Strona 2125 z 10048
Pokaż wyniki od 21,241 do 21,250 z 100476

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez gocha2104 Zobacz posta
    czesc dziewczyny z gory przepraszam ze mnie dawno nie bylo........bylam w srode na prenatalnych tj 30tc +6dni blizniaczki maja 1550g i 1590g sa juz duze i maja strasznie ciasno potwierdzilo sie ze rodzimy przez cc narazie szyjka jest ok wszystko jest ok poza samopoczuciem.....to do d....szkoda gadac strasznie mnie boli kosc lonowa i ciezka jestem ani siedziec ani lezec nerwy na koncu nosa sama ze soba nie wytrzymuje.....
    Gosiu dobrze, że się odezwałaś, bo wspominałyśmy Cię i byłyśmy ciekawe co u Was słychać dasz radę, do stycznia już niedaleko, a najważniejsze że dziewczynki pięknie rosną i się dobrze rozwijają!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    gocha2104

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Te twoje dziewczynki to spore juznie dziw sie masz takie skarbenka w sobie ze hohodo stycznia bliziutko
    mam nadzieje dotrzymac chociaz do swiat Mysia ale ci zazdroszcze ze masz juz to za soba .....ale jak to sie wszystko potoczylo pisz

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Natali jak samopoczucie?lepiej?
    Dziekuje, ze pytasz- jest juz lepiej... wstalam z wyrka, troche sie rozruszalam i brzuszek jakos mi na chwile odpuscil z czego mega sie cieszcze.. posprztalam, odkurzylam, pozmywalam, wyszlam na chwile do meza i dzieci na dwór, dobrze mi zimne, swieze powietrze zrobilo.. wlasnie usmazylam owsianych racuszkow z jabluszkami i nastawilam kompot.. na poczcie mam do odebrania tiule, wiec bede dzis dzialac z pomponami
    no i u nas dzis zagoscily KOLĘDY- córa wlaczyla i tak sie przyjemnie, swiatecznie zrobilo ze ho ho.. jeszcze ten snieg..

a kombinezon idealny- jesli sliczny i w ogole maz pomyslam i nawet rekawiczki jeszcze kupil.... takze ciesze sie, ze to ja nie musialm za tym chodzic, i ze sie tak cudownie spisal

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Dziekuje, ze pytasz- jest juz lepiej... wstalam z wyrka, troche sie rozruszalam i brzuszek jakos mi na chwile odpuscil z czego mega sie cieszcze.. posprztalam, odkurzylam, pozmywalam, wyszlam na chwile do meza i dzieci na dwór, dobrze mi zimne, swieze powietrze zrobilo.. wlasnie usmazylam owsianych racuszkow z jabluszkami i nastawilam kompot.. na poczcie mam do odebrania tiule, wiec bede dzis dzialac z pomponami
    no i u nas dzis zagoscily KOLĘDY- córa wlaczyla i tak sie przyjemnie, swiatecznie zrobilo ze ho ho.. jeszcze ten snieg..

a kombinezon idealny- jesli sliczny i w ogole maz pomyslam i nawet rekawiczki jeszcze kupil.... takze ciesze sie, ze to ja nie musialm za tym chodzic, i ze sie tak cudownie spisal
    a widzisz, jednak te chłopy potrafią czasami coś bez nas zrobić hehe :P
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    Monika GRATULACJE !!! Ale Ci zazdroszczę, normalnie coś pięknego. Super że chłopak zdrowy i duży
    Beatka trzymaj się, teraz jak w domku jesteś i córcię masz przy sobie to będzie Ci łatwiej wytrwać

A mój facet to jest prze... Piszę mu że coś mnie tak dziwnie brzuch boli, takie jakby kłucie mam od środka ale całego brzucha, i nie wiem co jest grane. A on " Aha, ale się zimno zrobiło". No jaa... doszłam do wniosku że chyba jak skurczy dostanę to sama na porodówkę pojadę, bo on to ma takie podejście do tych moich dolegliwości, które mam naprawdę rzadko a jeszcze rzadziej mu o nich mówię, że totalny olew. Nie wiem czy to ja już wymyślam, czy to z nim coś nie tak...
    I jeszcze mam dziwne wrażenie, że mała się głową do góry obróciła ;/ mam nadzieje, że nie, ale nie wiem jak dotrwam do tego 10 grudnia żeby się dowiedzieć.

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta

No prosze jak sie maz spisalwiesz swieze powietrze to lekarstwo nobwidac ze lepiej skoro porzadki robilas wiesz ja to sie ciesze ze jakos daje rade w tej pracy bo znajac mnie bym sie rozlwniwila totalnie i wpadla bym jakiegos dola nie mowiac o kilogramachrob pompony i sie pochwal

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez gocha2104 Zobacz posta
    mam nadzieje dotrzymac chociaz do swiat Mysia ale ci zazdroszcze ze masz juz to za soba .....ale jak to sie wszystko potoczylo pisz
    Dotrzymasz

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Kamila21 Zobacz posta
    Monika GRATULACJE !!! Ale Ci zazdroszczę, normalnie coś pięknego. Super że chłopak zdrowy i duży
    Beatka trzymaj się, teraz jak w domku jesteś i córcię masz przy sobie to będzie Ci łatwiej wytrwać

A mój facet to jest prze... Piszę mu że coś mnie tak dziwnie brzuch boli, takie jakby kłucie mam od środka ale całego brzucha, i nie wiem co jest grane. A on " Aha, ale się zimno zrobiło". No jaa... doszłam do wniosku że chyba jak skurczy dostanę to sama na porodówkę pojadę, bo on to ma takie podejście do tych moich dolegliwości, które mam naprawdę rzadko a jeszcze rzadziej mu o nich mówię, że totalny olew. Nie wiem czy to ja już wymyślam, czy to z nim coś nie tak...
    I jeszcze mam dziwne wrażenie, że mała się głową do góry obróciła ;/ mam nadzieje, że nie, ale nie wiem jak dotrwam do tego 10 grudnia żeby się dowiedzieć.
    Faceci...no do porodu dojdzie to Ci powie ze zimno!pojedziemy jutro haha sie nie martw nie jestes sama tutaj u wielu z nas te chlopy cos palnamnie sie wydaje ze oni sa w wiekszym strachu jak my...ja do mojego cos o porodzie a on wez ,wez jeszcze czas!boi sie jak nic dzis mu napisalam ze kolezanka juz o urodzila to napisal "o kur..wa to juz sie zaczynaja porody" strach go oblecial

Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    Faceci...no do porodu dojdzie to Ci powie ze zimno!pojedziemy jutro haha sie nie martw nie jestes sama tutaj u wielu z nas te chlopy cos palnamnie sie wydaje ze oni sa w wiekszym strachu jak my...ja do mojego cos o porodzie a on wez ,wez jeszcze czas!boi sie jak nic dzis mu napisalam ze kolezanka juz o urodzila to napisal "o kur..wa to juz sie zaczynaja porody" strach go oblecial
    Haha, uśmiałam się :P ale on mnie czasami tak wkurza, cieszy się że będzie miał córeczkę już się nie może doczekać, ale ciąże traktuje jak coś normalnego, przyszło i to pójdzie. Mówię mu czasami żeby mi plecy pomasował bo mnie kręgosłup boli, to słyszę tekst " a od czego Cie boli, siedzisz w domu nic nie robisz" no mam go ochotę wtedy udusić bo on myśli że to przyjemność taki ciężar przed sobą nosić. Albo jak się wieczorem obracam na łóżku to też czasami już wręcz jęknę z bólu bo ciężko się obrócić z boku na bok a on " ale Ty się najęczysz i unarzekasz" no błagam...

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Kamila21 Zobacz posta
    Haha, uśmiałam się :P ale on mnie czasami tak wkurza, cieszy się że będzie miał córeczkę już się nie może doczekać, ale ciąże traktuje jak coś normalnego, przyszło i to pójdzie. Mówię mu czasami żeby mi plecy pomasował bo mnie kręgosłup boli, to słyszę tekst " a od czego Cie boli, siedzisz w domu nic nie robisz" no mam go ochotę wtedy udusić bo on myśli że to przyjemność taki ciężar przed sobą nosić. Albo jak się wieczorem obracam na łóżku to też czasami już wręcz jęknę z bólu bo ciężko się obrócić z boku na bok a on " ale Ty się najęczysz i unarzekasz" no błagam...
    No mowie faceci tak majaboja sie porodu i jak o tym nie mowimy to tego nie ma haha...oby do stycznia

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów