Strona 2134 z 10063
Pokaż wyniki od 21,331 do 21,340 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    no to nie jest śmieszne bo wiesz ile taki porządny do garniaka kosztuje
    Moze sie znajdzie....no wierze ze teraz kolejny wydatek to raczej nie reke...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Akuszerka pierwsza klasachyci Waneske na nogi i myk jesttakze Ola torby szpitalnej raczej pakowac nie musi
    wszystko by się zgadzało, i Waneska wie że tata porody za nogi umie odbierać, dlatego się nie przekręca i wszystko jasne właśnie sobie zdałam z tego sprawę hehehee

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Gosiu super że z dziewczynkami wszystko dobrze, ładnie rosną Natka a widzisz jednak mąż potrafi zaskoczyć Martusia nie ma co się martwić dadzą Ci antybiotyk i wszystko będzie dobrze, super że z dzidzią OK

ja oczywiście weszłam godzinę później wrrr... oni tam rejestrują co 5-10 minut a wizyta trwa najkrócej 20 min.. co za kobiety szok... lekarz pobrał mi ten wymaz który zaraz potem zawiozłam i w niedziele/poniedziałek mam przyjechać po wynik.. także zobaczymy co tam wyjdzie... szyjka OK mówił że jeszcze rodzić nie będę (super) moja malutka miała chyba focha dzisiaj jakiegoś bo leżała do mnie pupką a tak bardzo chciałam zobaczyć jej buźkę, ale pokazała ucho więc coś się liczy hihi, wyszło mi oczywiście tydzień do przodu jak zawsze więc 35 tydzień, waży 2600 i ma 31 długości dużo nie urosła od ostatniej wizyty w sumie, na następną wizyte jestem umówiona na 21 grudnia bo tak kończy mi się zwolnienie i muszę iść. Ale to już będzie ostatnie badanie no chyba że urodzę szybciej hihi, ale nie planuje

Mamusia moja jechała ze mną do miasta i oczywiście zostawiłam ją na chwilę samą to szalała w F&F i kupiła kilka bodziaków dla malutkiej, a potem poszłyśmy na pyyyyyyyycha lody o takie
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0096.jpg
Wyświetleń:	34
Rozmiar:	86.3 KB
ID:	92090

O mnie
    Martusia dobrze, ze Cię lekarz uspokoił! super synio sobie rośnie

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    a i kupiłam dwa zwykłe biustonosze do karmienia w esotiq jeden biały drugi czarny

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez baba_jadzia Zobacz posta
    A ja dzisiaj jakos nie mam na nic siły... I jakos mi brzuch przeszkadza ze juz wyciągnęłam nogi w łóżeczku i zaraz spac
    U mnie tez kevin... Maz nie wiem co oglada bo my mamy niestety dwa tv
    My tez mamy dwa takze problemu nie maa ja nadal w pizamie i wez tu czlowieku nie pracuj!!ech zla.jestem na siebie ze taki mnie len ogarnal no

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Moze sie znajdzie....no wierze ze teraz kolejny wydatek to raczej nie reke...
    mam nadzieje, ze bedzie tam w szatni jutro grr a jak nie to wyrwie te komarowe nogiiiiii hehe
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    wszystko by się zgadzało, i Waneska wie że tata porody za nogi umie odbierać, dlatego się nie przekręca i wszystko jasne właśnie sobie zdałam z tego sprawę hehehee
    Widzisz jakie oni maja porozumienie

O mnie
    Iza czyli ponad 40cm będzie mieć już Twoja księżniczka, bo to długość do pupci prawda? wizytę mamy w ten sam dzień następną i to również będzie moja ostatnia. super, że wszystko ok, a moja ma zawsze na mnie foszka bo się nigdy nie chce pokazać. A lodyyyyyyyyyy mniaaaaaaaaaaaammm zaśliniłam monitor

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Gosiu super że z dziewczynkami wszystko dobrze, ładnie rosną Natka a widzisz jednak mąż potrafi zaskoczyć Martusia nie ma co się martwić dadzą Ci antybiotyk i wszystko będzie dobrze, super że z dzidzią OK

ja oczywiście weszłam godzinę później wrrr... oni tam rejestrują co 5-10 minut a wizyta trwa najkrócej 20 min.. co za kobiety szok... lekarz pobrał mi ten wymaz który zaraz potem zawiozłam i w niedziele/poniedziałek mam przyjechać po wynik.. także zobaczymy co tam wyjdzie... szyjka OK mówił że jeszcze rodzić nie będę (super) moja malutka miała chyba focha dzisiaj jakiegoś bo leżała do mnie pupką a tak bardzo chciałam zobaczyć jej buźkę, ale pokazała ucho więc coś się liczy hihi, wyszło mi oczywiście tydzień do przodu jak zawsze więc 35 tydzień, waży 2600 i ma 31 długości dużo nie urosła od ostatniej wizyty w sumie, na następną wizyte jestem umówiona na 21 grudnia bo tak kończy mi się zwolnienie i muszę iść. Ale to już będzie ostatnie badanie no chyba że urodzę szybciej hihi, ale nie planuje

Mamusia moja jechała ze mną do miasta i oczywiście zostawiłam ją na chwilę samą to szalała w F&F i kupiła kilka bodziaków dla malutkiej, a potem poszłyśmy na pyyyyyyyycha lody o takie
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0096.jpg
Wyświetleń:	34
Rozmiar:	86.3 KB
ID:	92090
    Iza super ze Amelka sie nie wybiera jeszczelody pychotka na sam widok mmmm

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów