Strona 2119 z 10050
Pokaż wyniki od 21,181 do 21,190 z 100497

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    jegobaba

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-05 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Gołąbek Zobacz posta
    jegobaba - ja na początku brałam 3x1 potem jak się ustabilizowało to 2x1 potem znowu 3x1 a teraz 4x1 No ale niestety tak jak tobie po południu ciśnienie zaczyna wariować, ja mam zalecenie przy 140/90 dzwonić do lekarki i szykować się na szpital mały rośnie prawidłowo, 1780 w 30 i 5 dni, miałam dwa prenatalne z racji na mój wiek 35+, przepływy ok, narządy też, wszystko wskazuje na to ze będzie dobrze, i tego się trzymam) a ty będziesz miała cc ze względu na ciśnienie?

boroowka - mam dużą nadzieję, ze dziewczynki pomogą przy bracie. nie mogą się już doczekać, wczoraj zrobiłam pierwsze pranie to nie dały mi powiesić bo wszytko same w ogóle to kochane są
    Na dzien dzisiejszy mowi ze bedziemy probowali naturalnie rodzic, chyba ze przy skurczac gwaltownie skoczy cisnienie. Jesli chodzi o cesarke to teraz we wtorek jak bylam na wizycie jak mierzyl malego z wymiarow wyszlo, ze brzuszek jest o tydzien za maly co do wieku ciazy i powiedzial mi ze jesli na nastepnej wizycie dalej tak bedzie to bedzie musial robic cesarke bo lepiej zeby chwile dziecko polezalo w inkubatorze i bylo bezpieczne niz ma nie rosnac w brzuchu. Dziewczyny mnie juz tutaj uspokajaly ze 36/37 tydzien jest bezpieczny dla dziecka, takze czaekam spokojnie do nastepnej wizyty i zobaczymy co dalej, U mnie rowniez maluszek ma wszystko na miejscu,narzady prawidlowe, przeplywy tez, prawidlowo przybiera na wadze, wod jest odpowiednia ilosc, ale zobaczymy co wyjdzie. A kiedy masz nastepna wizyte? Masz miec planowana cesarke przez nadcisnienie?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar naomi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-27 zobacz kalendarz
    Natalio ja po wczorajszej wyprawie rowniez autem na zakupy, stwierdzilam ze chyba sa moimi ostatnimi przed porodem w aucie mnie wytrzepalo, brzuch twardy caly czas, ledwo wylazlam z auta, to samo chodzac nie idzie juz szybko jak kiedys ,a ja wszedzie jak perszing biegusiem przed ciazem, poszlam do toalety, bo czuje ze cos uciska na pecherz przez te twardnienie, mysle, moze przejdzie ten brzuch wycedzilam pare kropelek brzuch zmiekl, a po sklepie to juz mi sie nic nie chcialo tez twardnial i kłucie w szyjke, mysle hmm kupie juz chyba pampersiory do domu i wieksze zakupy zapasy chemi itd. bo maz zawsze żaluje i kupuje za pszeproszeniem gowno wielkie. Mi tez najlepiej jak leze jak wstaje to samo brzuch twardy, nic przyjemnego. a mezowi to juz nic nie mowie tez, bo tylko slysze "o jesssu to co do szpitala jedziemy? ", a ja po prostu chce by wiedzial jak sie czuje i jak mi tak gada to mnie krew zalewa i mowie " nie kurde nie do szpitala, mowie ci tylko co mnie boli, komu mam sie wyzalic?" takze sama nie jestes, łacze sie w bólu ;P
    Ja narazie żadnych witamin dla bejbusia nie mam.

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Iza, kombinezon dla tej starszej, dlatego sie obawiam zakupy, bo na mlodsza latwo z rozmaire, a na starszaki to rozmiarowka jest przerozna. ale wlasnie dzwonil ze kupil w smyku, z cool cluba, 2 czesciowy, wiec spisal sie na medal. i mowi ze jak bedzie zly rozmiar to pojedzie i wymieni i juz..

co do zostawienia dzieci, to malo realne to jest.. moja mam jest po nowotworze, kilku operacjach, z choroba hashimoto, iproblemami z kregoslupem.. przez chemie ktora brala i radioterapie sily juz nie takie jak kiedys, i jakos nie mam serca obciazac ja jeszcze moimi dziecmi mimo ze i tak czesto biora je do siebie na noc.. ale w gre wchodzilby i tak tylko weekend, a week jest maz w domu i w sumie to jedyny czas kiedy mozemy spedzac ze soba tyle czasau, bez szkoly i pracy..
    nie chce tez, aby dziewczynki odczuly, ze przez moja ciaze, musza gdzies jezdzic bo ja nie ma sil itd.. boje sie ze poczuja cos na styl odrzucenia, a i tak mala jak sie urodzi bedzie wymagala najwiekszej uwagi, wiec juz samo to zaburzy ich odczucia.. wole to chociaz troche zminimalizowac..
    do tesciowej tez nie pojada, bo ona biedna sama dalej lezy.. a tescia juz znacie hehehe

maz przyjedzie to sie przytule i zrobi mi sie na pewno lepiej... chyba
    No w sumie z tej strony też się zgodzę.... bo rzeczywiście dzieci potrzebują uwagi rodziców różnież.... to może jak mąż wróci zabierze ich na spacer a TY chwilkę się zdrzemniesz a o przytulaniu żony na pewno nie zapomni!

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Betty09 Zobacz posta
    ta druga stronka bardziej mi sie podoba :P moze cos znajde

Whatz co do gier planszowych, polecam zajrzec na cdp.pl tutaj znalazłam tanie
    bardzo dziękuję nie wiedziałam co kupić bratu i bratowej na prezent, a z gry się ucieszą i ta gra Carcassonne ma super recenzje

Senior Member Awatar naomi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-27 zobacz kalendarz
    a wczoraj w tym sklepie z tym bebzolem stwierdzam, ze nie bylo zadnej ciezarowki tylko ja, bylam swiadkiem scenki matka z noworodkiem jeszcze chyba, na reku, glowke trzymala, bo sie kiwala, lysolek taki, bo bez czapusi byl, no widac bylo ze maluszek z 2 tyg mial, nie wiecej, kosz pelen po brzegi zapelniony, dziecko placze na tych rekach, matka wsciekla trzepala tym maluchem zeby sie uspokoil, a ten jeszszce glosniej placze, ojciec nerwowo z nogi na noge zaglada na kolejke nikt ich nie wpuscil rzecz jasna, bo jakzeby inaczej, szum w tym sklepie, wiadomo pelno ludzi jak to w supermarkecie wieczorem, ludzie z boku kichaja, smarkaja ja nie wiem, ale po takim obrazie, stwierdzam ze odpuscilabym sobie na takie zakupy z takim malenstwem.

Senior Member Awatar cotton
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    bardzo dziękuję nie wiedziałam co kupić bratu i bratowej na prezent, a z gry się ucieszą i ta gra Carcassonne ma super recenzje
    Madziu jak się zdecydowałaś na Carcassonne to proponuję od razu dokupić chociaż dodatek "Księżniczka i smok, bo to wprowadza trochę emocji i zamieszania, a w samej podstawie jest mało płytek i nie jest aż tak ciekawie. My graliśmy najwięcej chyba z 5 dodatkami na raz, musimy znaleźć kiedyś czas żeby pomieszać wszystkie, tylko no właśnie.... czasochłonne to jest

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez cotton Zobacz posta
    Madziu jak się zdecydowałaś na Carcassonne to proponuję od razu dokupić chociaż dodatek "Księżniczka i smok, bo to wprowadza trochę emocji i zamieszania, a w samej podstawie jest mało płytek i nie jest aż tak ciekawie. My graliśmy najwięcej chyba z 5 dodatkami na raz, musimy znaleźć kiedyś czas żeby pomieszać wszystkie, tylko no właśnie.... czasochłonne to jest
    Ok dziękuję za porady hihi już wiem co będziemy robić w święta

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Ok dziękuję za porady hihi już wiem co będziemy robić w święta
    Ja nie znasz to popatrz sobie jeszcze na te "7 cudów świata"

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez cotton Zobacz posta
    Ja nie znasz to popatrz sobie jeszcze na te "7 cudów świata"
    Tą grę dodałam do zakładek i może z Panem Poślubionym zrobimy sobie prezent na Mikołajki Też bardzo dobre recenzje, a jak ludziom się podoba to musi być dobra!

O mnie
    Tą grę dodałam do zakładek i może z Panem Poślubionym zrobimy sobie prezent na Mikołajki Też bardzo dobre recenzje, a jak ludziom się podoba to musi być dobra!
    Świetna My zaczęliśmy od podstawy i tak systematycznie dokupujemy dodatki, teraz na Święta czas na Babel

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów