Strona 2124 z 10092
Pokaż wyniki od 21,231 do 21,240 z 100917

Styczniówki 2016 :)

Member Awatar karusia123
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-06 zobacz kalendarz
    Mysia gratulacje !!! zdrowka dla malego i szybkiego powrotu do formy

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Mysia88 Zobacz posta
    Dziewczyny tak więc dzisiaj o 7:55 powitalismy na świecie Miłoszka Malutki jest prześliczny, ma mnóstwo czarnych włosków i mały grubasek z niego, waży 2850 gram i ma 49 cm : ) Jesteśmy najszczesliwsi na świecie Zakochani do nieprzytomnosci w tym malutkim czkowieczku od pierwszego wejzenia chociaż przez chwilkę wesoło nie było, bo cc było robione w tempie ekspresowym gdyż Synkowi spadło tętno. Miłoszek niestety musi poleżeć chwilkę w inkubatorze ale jest szansa, że już dzisiaj go z niego wyciągną a tak na szczescie jest zupelnie zdrowy, musi zostac tylko przez chwilke pod obserwacja ze wzgledu na to ze jest wczesniaczkiem. Ja jestem jeszcze na sali pooperacyjnej, niedługo będą mnie pionizować.
    jezuniuuuuuu aż mnie dreszcze przeszły!!!! super!!! GRATULACJE WIELKIE!!!! nie umiem się doczekać aż się pochwalisz! odpoczywaj!! :* Mysia a miałaś spakowaną torbe? hihih bo ja to jakbym byla na twoim miejscu to mój miałby prze rą ba ne : D z listą a4 a tu nawet grubszych rzeczy nie mamy.. ani łóżeczka, ani wózka

no dziewczyny, to mamy właśnie żywy dowód na to, że nasze dni się kończą niech ten tydzien szybko zleci bo trzeba pokupować wszystko musze już wybrać łóżeczko materacyk i duperele do tego na tip top. Zaraz was pewnie zaleje z linkami do pomocy : P

Aaa! co do mojego jednorazowego mam nadzieje problemu ze sprawą łazienkową numer dwa to powiem wam, że najlepszy sposób na to to u mnie chyba spacer na świeżym powietrzu... nie chciałybyście widzieć jak szybko pognałam po tych schodach na 2 piętro spowrotem i prawie drzwi wyważyłam hahah no i po problemie
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Iza a jak po wizycie?

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Pati dobrze że kibelek był wolny, bo by była gorsza sprawa

Senior Member
    gocha2104

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-28 zobacz kalendarz
    czesc dziewczyny z gory przepraszam ze mnie dawno nie bylo........bylam w srode na prenatalnych tj 30tc +6dni blizniaczki maja 1550g i 1590g sa juz duze i maja strasznie ciasno potwierdzilo sie ze rodzimy przez cc narazie szyjka jest ok wszystko jest ok poza samopoczuciem.....to do d....szkoda gadac strasznie mnie boli kosc lonowa i ciezka jestem ani siedziec ani lezec nerwy na koncu nosa sama ze soba nie wytrzymuje.....

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    jezuniuuuuuu aż mnie dreszcze przeszły!!!! super!!! GRATULACJE WIELKIE!!!! nie umiem się doczekać aż się pochwalisz! odpoczywaj!! :* Mysia a miałaś spakowaną torbe? hihih bo ja to jakbym byla na twoim miejscu to mój miałby prze rą ba ne : D z listą a4 a tu nawet grubszych rzeczy nie mamy.. ani łóżeczka, ani wózka

no dziewczyny, to mamy właśnie żywy dowód na to, że nasze dni się kończą niech ten tydzien szybko zleci bo trzeba pokupować wszystko musze już wybrać łóżeczko materacyk i duperele do tego na tip top. Zaraz was pewnie zaleje z linkami do pomocy : P

Aaa! co do mojego jednorazowego mam nadzieje problemu ze sprawą łazienkową numer dwa to powiem wam, że najlepszy sposób na to to u mnie chyba spacer na świeżym powietrzu... nie chciałybyście widzieć jak szybko pognałam po tych schodach na 2 piętro spowrotem i prawie drzwi wyważyłam hahah no i po problemie
    Dobrze ze blokady na kibelku nie bylobo dopiero wtedy bylby problem

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez gocha2104 Zobacz posta
    czesc dziewczyny z gory przepraszam ze mnie dawno nie bylo........bylam w srode na prenatalnych tj 30tc +6dni blizniaczki maja 1550g i 1590g sa juz duze i maja strasznie ciasno potwierdzilo sie ze rodzimy przez cc narazie szyjka jest ok wszystko jest ok poza samopoczuciem.....to do d....szkoda gadac strasznie mnie boli kosc lonowa i ciezka jestem ani siedziec ani lezec nerwy na koncu nosa sama ze soba nie wytrzymuje.....
    Te twoje dziewczynki to spore juznie dziw sie masz takie skarbenka w sobie ze hohodo stycznia bliziutko

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Monika gratulacje! Nie sądziłam ze wzruszy mnie ta wiadomość, tez aż dreszczy dostałam. Cudowna wiadomość. Dużo zdrówka dla Ciebie i Miłoszka

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Rolcia Zobacz posta
    Mój mąż edycja 2.0. Polozylam się, bo mi te skurcze z wolna zaczęły przechodzić. A mój dziś robota z domku. No i człowiek chce tu komara przyciąć, a ten mi co 5-10 min wstaje od biurka, idzie do stołu za mną, bierze 2 chipsy, chrupie mi nad uchem, wraca i robota dalej. Po 25tym razie nie wyrobilam i pytam czy może łaskawie sobie te chrupki na biurku postawić. " ale to niezdrowo będzie". Jak to niezdrowo skoro i tak chrupie?! "No talk, ale tak to widzisz ją mam WF bo po każdego chrupka muszę wstać i podejść! A tak to jak jakiś spaslak przed kompem będę". Padlam. Dodam, że jego BMI jest może w granicach 17...
    Twój mąż to udany agent

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez gocha2104 Zobacz posta
    O jestes juz się martwilysmy o Ciebie. Daj częściej znać co tam. A zle samopoczucie to i nas coraz częściej dopada, ale jesteśmy już na ostatniej prostej

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

m jak mama styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów