Strona 2111 z 10063
Pokaż wyniki od 21,101 do 21,110 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    cukrówka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-13 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez naomi Zobacz posta
    cukrowka moj na 34 tydzien 2900
    o ja pierdziu! to może będzie taki duży jak mój pierwszy synek- 4200

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar hankaskakanka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-08 zobacz kalendarz
    ogólnie mój "disco robaczek" jakoś tak od 4 dni mniej się rusza. No rozumiem że mniej ma miejsca, ale jeszcze kilka dni temu chciała mi wyjść przez powłoki brzuszna a teraz od czasu do czasu widzę jak sie kreci. Ciekawe zjawisko, chyba zacznę liczyć ruchy. Tylko jak to ma być? 10 ruchów na godzinę czy jakoś tak

Senior Member
    cukrówka

O mnie
    naomi a ile masz lat , bo ja 32 i też już siwe czasami włosy wyłażą takie pojedyncze

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez widar Zobacz posta
    Cześć dziewczyny.
    Co do farbowania włosów to już 10 lat jak zaczęłam, ale od początku ciąży nic nie robiłam. Mam taki ambitny plan żeby zejść do naturalnego koloru. Ale czy mi się to uda?
    To widzę, że Ty na odwrót hihi

Senior Member
    cukrówka

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez hankaskakanka Zobacz posta
    ogólnie mój "disco robaczek" jakoś tak od 4 dni mniej się rusza. No rozumiem że mniej ma miejsca, ale jeszcze kilka dni temu chciała mi wyjść przez powłoki brzuszna a teraz od czasu do czasu widzę jak sie kreci. Ciekawe zjawisko, chyba zacznę liczyć ruchy. Tylko jak to ma być? 10 ruchów na godzinę czy jakoś tak
    moja dosłownie tak od 5 dni mniej ruchliwa

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez naomi Zobacz posta
    Dzien dobry.
    Beata dobrze ze masz takie pozytywne nastawienie, pewnie ze wytrzymasz do tego czasu, bedzie dobrze, ja nie wiem chyba bym chciala znac date poroodu mozna sie przygotowac, a tak to bedzie z nienacka.. Trzymam kciuki.
    Mysia powodzenia, masz taki sam termin jak ja, jak sie nie myle juz nie ma co sie martwic o pelne zdrowie dla maluszka mysle na tym etapie, a poki co nadal jestes w dwupaku, rowniez trzymam kciuki.
    Natalia moj tez takie ma glupie zarty czasem na temat smierci ze normlanie mam ochote go walnąc w łeb., irytuje mnie najczesciej.

A co do lekarza moj jest stary nie dlugo na emeryturke chyba, dobrze zakonserwowoany i kulturka na najwyzszym poziomie, wychodzi zawsze z pacjentka po wizycie na zewnatrz, podaje jej reke klania sie i zegna, potem podchodzi do kolejnej ktora jest w kolejce i robi to samo klania sie podaje reke i zaprasza do siebie, ogolnie wizyta tez odbywa sie kultularnie n nie moge narzekac tylko wkurzal mnie ze nie chciaal podawac wagi bo twierdzil ze to za szybko i ze nie powinnam sie tym sugerowac bo dzieciatko dobrze sie rozwija, a tak to ok.

Dziewczyny jak czesto wam sie ten brzuch stawia? mnie wczoraj meczyl okropnie jak stalam robiac obiad to non stop w dodatku trzyma juz dluzej niz wczesniej, nie przyjemne sie juz to robi, czasem dochodzi bol brzucha jak na okres delikatny , a jak pelny pecherz to kaplica twardy jak glaz i musze siusiu, bo nie zmieknie. Nie mialam tak w pierwszej ciazy .nie martwi mnie to, ale staje sie to wkurzajace i nieprzyjemne czasem juz, jak trzyma tyle czasu. Mi powiedzial ostatnio ze jesli beda te skurcze wieczorem czeste, mam obserwowoac od 18 do 21wsze,j jesli bedzie ich wiecej jak 30sci co zdziwila nie tak wielka liczba, to mam jechac do szpitala niech sprawdza. tak sie nie dzieje, bo przez caly dzien to ja mam ze 30 razy ostatnio. tylko zaczyna meczyc, i tak pytam jak wy to odczuwacie i jak czesto.
    Ja do końca nie wiem co to jest to stawianie brzuszka :/ Miałam raz tak w nocy 3 dni temu, pierwsze lekkie skurcze i lekko brzuszek się napiął, to to?

Senior Member
    cukrówka

O mnie
    hankaskakanka widze że w terminie to mamy 1 dzień różnicy, więc tak jak napisałam od 5 dni mała mniej odczuwalnie sie rusza a ty masz podobnie więc myślę że nie ma się czym stresować. ja wczoraj byłam na wizycie i wszystko jest ok.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar naomi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-27 zobacz kalendarz
    cukrowka moze to wiek robi swoje :/ ja mam 33 lata skonczone no 34 mi leci zaraz, no kazal brac mi tylko magnez na to, tez myslalam ze cos sie tam dzieje, bo nie miala tak w pierwszej, ale wszystko ok pozamykanen na 4 spusty trzma solidnie powiedzial, no spory sie szykuje, ale nic za tydzien kolejana wizyta, wiec zobacze jak tam wtedy bedzie stala waga.

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    ja się farbowałam chyba od 5 lat na rudo, ale gdy zaszłam w ciążę nie miałam zamiaru dalej tego robić, bo po pierwsze włosy strasznie mi się poniszczyły, a po drugię nie chciałam w ciązy używać farby z amoniakiem.. Pojechałam do fryzjera i wróciłam do swojego naturalnego blondu teraz co 3 miesiącę jeżdze na "odzywienie' kolorku

Senior Member
    cukrówka

O mnie
    coś takiego jak piszesz, takie uczucie napięcia i czasami mam odczucie jakby brzuch wazył 50 kilo!!!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów