Strona 2149 z 10065
Pokaż wyniki od 21,481 do 21,490 z 100641

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Betty i Pati spokojnie możecie rozkręcać jakąś manufakturę i zarabiać gruby hajs a kolory dobieracie śliczne, zazdroszczę zdolności
    Monika Ryszard pięknie już waży, pewnie się cieszysz, że wszystko ok
    Iza Mój pampersy zamawiał wiem, że na stronie feedo, bo akurat mieli fajne ceny, a tak to jakoś w marketach mu się udawało te combopacki kupować. Dzisiaj również dokupiliśmy jedną małą paczkę Pampersów 1 na wszelki wypadek. Wczoraj od koleżanki dostałam 5 opakowań jedynek z Rossmanna, sama nie chciałam ich kupować, bo średnie opinie mają, ale za darmo to co ja będę wybrzydzać, a są mniejsze od oryginalnych pampersów i mają wycięcie na pępuszek - zobaczymy czy podpasują Emilce, bo Nikoś koleżance nie protestował
    Natalka świetny ten filmik! na pewno zapamiętam na przyszłość pomysł, byłam nim zafascynowana jak dziecko

My po kilku godzinach w końcu wróciliśmy do domciu. Jestem przeszczęśliwa, że udało się tyle załatwić. Wyprawkę mamy prawie skompletowaną. Odebraliśmy materac, nakładkę ochronną, przewijak, prześcieradełka, ręczniczki, wanienkę i stelaż, kupiłam stanik do karmienia, ale bardziej usztywniany, wygodny niesamowicie https://sklep.alles.pl/produkt,mama-...tte-u,404.html, termometr bezdotykowy i buteleczkę do karmienia z Dr. Browna Pozostało nam w sumie tylko zakupić kombinezon i laktator i wyprawkę mam z głowy Kupiłam też kosmetyki dla dzidziusia z Hippa i resztę kosmetyków dla mnie do szpitala, więc walizkę jeszcze dzisiaj dokończę pakować. No i prezenty na święta w większości kupione, ale tyłka nie czuję i dzisiaj po wieczornym spotkaniu ze znajomymi będę spać jak dziecko No nic dziewczynki, życzę Wam udanych Andrzejek, ja już uciekam do Swojego i też zaczynamy weekendowy relaks
    Ładny chociaż ja się nie mieszcze u nich w rozmiarówce :-(

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Natalia wycisnij sok z cytryny i to wypij bez niczego i tak kilka razy dziennie mi pomoglo no i ja lody jadlam ale nie wiem czy sie odwazysz mi pomagaly przy anginach no ktore chorowalam hohoho niezliczone razy....zdrowka Kochana

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Pati zdolniacho cudo normalnie cudootwieraj firme...co z kurta chlopa?

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Ola poki co na wolnosci haha nie wiadomo co sie bedzie dzialo po jego powrocie

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Beatka czyli dom dziala cudafajnie ze nic sie dzieje a i coreczka szczesliwa czego chciec wiecej

Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-29 zobacz kalendarz
    O fajowe, u mnie cekiny na razie czekają

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Hajamamcie ...u mnie dziwna noc matko usnelam kolo 23 i sapalam jak zabita nie umialam oczowk otworzyc ,siku mi sienchcialo a nie mialam sily wstac boze dziwne to bylo i seeeen o wojnie ze mnienz dziecmi brata rozdzieli i ich szukalam i tylko buta Olivii znalazlam no horror i po przebudzeniu szczescie jakich malo ze to tylko sennn wrrrrr nie lubie tak....teraz zjem sniadanie i pojade gdzies z tego domu bo wczoraj nigdzie nie bylam i nie podoba mi sie tona zakupy mykne bo robie prezent dla brata to moze cos mu kupie i buty te buty co mi chlopina zamek w sklepie urwala ciagle je chce haha...a wy Kochane nie chorujecie!!!!
    Ostatnio edytowane przez veronika ; 28-11-15 o 16:02

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Beety zaloz spolke z Patkabedziecie dzialac we dwie na skale swiayowa moze

Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-29 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Beety zaloz spolke z Patkabedziecie dzialac we dwie na skale swiayowa moze
    Będziemy zarabiać grube miliony

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    U mnie swieta andrzejkowego nie ma takze i wyjscia nie ma haha ale nie wiem moze i bym chciala gdzies wyjsc bo to ostatnie beztroskie chwilemama balujacym milych imprezek

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów