Strona 2115 z 10091
Pokaż wyniki od 21,141 do 21,150 z 100908

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Betty09 Zobacz posta
    Whatz chyba bedzie cytadela, dzieki! to dla brata mojego Kamila. Stwierdzil, ze taka gra to moze mu sie spodobac

ale na inne propozycje dalej czekam
    Powiem Ci, że ta Cytadela to jakaś rewelacja, prosta gra a jak siadamy ze znajomymi to cały wieczór w pięć minut zlatuje, i uważajcie, można się od niej uzależnić!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Kamila21 Zobacz posta
    Nie wiem czy ja jakaś dziwna jestem, ale nigdy się nie stresuję przed wizytą, wręcz przeciwnie nigdy się nie mogę doczekać wizyty żeby zobaczyć malutka
    wiesz ja też się doczekać nie mogę ogólnie, ale zawsze taki lekki stresik jest ale jak już zobaczę małą na ekranie to wszystko mija

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Powiem Ci, że ta Cytadela to jakaś rewelacja, prosta gra a jak siadamy ze znajomymi to cały wieczór w pięć minut zlatuje, i uważajcie, można się od niej uzależnić!
    co to za gra?

Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-29 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    a masz ta polska wersje z rozszerzeniem, czy bez?

Senior Member
    jegobaba

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-05 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Gołąbek Zobacz posta
    jegobaba - ja mam ciśnienie od pierwszych dni ciąży, okazało się ze miałam je i przed ciążą ale niestety o tym nie wiedziałam. od 10 tygodnia biorę leki dopegyt i jestem przerażona, niby bezpieczny lek ale zawsze jest jakieś ale. no i teraz widzę ze coś mi to ciśnienie zaczyna znowu skakać pod wieczór, mam nadzieję że się wkrótce unormuje. a ty jak można widzieć jakie bierzesz leki?

martuchna - na zgagę możesz spróbować zjeść łyżkę muszatrdy - podobno pomaga

boroowka - mówisz ze 3 dzieci jest spoko? to mnie pocieszyłaś, ba ja to się często zastanawiam jak damy radę

hankaskakanaka- ja mam liczyć ruchy od godziny 9. jak policzę 10 to zaznaczam godzinę o której to było i już do końca dnia mam spokój. Oluś robi to zazwyczaj w 5 minut

co do lekarek - to ja mam bardzo fajną babkę ( wcześniej chodziłam do faceta) sama na małe dziecko i rozumie nas jak nikt inny. tylko te kolejki w Luxmedzie mnie wkurzają , bo w rejestracji dają na pacjętkę 10 minut a moja gin gada i gada, nigdy pacjentki nie pogoni no i w ten sposób nieraz i 1,5 godziny opóźnienia
    Tak samo jak Ty biore dopegyt, teraz juz 4x1, bo jak pisalam wczesniej jakos od III trymestru znowu zaczelo mi skakac. Rano i w poludnie jest idealne, ale od obiadu jest tak miedzy 130-140. Mieszcze sie w tej gornej granicy ale obserwujemy teraz czy maly aby nie przestal rosnac, bo niestety nadcisnienie do tego moze prowadzic. Jesli teraz na wizycie 8 grudnia okaze sie ze nie rosnie to bedzie ciecie mi robil. A Ty jak bierzesz leki? Co lekarz Ci mowi? Maluszek sie prawidlowo rozwija?

Senior Member
    boroowka

O mnie
    jestem mamą czwórki ;)
    Cytat Zamieszczone przez Gołąbek Zobacz posta
    jegobaba - ja mam ciśnienie od pierwszych dni ciąży, okazało się ze miałam je i przed ciążą ale niestety o tym nie wiedziałam. od 10 tygodnia biorę leki dopegyt i jestem przerażona, niby bezpieczny lek ale zawsze jest jakieś ale. no i teraz widzę ze coś mi to ciśnienie zaczyna znowu skakać pod wieczór, mam nadzieję że się wkrótce unormuje. a ty jak można widzieć jakie bierzesz leki?

martuchna - na zgagę możesz spróbować zjeść łyżkę muszatrdy - podobno pomaga

boroowka - mówisz ze 3 dzieci jest spoko? to mnie pocieszyłaś, ba ja to się często zastanawiam jak damy radę

hankaskakanaka- ja mam liczyć ruchy od godziny 9. jak policzę 10 to zaznaczam godzinę o której to było i już do końca dnia mam spokój. Oluś robi to zazwyczaj w 5 minut

co do lekarek - to ja mam bardzo fajną babkę ( wcześniej chodziłam do faceta) sama na małe dziecko i rozumie nas jak nikt inny. tylko te kolejki w Luxmedzie mnie wkurzają , bo w rejestracji dają na pacjętkę 10 minut a moja gin gada i gada, nigdy pacjentki nie pogoni no i w ten sposób nieraz i 1,5 godziny opóźnienia

ja sie tez troche obawiałam trójki na początku, ale dwoje już duże ( Twoje córcie też) i kilkumiesięcznego to na troszkę ( szybki wyskok na pocztę czy do sklepu ) mogłam zostawić z nimi ... ze starszakami przy różnicy wieku 3 lata nie miałam takiej opcji i musiałam ich wszędzie ze sobą ciągnąć, nie żebym narzekała ale czasem dawało się to we znaki.

teraz się trochę obawiam zazdrości, bo Franek straszna przylepka się zrobił ostatnio i takiego ogarnięcia ich na co dzień.... ale się cieszę że będzie miał brata rówieśnika, bo jakoś miałam takie obawy że samemu będzie mu smutno ( może dlatego że starszaki mają fajny kontakt ze sobą od poczatku i jak byli mniejsi to świata poza sobą nie widzieli) , a tak będzie miał towarzysza

chociaż ja sama mam brata o 10 lat młodszego i siostrę o 2 lata młodszą _ taki układ jak u Ciebie będzie i brat nie narzekał nigdy że jedynakiem jest

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Monika, Beata trzymajcie się dziewczyny!
    Mnie moja lekarka tez ostatnio wkurza. Wizyta trwa może z 20 min a ja tam siedzę godzinę minimum. Jak wychodzę to sekretarka wypisuje zwolnienie a potem musze jeszcze czekać aż wyjdzie następna pacjentka zeby dr mogła podpisać :/
    Ja polecam grę Tabu

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    boroowka

O mnie
    jestem mamą czwórki ;)
    ciekawe co u Mysi ??

idę zjeśc drrugie śniadanki i jedziemy z małym do biblioteki, bo mi się książki pokończyły do czytania

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Monika, Beata trzymajcie się dziewczyny!
    Mnie moja lekarka tez ostatnio wkurza. Wizyta trwa może z 20 min a ja tam siedzę godzinę minimum. Jak wychodzę to sekretarka wypisuje zwolnienie a potem musze jeszcze czekać aż wyjdzie następna pacjentka zeby dr mogła podpisać :/
    Ja polecam grę Tabu
    o własnie !! ja tez musze czekac! ale ostatnio powiedziałam ze nie mam czasu czekac i podeszłam szybciej po zwolnienie... i jak wyszłam to doktor odrazu podpisał.. a ta w okienku mówi do mnie z tekstem ' doktor nie lubi szybciej podpisywac zwolnienia' a ja jej odpowiedziałam ' a ja nie lubie czekac'

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    o własnie !! ja tez musze czekac! ale ostatnio powiedziałam ze nie mam czasu czekac i podeszłam szybciej po zwolnienie... i jak wyszłam to doktor odrazu podpisał.. a ta w okienku mówi do mnie z tekstem ' doktor nie lubi szybciej podpisywac zwolnienia' a ja jej odpowiedziałam ' a ja nie lubie czekac'
    No i dobrze! Kurcze ostatnio sobie myślałam że gdybym chodziła do pracy, wzięła jeden dzień wolnego na lekarza to cały dzień by mi to zajęło :/ powinni jakiś inny system wprowadzić..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

m jak mama styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów