Strona 2154 z 10063
Pokaż wyniki od 21,531 do 21,540 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    W koncu jakas ludzka noc i raz nawet jak sie obudzilam, stwierdzilam ze nie musze wstawac do ubikacji gdyby tak jeszcze dzici rano nie budzily to mozna byloby sie wyspac...
    Nie obeszlo sie bez glupich snow, spadajacych bomb i samolotow itd...

Verka kolejne, sliczne dodatki super.

Ola udanych zakupow zycze, nie przemeczaj sie

Ja jeszcze poleze

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Monika2008

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Witajcie w ten chłodny poranek..

My od 5ej nie śpimy... obudzil mnie sen o pizzy i takiej chęci nabrałam, ąż się obudzilam i usnąć nie mogę.. ;/

Olu., w takim razie bardzo możliwe, że się obróciła

Senior Member
    Monika2008

O mnie
    ktoś wczoraj pytał o pieluszki..

Warto sprawdzać olx..
    Ostatnio w mojej okolicy było do sprzedania 445 po 35gr... Ktoś zrobil zapas, a dzidzia uczulenie dostała..

dziś znalazłam:
    http://olx.pl/oferta/pampers-new-bab...tml#a1657d04f5
    http://olx.pl/oferta/pieluchy-pamper...tml#a1657d04f5
    http://olx.pl/oferta/pampersy-pamper...tml#a1657d04f5
    http://olx.pl/oferta/pampersy-2-3-6-...tml#a1657d04f5

(może którejś po drodze będzie

a i dla siebie znalazłam mała paczkę (43szt) za 12zł
    Ostatnio edytowane przez Monika2008 ; 29-11-15 o 07:11

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Dzień dobry dziewczynki!
    Wczoraj byłam pierwszy raz u położnej. Nastraszyła mnie strasznie tym moim cisnuieniem:/ powiedziala ze jak sie bedzie tak utrzymywac to trzeba bedzie sie na patologie polozyc:/ i ze na Swieta wtedy nie wypuszcza, w ogole do porodu nie wypuszcza:/ grr...mam brac ten Dopegyt i zobaczymy czy sie unormuje. Musi!!!
    A póxniej poszlysmy na ktg. Lezalam na lozku porodowym, w sali do porodow rodzinnych:P inaczej sobie to wyobrazalam, jakos gorzej a bylo nawet przytulnie:P w miare mozliwosci oczywiscie...:P ładna sala, obok prysznic z krzeselkiem, pilki, drabinki, przygaszone swiatelko... no i co wyszlo...skurcze!!! A ja nic nie czulam:/ tak mnie wystraszyla, ze masakra...kazala caly tydzien lezec w domu, nic nie robic, a za tydzien na kolejne ktg. Tylko we wtorek badanka pod katem tego cisnienia i zatrucia (aha,ponoc to jest dziedziczne, moja mamcia miała to ze mna), z wynikami w razie co mam dzwonic do niej albo ginekologa. Uff...wczoraj to się na prawde przejelam mialam dzis lezec do gory dupa ale musze juz ostatecznie dokupic pare drobiazgow do tej mojej torby, takze na chwilke wyskocze do rossmanna. No i mężowi opowiedziec co jest czym:P chyba popodpisuje:P
    Ojj..głodna jestem pora na jakies sniadanko
    A w ogóle dziewczyny ale Wy zdolniachy jestescie takiE piekne ozdoby zazdroszcze, bo ja to nie mam zdolnosci artystycznych ani cierpliwosci...jak mi cos nie wychodzi to pirzgam to w kąt:P
    milego dnia:*

Senior Member
    cukrówka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-13 zobacz kalendarz
    dzień dobry mamuski!!!
    weekend mija szybko , mąż odsypia andrzejki które spedziliśmy u sąsiadów (zapewne głowa Go będzie dziś boleć) hehheh

miłego dnia!

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Ola byłoby cudownie jakby się obróciła powodzenia.
    Marta może nie będzie tak źle? Polezysz ten tydzień i jakoś się unormuje po tabletkach. A z podpisaniem wszystkiego to nie głupi pomysł haha. Moja chlopina ma tendencję do tego ze niby słucha jak do niego mowie ale potem i tak dzwoni żeby się upewnić
    Verka widzę ze i ty się zarazilas tiulem

Senior Member
    Monika2008

O mnie
    Mam pytanko do doświadczonych mam - pamiętacie może jak długo Wasze pociechy nosiły pieluszki rozmiar 2 i ile trzeba ich średnio dziennie brac pod uwagę?

chcę zamówić na olx dady , wychodzą z przesyłką trochę taniej niż w sklepie (29gr) ale nie będę musiała nikogo prosić by na nie "polował" , bo 2ki to mega popularny towar się okazuje :P

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Hej heej... Witam się dziś zdychajaco. Widzę wczoraj był wysyp talentów artystycznych na forum super! My się przejechalismy do kuzynki ma 2h, ale szczerze mówiąc ledwo radę dalam, oj dziadzieje. Dziś spacerek z futerem po lesie może trochę energii nabiore. No i chyba w tym tyg umowie się na wizyte dodatkową bo mam takie głupie wrażenie jakby mi tam spuchlo coś na dole. I nie wiem czy norma bo hormony swiruja (bo w 1 trymestrze to podobno jeden z objawów) czy jakiś bakteryj incognito się zadomowił i trzeba eksmitowac. Planowo wizytę miałam mieć 15.12, więc po prostu zrobi się co 2 tyg...

Senior Member
    cukrówka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-13 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Monika2008 Zobacz posta
    Mam pytanko do doświadczonych mam - pamiętacie może jak długo Wasze pociechy nosiły pieluszki rozmiar 2 i ile trzeba ich średnio dziennie brac pod uwagę?

chcę zamówić na olx dady , wychodzą z przesyłką trochę taniej niż w sklepie (29gr) ale nie będę musiała nikogo prosić by na nie "polował" , bo 2ki to mega popularny towar się okazuje :P
    ja 2 nie używałąm wogóle przy synku bo urodził sie 4200 g więc po tygodniu były ciasnawe, od razu jechaliśmy z wiekszymi. nie ma co robić mega zapasów bo tak naprawdę są w każdym sklepie i to jest kwestia 5 minut i kupione.

Senior Member
    Monika2008

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez cukrówka Zobacz posta
    ja 2 nie używałąm wogóle przy synku bo urodził sie 4200 g więc po tygodniu były ciasnawe, od razu jechaliśmy z wiekszymi. nie ma co robić mega zapasów bo tak naprawdę są w każdym sklepie i to jest kwestia 5 minut i kupione.
    Noo.. ten sklep trzeba mieć blisko .. U mnie to 15km..

Jakby któraś z Was poszukiwała 2ek dady to:
    http://olx.pl/oferta/pieluszki-dada-...8-IDcPZnR.html (przesyłka przez portal furgonetka.pl 10,57zł)
    http://olx.pl/oferta/2-paczki-pieluc...8-IDcE0OZ.html (przesyłka j.w lub 15zł)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów