Strona 214 z 10044
Pokaż wyniki od 2,131 do 2,140 z 100434

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez somila Zobacz posta
    W ciąży nie można pracować na nocną zmianę....
    wiem. Nie dalam mu zaswiadczenia od lekarza jeszcze bo jak pisalam wyzej prosil mnie o 10 dni na ulozenie nowego grafiku.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez ada3 Zobacz posta
    OPALANIE.
    Dziewczyny, taki temat na czasie. Wolno opalać trochę brzuszek? Wszędzie piszą, że nie.... Tymczasem na wakacjach za granicą pamiętam jak na plaży widziałam masę ciężarnych kobiet w bikini, które normalnie opalały się na murzynka i się nie przejmowały.... Jak to jest? Pytała któraś z Was lekarza?
    Uf, ale dziś gorąc.
    Glupie porownanie ale spojrz gdy siedzisz w nagrzanym aucie jak sie czuesz? Zle. Tak czuje sie i dzidzius nie mowiie ze trzeba unikac slonca ale lezenie plackiem raczej odpada :-)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez PysiaRysia Zobacz posta
    wczoraj miałam usg genetyczne Dzidziuś spał, potem zaczął się przeciągać, a jak zaczął szaleć to lekarz z trudem nam zdjęcief zrobił hehe miał 8,07 cm i według usg wczoraj byłam równo w 14 tygodniu napatrzyłam się na Słodziaka jak machał rączkami i kopał wszystkie badania wyszły w normie a termin mi się przesuną na 30 grudnia. jak zaczął szaleć znowu poczułam ten "dyskomfort" w dole brzucha i teraz to już wiem na pewno, że to mój Maluch łobuzuje w środku, używa perswazji, żebym zmieniła pozycje płci jeszcze nie znam, ale prawdopodobnie poznam na następnym usg, o ile Dzidziuś będzie współpracował nie sądziłam, że ten Maluch może mieć w sobie tyle energii, na początku taki spokojny był, a jak się rozszalał to nawet lekarz się roześmiał narzeczonemu się łezka w oku zakręciła, a jaki dumny z gabinetu wyszedł! haha!
    Fajnie ze dzidzia dobrze i rosnie zdrowo

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Pysia Rysia jaki duzy maluszek juz :-) a ja jestem w pracy do 17 dzis a jutro mam nocke :-(
    oj nocka ale napewno niedlugo ci zmienia grafikw razie nudy pisz na forum ja bede

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    co do opalanie raczej ograniczac i uzywac kremow z duzym filtrem dlatego ze moga powstawac plamy ktore nie zawsze znikaja...

Junior Member
    JANA76

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-05 zobacz kalendarz
    Witajcie. Poczytuję sobie was od czasu do czasu. z duża przyjemnością. To moja druga ciąża- . Zbliżam się do 14tc, jestem po genetycznych, czekam ze spokojem na Pappa, przede mną kolejna wizyta w prowadzącego i wszystko by było ok, gdyby nie nudności. Rano w południe i popołudniu. To odbiera prawdziwą radość w oczekiwaniu:-)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Ja zaraz do pracy jade a tak mi sie niechce ze szokale jutro mam wolne a w sobote na 4 godzinki Ja nawetnie myslalam o zakupach najpierw musimy pomalowac pokoj wynies rzeczy ktore sa w pokoju w ktorym dzidzia bedzie zakupic komode,lozeczko tylko nie wiem jaki kolor wybrac...wy cos planujecie?
    Ostatnio edytowane przez veronika ; 02-07-15 o 14:04

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez JANA76 Zobacz posta
    Witajcie. Poczytuję sobie was od czasu do czasu. z duża przyjemnością. To moja druga ciąża- . Zbliżam się do 14tc, jestem po genetycznych, czekam ze spokojem na Pappa, przede mną kolejna wizyta w prowadzącego i wszystko by było ok, gdyby nie nudności. Rano w południe i popołudniu. To odbiera prawdziwą radość w oczekiwaniu:-)
    witajnudnosci brr...wspolczuje ja pare razy mialam ale woda z cytryna i lodem pomagala.... myske ze mdlosci niedlugo ci przejda

Senior Member
    jegobaba

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-05 zobacz kalendarz
    veronika My rowniez jestesmy jeszcze przed remontem pokoju Malucha i tylko to powstrzymuje mnie od zakupow musimy rowniez pomalowac (tylko mam problem z kolorem... nie wiem jaki wybrac), kupic komode i jakis regal (wiecej nie potrzebuje bo mam we wnece duuza szafe). Lozeczko to kupimy pozniej, blizej porodu i chyba bede chciala cos w brazach ale jeszcze nie wiem bo ostatnio zaczely podobac mi sie biale. I wez sie tu zdecyduj hehe

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez jegobaba Zobacz posta
    veronika My rowniez jestesmy jeszcze przed remontem pokoju Malucha i tylko to powstrzymuje mnie od zakupow musimy rowniez pomalowac (tylko mam problem z kolorem... nie wiem jaki wybrac), kupic komode i jakis regal (wiecej nie potrzebuje bo mam we wnece duuza szafe). Lozeczko to kupimy pozniej, blizej porodu i chyba bede chciala cos w brazach ale jeszcze nie wiem bo ostatnio zaczely podobac mi sie biale. I wez sie tu zdecyduj hehe
    ja tez komode i lozeczko bo mam w kazdym pokoju zabudowana szafe tylko o kolor mebli chodzi bo tak biale mi sie podobaja ale jak kupie biale to pozniej trzeba bedzie wymiec wszystko bo juz duze lozka dla dziecia mi sie nie podoba a ja k braz to komoda zostaje i tylko lozko sie dokupi o takze nie wiem jak to bedzie mysle a kolor scian jakis pastelowy moze cos zoltego ma byc dziewczyna to ozdobki rozowe musza byc hehehe

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów