Strona 2117 z 10049
Pokaż wyniki od 21,161 do 21,170 z 100487

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Monika, Beata trzymajcie się dziewczyny!
    Mnie moja lekarka tez ostatnio wkurza. Wizyta trwa może z 20 min a ja tam siedzę godzinę minimum. Jak wychodzę to sekretarka wypisuje zwolnienie a potem musze jeszcze czekać aż wyjdzie następna pacjentka zeby dr mogła podpisać :/
    Ja polecam grę Tabu
    Tabu też ekstra

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Natalko nie wiem czy to Cię pocieszy ale my wszystkie coraz bardziej bolesciwe i ciężkie. Ja tez juz od kilku dni czuję się jak slonica. Maz tez mówi ze coraz bardziej marudna jestem :/ zamiast mnie pocieszyć to jeszcze dobija.. Ania ma rację, na weekend niech dziadkowie wezmą dziewczynki. Nie będziesz miała wyrzutów sumienia ze poświęcasz im za mało czasu

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cześć dziewczynki. Ja wczoraj ambitnie zakupiłam produkty potrzebne do słynnej choinki ze wstążek i dzisiaj ambitnie zabrałam się za pracę i co? I dupa! Zła jestem. Jakaś taka krzywa, nierówno mi się te trójkąty przyczepia, są prześwity i chyba z 4 razy zaczynałam od nowa. Nie wyszła mi taka ładna jak Wasze nie wiem jak to zrobilyscie. Macie talent. A ja taka dupa blada. Heheh
    A wczoraj jak brałam prysznic to coś mnie tchnelo żebym usiąść dupa we wannie i podnieść się nie mogłam hahahaha taka jestem mądra. Muszę kucac albo stać bo inaczej nie da rady :-)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Cześć dziewczynki. Ja wczoraj ambitnie zakupiłam produkty potrzebne do słynnej choinki ze wstążek i dzisiaj ambitnie zabrałam się za pracę i co? I dupa! Zła jestem. Jakaś taka krzywa, nierówno mi się te trójkąty przyczepia, są prześwity i chyba z 4 razy zaczynałam od nowa. Nie wyszła mi taka ładna jak Wasze nie wiem jak to zrobilyscie. Macie talent. A ja taka dupa blada. Heheh
    A wczoraj jak brałam prysznic to coś mnie tchnelo żebym usiąść dupa we wannie i podnieść się nie mogłam hahahaha taka jestem mądra. Muszę kucac albo stać bo inaczej nie da rady :-)
    włącz sobie filmik na yt jak zrobić choineczkę następna będzie już łatwiejsza

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Haha widzę ze nie tylko ja mam problemy ze wstawaniem
    Co to choiny, początki są trudne. Musisz być cierpliwa i na końcu pójdzie Ci rach ciach

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Będę próbować jeszcze raz, może się uda :-D tylko trzeba kupić kolejne stożki

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Iza, kombinezon dla tej starszej, dlatego sie obawiam zakupy, bo na mlodsza latwo z rozmaire, a na starszaki to rozmiarowka jest przerozna. ale wlasnie dzwonil ze kupil w smyku, z cool cluba, 2 czesciowy, wiec spisal sie na medal. i mowi ze jak bedzie zly rozmiar to pojedzie i wymieni i juz..

co do zostawienia dzieci, to malo realne to jest.. moja mam jest po nowotworze, kilku operacjach, z choroba hashimoto, iproblemami z kregoslupem.. przez chemie ktora brala i radioterapie sily juz nie takie jak kiedys, i jakos nie mam serca obciazac ja jeszcze moimi dziecmi mimo ze i tak czesto biora je do siebie na noc.. ale w gre wchodzilby i tak tylko weekend, a week jest maz w domu i w sumie to jedyny czas kiedy mozemy spedzac ze soba tyle czasau, bez szkoly i pracy..
    nie chce tez, aby dziewczynki odczuly, ze przez moja ciaze, musza gdzies jezdzic bo ja nie ma sil itd.. boje sie ze poczuja cos na styl odrzucenia, a i tak mala jak sie urodzi bedzie wymagala najwiekszej uwagi, wiec juz samo to zaburzy ich odczucia.. wole to chociaz troche zminimalizowac..
    do tesciowej tez nie pojada, bo ona biedna sama dalej lezy.. a tescia juz znacie hehehe

maz przyjedzie to sie przytule i zrobi mi sie na pewno lepiej... chyba

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-29 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez mamaL&I Zobacz posta
    Hej, nie wiem czy ktos juz polecal bo nie dobrnelam do konca, jezeli tak to przepraszam

Ale polecam gre:
    Kolejka
    świetna gra, wlasnie zakupilam jak dodatek "ogonek"

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Iza, kombinezon dla tej starszej, dlatego sie obawiam zakupy, bo na mlodsza latwo z rozmaire, a na starszaki to rozmiarowka jest przerozna. ale wlasnie dzwonil ze kupil w smyku, z cool cluba, 2 czesciowy, wiec spisal sie na medal. i mowi ze jak bedzie zly rozmiar to pojedzie i wymieni i juz..

co do zostawienia dzieci, to malo realne to jest.. moja mam jest po nowotworze, kilku operacjach, z choroba hashimoto, iproblemami z kregoslupem.. przez chemie ktora brala i radioterapie sily juz nie takie jak kiedys, i jakos nie mam serca obciazac ja jeszcze moimi dziecmi mimo ze i tak czesto biora je do siebie na noc.. ale w gre wchodzilby i tak tylko weekend, a week jest maz w domu i w sumie to jedyny czas kiedy mozemy spedzac ze soba tyle czasau, bez szkoly i pracy..
    nie chce tez, aby dziewczynki odczuly, ze przez moja ciaze, musza gdzies jezdzic bo ja nie ma sil itd.. boje sie ze poczuja cos na styl odrzucenia, a i tak mala jak sie urodzi bedzie wymagala najwiekszej uwagi, wiec juz samo to zaburzy ich odczucia.. wole to chociaz troche zminimalizowac..
    do tesciowej tez nie pojada, bo ona biedna sama dalej lezy.. a tescia juz znacie hehehe

maz przyjedzie to sie przytule i zrobi mi sie na pewno lepiej... chyba
    niech wezmie córe na zakupy .. jedz do tescia Natka on fajny jest hahaha rosół wam zrobi albo kompot !!

Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    Ja robiłam bombkę, też mi nie wyszła ładnie, też tak jakoś nie równo, jeszcze się denerwowałam bo ciągle mi się te tasiemki rozwijały :P

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów