Strona 2142 z 10041
Pokaż wyniki od 21,411 do 21,420 z 100401

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    I ja sie witam... Dzis mi siedobrze spalo mimo pobudki na siusianie... No i lobuzy dwa obudzily nas o 6!! W sobote!! Maz jakos je ogarnal... Mlodsza spi dalej, obok mnie a z starsza poazedl na gore... Gardlo mnie rozbolalo, drapie i swedzi, kaszlec sie chce i nos zaczyna sie zatykac... Takze dzis apteka mnie tez czeka... A juz sie ludzilam, ze uda mi sie ciaze przejsc bez chorob modle sie aby mnie calkiem nie rozlozylo... Bo zazwyczaj wtedy zdycham i to doslownie
    mleo z czosnkiem i miodzikiem!!! herbatki!!! i do łózia!!!
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    I ja sie witam... Dzis mi siedobrze spalo mimo pobudki na siusianie... No i lobuzy dwa obudzily nas o 6!! W sobote!! Maz jakos je ogarnal... Mlodsza spi dalej, obok mnie a z starsza poazedl na gore... Gardlo mnie rozbolalo, drapie i swedzi, kaszlec sie chce i nos zaczyna sie zatykac... Takze dzis apteka mnie tez czeka... A juz sie ludzilam, ze uda mi sie ciaze przejsc bez chorob modle sie aby mnie calkiem nie rozlozylo... Bo zazwyczaj wtedy zdycham i to doslownie
    Nie daj się chorobie !

Ja też tyle co się obudziłam byłam w WC bo już mnie na pęcherz mocno cisnęło ale leże dalej w łóżku...męża nie ma a teściowa stwierdziła że nie mam po co wstawać żebym poleżała ! n ormalnie nic mi sie nie chce...

Poleżę trochę pójde ogarnąć dom wykompie sie i bede się zbierać bo mamy do szwagra na OSTATKI jechać Nie wiem ile wytrzymam ale nie będziemy siedzieć przecież w domu.... u nas nadal biało...

Jeszcze muszę zobaczyć u męża na strychu bo coś mówił że mają sztuczną choinkę więc może ją ściagnę w tym roku bo teściowa zazwyczaj miała tylko taką malutką bo już starsza więc jej sie nie chce z dużą bawić a może by nam pożyczyła a jak nie to pewnie malutką żywą sobie skombinujemy i muszę ogarnąć jakieś ozdoby bo nie wiem czy mają a myślę wcześniej ją ubrać bo później nie wiem czy będę miała siły...

Matko dziewczyny tak mi nogi spuchły że w nocy myślałąm że ze schodów spadnę jak do łazienki szłam;/

Miłego dnia !:*

O mnie
    hahahh mój już wyprawiony : DDDDD pooooooszedł jak mu powiedziałam o tym płaszczu to sie tak popatrzyl i 'ojciec mnie zabije' hahahahahh

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    mleo z czosnkiem i miodzikiem!!! herbatki!!! i do łózia!!!
    Nie jestem w stanie tego przelknac.. Zawsze po tym
    Wymiotowalam. Nawet nie ryzykuje...
    Ale i tak sie zalatwilam. Wyczytalam aby plukac jame ustna octaniseptem. 20ml przez 20 sekund... Ledwie do buzi to wlalam, to od razu mi wypalilo gardlo!!! Masakra... Wiec i tak wymiotowalam, produkcja sliny poszla pelna para, obol gardla to ja dopiero teraz czuje!!!! Leze i zdycham...

Dziewczynki dostaly film od Mikolaja, ale jest radosc super to jest )

O mnie
    właśnie mi sie przypomniało co mi się śnilo że mój brzuch się zrobił taki przezroczysty i widziałam tam całego szkrabka i otwierał oczy i zerkał na mnie o.o

O mnie
    Natka a to pocztą dostałaś? Czy linka? pokazesz?

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Hejka...łącze się ww bólu choroby, niestety i mnie dopadlo jakieś paskudztwo. Drugi raz, nie fair! Właśnie skonczylam mężowi wypisywac listę zakupów i jestem ciekawa jak ogarnie, bo zazwyczaj razem latalismy... Ale już nie dla mnie te numery. Mała szaleje w brzuszku, w ogóle pomimo choroby jestem cala w skowronkach bo... Uwaga... Pierwszy raz od września się odwazylismy wczoraj deserkowac, i jak na razie bez konsekwencji ;-) ale w sumie mąż mnie przekonał, że wsio gotowe, torba spakowana, mała wyprzedza wiek ciążowy o 2-2,5 tyg non stop, a już jestem 35 tc więc w sumie najgorsze za nami a w połogu będzie raczej średnio. Życzę miłej zabawy na ostatkach, ja tam już leniwa buła kanapowa, pobiera krew to bułka tarta strzykawke zapcha, więc w domku siedze ;-) miłego dnia życzę!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Rolcia Zobacz posta
    Hejka...łącze się ww bólu choroby, niestety i mnie dopadlo jakieś paskudztwo. Drugi raz, nie fair! Właśnie skonczylam mężowi wypisywac listę zakupów i jestem ciekawa jak ogarnie, bo zazwyczaj razem latalismy... Ale już nie dla mnie te numery. Mała szaleje w brzuszku, w ogóle pomimo choroby jestem cala w skowronkach bo... Uwaga... Pierwszy raz od września się odwazylismy wczoraj deserkowac, i jak na razie bez konsekwencji ;-) ale w sumie mąż mnie przekonał, że wsio gotowe, torba spakowana, mała wyprzedza wiek ciążowy o 2-2,5 tyg non stop, a już jestem 35 tc więc w sumie najgorsze za nami a w połogu będzie raczej średnio. Życzę miłej zabawy na ostatkach, ja tam już leniwa buła kanapowa, pobiera krew to bułka tarta strzykawke zapcha, więc w domku siedze ;-) miłego dnia życzę!
    O proszę to na pewno Twój się dziś spisze na medal za taki wieczór

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Hej Mamuśki!
    Na forum jak zwykle się dzieje Wczoraj odwiedziłam koleżankę z tym bobaskiem miesięcznym (już ponad) jest niesamowicie spokojny, naprawdę jakby dziecka nie było. Jak chce jeść to wkłada rączkę do buzi, albo dziobie po klatce osobę która ma go na rękach i tyle z dziecka. Śliczny, malutki, piękniutki Dostałam trochę ciuszków od koleżanki, z których mały JUŻ WYRÓSŁ Także czeka mnie porcja prania i prasowania. Dzisiaj wybieramy się na duże zakupy, bo za tydzień jedziemy do moich rodziców a za dwa tygodnie nie wiem cz będę w weekend mogła być już tak aktywna Także odbierzemy resztę zamówienia z wyprawki, bo dzwonili, że doszły rzeczy, kupię już prezenty i będę miała wszystko załatwione, przynajmniej taki mam plan...

Pati daj znać czy kurtka się znalazła hehe Narzeczony Agent! a sen miałaś nieziemski, a do kogo Mały był podobny?
    Joneczka, Natalka życzę dużo zdrówka!
    Tosieńka cieszę się, że zakupy udane

Senior Member
    Monika2008

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Mysia ........jejciu.. GRATULACJE !! Bardzo się cieszę, że jesteście cali i zdrowi Odpoczywaj i zaglądaj do nas

Gosiu dobrze, że sie odezwałaś, bo wszystkim nam cię brakowała..

Co do meżczyzn naszego życia - "bez nich źle, z nimi jeszcze gorzej" :P

Dobra dziewczynki, nadgoniłam wczoraj dzień, ale uciekam się szykować.. za pół godz przyjeżdża koleżanka i jedziemy na usg Jejciu juz nie moge się doczekać, choć nadal w piżamie kminię :P

A tak w ogóle:
    Dzień doberek

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów