Strona 2118 z 10050
Pokaż wyniki od 21,171 do 21,180 z 100498

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    W końcu wzięłam się za pakowanie torby:-) jupii:-) i mam pytanko. Ile podkładów poporodowych bierzecie? Jedno opakowanie, dwa?
    Natalka, glowa do góry! Już niedługo miną tę boleści (i zaczną się inne problemy:-P)...a tak w ogóle ja też jakąś taka nieporadna, biodra też mnie bolą, ostatnio pachwiny:-/ brzuszek w nocy jak się przekrecam, no i jak dłużej siedzę bez oparcia to kręgosłup. Właściwie to wszystko boli:-P nie przejmuj się, mąż przytuli, niech pomasuje (byle nie kremem do stóp:-P) i będzie dobrze:-)
    Iza, też dziś wizytę mam. O 16.30 i też się troszku boję i jednocześnie cieszę:-)

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Iza, kombinezon dla tej starszej, dlatego sie obawiam zakupy, bo na mlodsza latwo z rozmaire, a na starszaki to rozmiarowka jest przerozna. ale wlasnie dzwonil ze kupil w smyku, z cool cluba, 2 czesciowy, wiec spisal sie na medal. i mowi ze jak bedzie zly rozmiar to pojedzie i wymieni i juz..

co do zostawienia dzieci, to malo realne to jest.. moja mam jest po nowotworze, kilku operacjach, z choroba hashimoto, iproblemami z kregoslupem.. przez chemie ktora brala i radioterapie sily juz nie takie jak kiedys, i jakos nie mam serca obciazac ja jeszcze moimi dziecmi mimo ze i tak czesto biora je do siebie na noc.. ale w gre wchodzilby i tak tylko weekend, a week jest maz w domu i w sumie to jedyny czas kiedy mozemy spedzac ze soba tyle czasau, bez szkoly i pracy..
    nie chce tez, aby dziewczynki odczuly, ze przez moja ciaze, musza gdzies jezdzic bo ja nie ma sil itd.. boje sie ze poczuja cos na styl odrzucenia, a i tak mala jak sie urodzi bedzie wymagala najwiekszej uwagi, wiec juz samo to zaburzy ich odczucia.. wole to chociaz troche zminimalizowac..
    do tesciowej tez nie pojada, bo ona biedna sama dalej lezy.. a tescia juz znacie hehehe

maz przyjedzie to sie przytule i zrobi mi sie na pewno lepiej... chyba
    To nadzieja w przytulaskach jest
    Po tesciowym kompociku może by Ci się lepiej zrobiło

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    jak lubicie gre kolejka, to polecam strone www.pantuniestal.com i http://www.spodlady.com fajne prl-owskie gadzety

Member
    Gołąbek

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-21 zobacz kalendarz
    jegobaba - ja na początku brałam 3x1 potem jak się ustabilizowało to 2x1 potem znowu 3x1 a teraz 4x1 No ale niestety tak jak tobie po południu ciśnienie zaczyna wariować, ja mam zalecenie przy 140/90 dzwonić do lekarki i szykować się na szpital mały rośnie prawidłowo, 1780 w 30 i 5 dni, miałam dwa prenatalne z racji na mój wiek 35+, przepływy ok, narządy też, wszystko wskazuje na to ze będzie dobrze, i tego się trzymam) a ty będziesz miała cc ze względu na ciśnienie?

boroowka - mam dużą nadzieję, ze dziewczynki pomogą przy bracie. nie mogą się już doczekać, wczoraj zrobiłam pierwsze pranie to nie dały mi powiesić bo wszytko same w ogóle to kochane są

Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-29 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    jak lubicie gre kolejka, to polecam strone www.pantuniestal.com i http://www.spodlady.com fajne prl-owskie gadzety
    ta druga stronka bardziej mi sie podoba :P moze cos znajde

Whatz co do gier planszowych, polecam zajrzec na cdp.pl tutaj znalazłam tanie

Senior Member Awatar baba_jadzia
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-04-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    dziewczyny a macie jakieś witaminki dla maluszków już kupione?
    wit D+K

Senior Member Awatar cotton
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-09 zobacz kalendarz
    Dzień dobry

Natalia- głowa do góry, jeszcze trochę nam tylko zostało! Ja też ledwo chodzę, wszystko boli, tylko Ty się jeszcze dziećmi musisz zajmować... Będzie dobrze

Ja dzisiaj miałam wizytę, miałam pytać o GBS ale mnie babka uprzedziła Miała pobrać dzisiaj wymaz ale powiedziała, że nie może on leżeć dłużej nić 24h, więc mam się zjawić we wtorek. I wtedy też mi zrobi badanie ginekologiczne, bo dziś tylko sprawdzała co tam z Natką. Podobno ma ok 2500g, ale ja i tak przymykam oko na te pomiary Wcześniej też byłam pobrać krew na TSH, FT3 i FT4, we wtorek mam mieć endokrynologa, ale jak wyniki będą okej to chyba już odpuszczę tą wizytę...

W ogóle dzisiaj obudziłam się o 4 i musiałam iść zjeść banana. A nawet dwa! I zasnęłam dopiero jak Mężowi zaczął dzwonić budzik, a jak ja miałam wstawać to o jeeeej jak mi się dobrze spało!!

Co do gier!! Z kilku tych o których pisałyście, to Tabu uwielbiam w większym towarzystwie, a Carcassone kupiliśmy od razy chyba z 8 dodatkami Gier mamy baaardzo dużo, ale jak dla mnie (i nie tylko) numerem jeden jest 7 Cudów Świata !!! Rewelacja Bardzo ale to bardzo polecam!! http://www.ceneo.pl/19819127
    Z tematem Cytadeli muszę się zapoznać

Ale mandarynki u mnie mają branie, taaaakie pyszne!

Miłego popołudnia

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Daria, jak Ci tamte bombki nie wychodza, to moze sprobuj zrobic takie:

http://naszebiale-m.blogspot.com/201...ombkowani.html

http://malowanalala.com/inspiracje/swieta/bombka.html

mozesz podzialac z roznymi materialami, i na pewno latwiejsze w wykonaniu i szybciej sie robi

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Widzę się artystycznie zrobiło tutaj! A ja leże i skurcze licze z mężem, bo mi się takie długie zrobiły, nawet minutę trwają, na razie co ok 12 min ale nie jakieś regularne... Jak nie przejdą lub przyspiesza to jedziemy sprawdzic. Heh... Nie powiem, miałam przeczucie że się szybciej rozpakuje, ale to już lekka przesada... Nadzieja w tym że to tylko ćwiczenia.

Senior Member Awatar baba_jadzia
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-04-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez cukrówka Zobacz posta
    macie może wagę waszych maluchów z 33, 34 tygodnia?
    ja mam wage z poniedzialku (32tc + 5 dni) - 2100
    mam termin z miesiaczki taki sam jak ty - 13/01

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów