Strona 2140 z 10063
Pokaż wyniki od 21,391 do 21,400 z 100628

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    to bez dwóch zdań nie ulega
    wątpliwości hehehee :P ale mógły chociaż rzucić okiem i poczytać o jednym drugim, tosz mi zasnął i buczy za uchem!!!! Niech on tylko wstanie rano... oj
    O nie, Patki biedny chlop tez oberwie jutro

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    O nie, Patki biedny chlop tez oberwie jutro
    a najlepsze to, że w chwili obecnej są niczego nie świadomi :P

Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    zaraz ubije mojego normalnie!!!!!!!!!! chciałam, żebyśmy pooglądali wózki to stwierdził, że ja się najlepiej na tym znam i dam sobie rade i zasnął! nosz kur....wa zabije dziada zaraz tylko kto wyciągnie Waneske za te nogi wtedy???!!!! wrrr
    U nas było podobnie jak pojechaliśmy kupić wózek. Mój stwierdził żebym sobie wybrała jaki mi się podoba bo ja będę najwięcej z niego korzystać, a on tylko płaci. I dogadaj się z chłopem.

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    a najlepsze to, że w chwili obecnej
    są niczego nie świadomi :P
    Biedaki, niech spia jak najlepiej

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    No bidoki spia sobie a z rana sie bedzie dzialonajgorzej bedzie mial Pati chlop bo nie dosc ze kac to jeszcze opieprz dostanie nie liczac tej kurtki

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    No bidoki spia sobie a z rana sie bedzie dzialonajgorzej bedzie mial Pati chlop bo nie dosc ze kac to jeszcze opieprz dostanie nie liczac tej kurtki
    może do rana nerwa mi minie

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Pati najwyżej kazesz swojemu wydziergac ta kurtkę!
    Ola weź dla picu powiedz mu, że zamowilas taki z własnym napędem, tak za jakie 18 koła, od razu otrzezwieje.
    Widzę wesoło ;-) mój raczej rzadko pije, 1-2 piwa max, bo wie że ma słabą głowę. Najgorzej jest jak mu się porządkowy włączy, że nie będzie odkładać częściowo pustej flaszki, bo butelki do recyklingu, ale najpierw trzeba opróżnić. Wtedy wchodzi w fazę operacyjną wielbłąd. Tzn w pysku gorzko, więc trzeba wypluc. A że motoryka i ogarnianie przestrzeni na urlopie to pluje przed siebie, w dowolnej pozycji. Często mi w twarz jak zmieniam ręczniki wokół niego lub miske na wszelki wielki. Taki fun, mowie Wam! Ale potem tak umiera, że nie mam serca nawet głosu podnieść. Poza tym dotychczas porządkowy zalaczyl mu się raptem 3 razy, jak na te 10 lat razem da się przeżyć. A ostatni raz z winy mojego ojca bo oblewali 2 kreski, a mój ojciec to zaprawiony w boju i nawet nie pomyślał, że może być problem.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    za Wami nie idzie nadązyc szalone..

IZa, super ze mala rosnie i wszystko ok... tak sobie myslalam, ze pewnie czekasz i czekasz na swoja kolej..
    Pati, ubiłabym dziada jednego.. portefl mu schowaj czy cos..
    Ola, Twoj przynajmniej zdal sie na Ciebie, bo mój twierdzil ze nie jest nam wozek potrzebny bo On MAŁO GO i TAK UZYWA
    Veronica... mąż ma kuzyna w USA.. kilkanascie lat czekali na papiery, aby moc przyjechac do Polski.. dwa lata temu je dostali ale stwierdzili, ze drogie bilety i wola na wakacje poleciec z dziecmi

a ja znalazłam fajna stronke dla mam ktore maja juz dzieci, badz jako prezent np. dla chrzesniaka

http://www.listymikolaja.pl/wideo-od-mikolaja.html

zamowilam 2 nagrania wideo dla corek od Mikołaja i do tego list, ktory przyjdzie pocztą.. wszystko spersonalizowane, mozna dwa zdjecia dołączyc itd, itp i cena tez przystepna.. do 3 godz, link do filmiku ma przyjsc, to wrzuce na nasza strone jak to wyglada w rzeczywistosci.. mam nadzieje ze fajnie

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    a lekarz Ci mówił że masz wydrukować plan porodu ? czy sama dla siebie drukujesz po prostu i zabierasz do szpitala? podeslesz jaki drukujesz?
    Pewnie ze podeślę ale jutro bo mam zapisany na kompie
    Lekarz nic nie mówił ale polozna ze szkoły rodzenia i mojego szpitala to zasugerowała.
    Nie wiem na ile to jest faktycznie przestrzegane ale pewnie zależy od sytuacji

Senior Member
    boroowka

O mnie
    jestem mamą czwórki ;)
    ale chłopaki narozrabiali dziś ....

Kaktusowo - z tą kurtką faktycznie kiepsko, jutro wyślesz chłopa śladami imprezy, może odzyska ...

ja mam w USA brata, od 1,5 roku pracuje w FB, mieszka w San Jose i już kilka razy u nas był - ale łatwiej jednej osobie bez rodziny przylecieć, czasem przy okazji jakiejś delegacji do Europy wygospodaruje sobie kilka dni.. teraz przyleci na Boże Narodzenie gorzej było jak mieszkał w Nowej Zelandii

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów