Strona 212 z 10050
Pokaż wyniki od 2,111 do 2,120 z 100500

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    farbujecie włosy w ciązy ? albo macie taki zamiar?

2. dzieckozakupy.pl
    Dziewczyny bylam na wizycie u swojego gin. Powiedzial ze wszystko pięknie i mam się juz nie martwic. Dzieci maja po ponad 3,5 cm długości i fikaja jak szalone. Lewy stepuje, prawy puka się w glowke co ta mama wyprawia. Jestem podbudowana

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    Dziewczyny bylam na wizycie u swojego gin. Powiedzial ze wszystko pięknie i mam się juz nie martwic. Dzieci maja po ponad 3,5 cm długości i fikaja jak szalone. Lewy stepuje, prawy puka się w glowke co ta mama wyprawia. Jestem podbudowana
    masz dwa silne maleństwa bardzo się ciesze :*

Senior Member Awatar Patuśka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    Super wiesci

Senior Member Awatar Patuśka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Tak, a dlaczego nie?
    W pierwszej tez farbowalam. Nie wyobrazam sobie w ciazy chodzic jak fleja z odrostami w dodarku

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    ja farbuje

Ja farbowałam miesiąc temu. A to może szkodzić? Mam wielki problem z włosami. Gdy tylko zaczełam dojżewać pojawił mi się łupierz. Borykam się z nim od 17 lat. Tylko szampony z apteki jakoś łagodziły troche jego skutki, ale odkiedy jestem w ciąży to jest katastrofa. Strasznie swędzi, sypie sie z głowy płatami i wlosy się strasznie przetłuszczają. Myśle ze chyba do dermatologa pójde bo sie zadrapie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez andzia1984 Zobacz posta
    Ja farbowałam miesiąc temu. A to może szkodzić? Mam wielki problem z włosami. Gdy tylko zaczełam dojżewać pojawił mi się łupierz. Borykam się z nim od 17 lat. Tylko szampony z apteki jakoś łagodziły troche jego skutki, ale odkiedy jestem w ciąży to jest katastrofa. Strasznie swędzi, sypie sie z głowy płatami i wlosy się strasznie przetłuszczają. Myśle ze chyba do dermatologa pójde bo sie zadrapie
    idz do dermatologa bo nie wiem czy wiesz ale lupiez powstaje z grzybow jak jest ich za duzo na skorze glowy powanie ci mowie kolezanka w szkole miala masakra mialysmy take koszulki granatowe to cale w lupiezu ochyda dopiera jak poszla do lekarza jej przepisal nawet tabletki na grzybice i szampony i przeszlo takze idz to cos zaradzi

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez jegobaba Zobacz posta
    Zdecydowalismy z Mezem, ze kupujemy ten monitor oddechu ale plytkowy. Moj T. rozmiawial w pracy z kolega i ten chwalil wiec go zamowilam czytalismy, ze te pieluszkowe przy maluszkach niewygodne, ale podejrzewam, ze ile ludzi tyle opinii
    U mnie dzisiaj straszny upal, nic sie nie chce, a jeszcze od rana zbiera mi sie na wymioty i nie moge sie dzisiaj najesc
    Kochane zaczelyscie juz moze cos kupowac dla swoich maluszkow? Ja juz coraz czesciej mam ochote cos kupic, ale ciagle ktos mi mowi, ze to jeszcze za wczesnie
    ja się jeszcze wstrzymuje, ale coraz ciężej mi to wychodzi. już bym chciała kupować. no ale wszystkie pieniądze teraz w wesele ładujemy i chyba tylko to mnie powstrzymuje a nie gadanie, że "to za wcześnie".

Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Wlasnie przyszedl moj wynik z Nifty cytuje: «kariotyp zenski prawidlowy» o krotko i na temat hehe czyli ze siedzi tam dziewczynka zadnych szczegolow moze i dobrze prawidlowy i tyle ciesze sie bardzo
    no to super gratuluje dziewczynki wynik krótki i na temat, bez żadnych zbędnych szczegółów tak powinno być

Cytat Zamieszczone przez Lilith81 Zobacz posta
    Witajcie, wcześniej nie udzielałam się, bo ciąża była bardzo zagrożona, krwotoki z krwiaka, odklejanie się kosmówki, pobyt w szpitalu na Polnej w Poznaniu, reżim bezwzględnego leżenia, ciągłe plamienia. Ale teraz już 2 trymestr się zaczął, jestem już po usg genetycznym (wszystko ok), ba ... nawet wg lekarza ma być dziewczyna (choć zaznaczył, że na tym etapie ciąży 70%). Tak więc największe ryzyko minęło (chyba), choć o ciązy wiem od 28 kwietnia - miałam monitoring cyklu i 10 dni po owulacji bHCG.
    gratuluje i witaj w styczniówkach będzie dobrze tyko się nie zamartwiaj niepotrzebnie

Cytat Zamieszczone przez andzia1984 Zobacz posta
    Sory dziewczyny ale tak przeżywacie te wszystkie badania, nimfy, pappy itp i td jak małpa okres. Przepraszam ale tak jest. No a jeśli okazało by sie że dzidziuś ma downa to co skreślacie go, skrobanka? Nawet nie wiecie jak takie dzieci BARDZIEJ sie kocha. Wiem coś o tym. Z moim synem do przedszkola chodził Pawełek z downem. Świetne dziecko....
    to nie chodzi o to, że chorego dziecka by się nie kochało, chodzi o to, że wiedząc, że jest chore można się jakoś do tego przygotować. poza tym te testy nie określają czy dziecko jest chore, tylko prawdopodobieństwo choroby.
    lub ewentualne wady rozwojowe. a wiedza o wadzie dziecka może ocalić mu życie. przecież jest podejmowane leczenie matek w ciąży, by zmniejszyć zagrożenie życia dziecka, są robione operacje jeszcze w łonie matki (no może jeszcze nie w Polsce, ale są), albo tuż po porodzie. dziecko z wadą ma małe szanse przeżycia, jeśli nie zostały te wady wykryte. myślę, że właśnie po to robi się te wszystkie testy i badania. każde dziecko zasługuje na życie.

ja nie farbuje. od 4 lat próbuje wrócić do mojego naturalnego koloru. moje włosy bardzo źle reagowały z farbami, a próbowałam chyba każdej dostępnej na rynku farby. w efekcie mam 1/3 włosów, które miałam przed farbowaniem.

Senior Member Awatar somila
    O mnie
    Kuba 27.01.2014 // Maks 21.01.2016
    Tak włosy w tej ciąży juz farbowalam w poprzedniej tez systematycznie. Kawę i cole tez pije :-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów