompot z jabłek, bo dostałam całą reklamówkę, a nie jestem w stanie przejeść. Jutro z reszty zrobię placuszki jabłkowe i szarlotkę Musimy wrócić dzisiaj do jednego sklepu, bo kupiliśmy suszarkę do bielizny i przy rozpakowywaniu okazało się, że jest uszkodzona :/ Także niedzielę też spędzimy na małych zakupach
    Veronika śliczne te pompony i poduszka! teraz pokoik, z tymi wszystkimi dodatkami musi wyglądać jeszcze bajeczniej
    Ola mam nadzieję, że rzeczywiście dzidziuś się obrócił i przybrał pożądaną pozycję
    Marta odpoczywaj ile się da, a na serio nie czułaś tych skurczy? w ogóle czułaś wcześniej cokolwiek, stawiał Ci się brzuszek? a ktg pokazywało jak wielkie są to skurcze?

Życzę chorym mamusiom dużo siły i żeby dzisiaj wstały zdrowe i pełne energii

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    Heja dziewuszki ja tez już wstałam jakoś przed 8, wyspana wszystko cacy mój amant W KOŃCU bez jakiegoś wielkiego mojego gadania posprzątał kuchnie hehe a ja za ubrania i reszte pierdół sie wezme jutro, a co :P musimy jakąś komode jednak kupić, bo nie mam gdzie tego dawać wszystkiego :< cos się wymyśli. Aaa i wanienke kupiłam, kurcze nie pamietam kto ale ktos mi podal linka tutaj na allegro licytacje i z dupki o zlotowke podbilam i wygralam czyli wyszlo, ze wanienka ze stelazem i przesyłką 85zł. Nie jest źle Teraz się biore za zamówienie w aptece, bo wczoraj sobie wszystko ładnie rozpisałam co musze mieć i co gdzie kupie także tego. i mam takie pytanie, ten octenisept w sprayu jest 'otwierany'? że można go napełnić? bo jak tak to wzięłabym sobie ten mały bo moja mama ma całą dużą butelke to bym nie przepłacała.. aaaa i kupiłyście coś do kąpieli do maluszka? w sensie jakieś emolium oilatum blabla?
    Hej ja kupiłam kosmetyki na początek z Hipp'a W super cenie Ci się udało ta wanienkę dorwać

Junior Member Awatar Katarzyna Natalia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Cześć szukam mamusi która ma termin na 1 stycznia i planuje rodzić w Bielsku w wojewódzkim ?

Senior Member
    jegobaba

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-05 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Martucha86 Zobacz posta
    Dzięki Kochana, właśnie to mi też położna powiedziała. Mierze ciśnienie, mam nadzieję że się unormuje. A Tobie też się chce tak spać po tym Dopegyt-cie? Bierzesz dwie dziennie tabletki czy więcej?
    Juz 4x1 biore. Zaczynalam od 3 tabletek ale jak znowu zaczelo skakac to zwiekszyl mi o jedna tabletke. Ostatnio chce mi sie ciagle spac ale chyba nie po tabletkach, bo wczesniej tego nie zauwazylam. U mnie na ostatniej wizycie wyszlo, ze maluszek ma obwod brzuszka mniejszy o tydzien (co juz wczesniej pisalam) i jesli tak zostanie do nastepnej wizyty to raczej bedzie szpital i chyba wlasnie ciecie.
    A jakie masz cisnienie po tabletkach? Lepiej cos?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów