Strona 213 z 10044
Pokaż wyniki od 2,121 do 2,130 z 100432

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    wczoraj miałam usg genetyczne Dzidziuś spał, potem zaczął się przeciągać, a jak zaczął szaleć to lekarz z trudem nam zdjęcie zrobił hehe miał 8,07 cm i według usg wczoraj byłam równo w 14 tygodniu napatrzyłam się na Słodziaka jak machał rączkami i kopał wszystkie badania wyszły w normie a termin mi się przesuną na 30 grudnia. jak zaczął szaleć znowu poczułam ten "dyskomfort" w dole brzucha i teraz to już wiem na pewno, że to mój Maluch łobuzuje w środku, używa perswazji, żebym zmieniła pozycje płci jeszcze nie znam, ale prawdopodobnie poznam na następnym usg, o ile Dzidziuś będzie współpracował nie sądziłam, że ten Maluch może mieć w sobie tyle energii, na początku taki spokojny był, a jak się rozszalał to nawet lekarz się roześmiał narzeczonemu się łezka w oku zakręciła, a jaki dumny z gabinetu wyszedł! haha!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar somila
    O mnie
    Kuba 27.01.2014 // Maks 21.01.2016
    8 cm to już spore Bobo :-) super ze wszystko dobrze. Z terminem porodu to już w sumie na każdy usg może wychodzić inny, teraz u mnie też za każdym razem inny.

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Pysia Rysia jaki duzy maluszek juz :-) a ja jestem w pracy do 17 dzis a jutro mam nocke :-(

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez somila Zobacz posta
    8 cm to już spore Bobo :-) super ze wszystko dobrze. Z terminem porodu to już w sumie na każdy usg może wychodzić inny, teraz u mnie też za każdym razem inny.
    lekarz powiedział mi dokładnie to samo trochę jestem w szoku, że tak szybko rośnie, w 8 dni ponad 1,6 cm! i ja i mój narzeczony do wysokich ludzi nie należymy, no ale niech rośnie, byle zdrowe było

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Pysia Rysia jaki duzy maluszek juz :-) a ja jestem w pracy do 17 dzis a jutro mam nocke :-(
    ja dziś do firmy jadę. muszę dać świstki od ortopedy, że wracam i od gina, że jednak nie wracam. no i zaproszenia na ślub dziewczynom dam. i tak nie przyjadą bo w innym mieście, ale nie wypada mi nie dać.
    Jeszcze Ci na nocke kazali przyjść? Bez sensu. Przecież kierownik miał coś z tym zrobić?
    Ostatnio edytowane przez PysiaRysia ; 02-07-15 o 10:08

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez PysiaRysia Zobacz posta
    ja dziś do firmy jadę. muszę dać śjwistki od ortopedy, że wracam i od gina, że jednak nie wracam. no i zaproszenia na ślub dziewczynom dam. i tak nie przyjadą bo w innym mieście, ale nie wypada mi nie dać.
    Jeszcze Ci na nocke kazali przyjść? Bez sensu. Przecież kierownik miał coś z tym zrobić?
    Prosil zebym mu dala troche czasu bo musi zmienic cala druga polowe lipca i nie ma pojecia jak zrobic zmiany.. Takze zgodzilam sie poczekac te kilka dni :-)

Senior Member Awatar somila
    O mnie
    Kuba 27.01.2014 // Maks 21.01.2016
    W ciąży nie można pracować na nocną zmianę....

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    ada3

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez PysiaRysia Zobacz posta
    wczoraj miałam usg genetyczne Dzidziuś spał, potem zaczął się przeciągać, a jak zaczął szaleć to lekarz z trudem nam zdjęcie zrobił hehe miał 8,07 cm i według usg wczoraj byłam równo w 14 tygodniu napatrzyłam się na Słodziaka jak machał rączkami i kopał wszystkie badania wyszły w normie a termin mi się przesuną na 30 grudnia. jak zaczął szaleć znowu poczułam ten "dyskomfort" w dole brzucha i teraz to już wiem na pewno, że to mój Maluch łobuzuje w środku, używa perswazji, żebym zmieniła pozycje płci jeszcze nie znam, ale prawdopodobnie poznam na następnym usg, o ile Dzidziuś będzie współpracował nie sądziłam, że ten Maluch może mieć w sobie tyle energii, na początku taki spokojny był, a jak się rozszalał to nawet lekarz się roześmiał narzeczonemu się łezka w oku zakręciła, a jaki dumny z gabinetu wyszedł! haha!
    Gratulacje ) ja do 4d jeszcze długo, tymczasem lekarz w poniedziałek, już stres odczuwam.

Member
    ada3

O mnie
    OPALANIE.
    Dziewczyny, taki temat na czasie. Wolno opalać trochę brzuszek? Wszędzie piszą, że nie.... Tymczasem na wakacjach za granicą pamiętam jak na plaży widziałam masę ciężarnych kobiet w bikini, które normalnie opalały się na murzynka i się nie przejmowały.... Jak to jest? Pytała któraś z Was lekarza?
    Uf, ale dziś gorąc.

Member
    ada3

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    farbujecie włosy w ciązy ? albo macie taki zamiar?
    Mam zamiar. 9 miesięcy z odrostami chodzić nie wypada

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów