Strona 2108 z 10046
Pokaż wyniki od 21,071 do 21,080 z 100456

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Dzień doberek
    Ja już byłam z samego rana na badaniach, teraz zjedliśmy śniadanko i planuję co tu porobić. Mam trochę weny to chyba posprzątam sobie co nieco Po południu idę w odwiedziny do tej koleżanki z miesięcznym szkrabem - nie mogę się doczekać Nie wiem co kupić, ubranek ma całą masę tak gdzieś do roku życia hihi więc nie będę kolejnych kupować, myślałam, że kupię paczkę pampersów i jakieś owoce dla niej na zdrówko.

Beatko cieszę się, że nadal się trzymacie
    Mysia w takim razie życzę Ci szczęśliwego rozwiązania!
    myślę że pampersy dobry pomysł zawsze się przydadzą

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    Jestem zapakowana. Juz sie doktory śmieją ze gdyby nie konieczność cc to bym do 40tygodnia doleciala (juz to widzę) - taka uparta jestem. Co do wyjścia to jeszcze nic pewnego. Badanie na odchodne mnie czeka i umawiamy sie na termin cięcia. Wczoraj miałam jeszcze usg i waga chłopców troche niepokojaca jest - Karololo tylko 1500 (przybrał tylko 100g/10 dni), Arturo 1580 (80g). Ale lekarz mnie uspokajal ze chłopcy są dłudzy, a maja tam cholernie ciasno. No i oczywiście blad pomiarowy tez mogl być.
    Jakos tak dziwnie znać datę porodu co do dnia.

A i ja osobiście czuje ze dotrwam do tego terminu Mam nadzieje ze i tym razem przeczucie mnie nie myli
    gdybyś mogła to byś urodziła nawet po terminie hihi

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Dzień doberek
    Ja już byłam z samego rana na badaniach, teraz zjedliśmy śniadanko i planuję co tu porobić. Mam trochę weny to chyba posprzątam sobie co nieco Po południu idę w odwiedziny do tej koleżanki z miesięcznym szkrabem - nie mogę się doczekać Nie wiem co kupić, ubranek ma całą masę tak gdzieś do roku życia hihi więc nie będę kolejnych kupować, myślałam, że kupię paczkę pampersów i jakieś owoce dla niej na zdrówko.

Beatko cieszę się, że nadal się trzymacie
    Mysia w takim razie życzę Ci szczęśliwego rozwiązania!
    Ja zawsze kupuje cos co zostanie pamiatka... Np ramke z miejscem gipsowym na odcisk stopki lub raczki, albo jskas ksiazeczka, plyta z muzyka dla dzieci itp

Jejku a ja ledwo rano usnelam i tak jakos blogo mi sie zrobilo. To mnie wivracja w tel obudzila i po spaniu... Wrrrr...

Senior Member
    nayana

O mnie
    Aaa, a mamusi swiezo upieczonej przynosze zawsze kwiaty

Senior Member
    nayana

O mnie
    Beatko jestes mistrzynia to sie nazywa samozaparcie
    A i mysle tez ze maluszki wiecej waza... Za taki okres czasu na pewno wiecej przytyli

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Natalka super pomysł z tą książeczką i z kwiatami Jak zdążę wstąpić do księgarni to może coś znajdę, a jak nie to zostaną te pampersy

Senior Member
    nayana

O mnie
    Natalka super pomysł z tą książeczką i z kwiatami Jak zdążę wstąpić do księgarni to może coś znajdę, a jak nie to zostaną te pampersy
    Pampersy tez sa super pomyslem, tez dostawalam a raczej nasze dziewczyny i zawsze sie przydawaly, o ile byly to pampersa bo na inne mialy uczulenie... Ale ja i tak wole takie bardziej wysilone prezenty, po ktirych widac, ze komus zalezalo a nie lupil cos na odpieprz aby bylo... Bo takie tez sie zdazaja sa tez sliczne albumy, np pierwszy rok zycia dziecka, do uzupelniania... Jak przebiegl porod, o pierwszych dniach, swietach, wazeniu, spaniy itd.. Sa miejsca na wklejenie zdjec, pierwszych kosmykow wlosow, itd... Super sprawa tez

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Moja corka dostala np milusi kocyk z ktorym spi do dzis mimo ze ma 8 lat

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Dzień Dobry dziewczynki!
    Ja to nie mam żadnych koleżanek co by miały małe bejbiczki, jedynie jedna z dawnej klasy co raz na jakiś czas się widzimy , a właśnie przyjezdza do mnie jeszcze z inną koleżanką we wtorek hihi i z tym jej bejbikiem, ma jakoś ponad pol roku kochany i imie mi się bardzo podoba ale glupio by mi było je dać bo tak ona już ma Marcel

A ja się już na śniadanko zajadam tą tartą co ją wczoraj po 9 zrobiłam haha no i myśle co tu dzisiaj produktywnego zrobić. Musze sie w końcu zafarbować o masakra jaki ja mam odrost już chyba na 10 cm ale tak odwlekam i odwlekam... grr a może jak te kolezanki przyjadą to fryzjeriny też to przy wyjściu mi nałożą... a dobra, musze spiąć pośladki i sama się zabrać albo mojego zagonie jak wstanie o!

Co na obiad? Jezuniu ja to juz w ogole nie mam pomysłów.. A takie miałam plany, że na mieszkaniu bede robić taaaaaaaaaakie obiadki fajne a tu dupa blada wiecznie jedno i to samo haha

Mysia może bedzie tak jak rolcia mowi, ze wody się niby sączą ale się odnawiają i jeszcze wytrrzymasz hmm? A jak nie to troszeczke ci zazdroszcze że zobaczysz swoje maleństwo już, więc szczesliwego rozwiazania!

Beatka tyś to jest twarda babka!!! Zadziwiłaś cały szpital hehe :P
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    NO i ja wstałam ! u mnie biało na polu ale z łóżka się zwlec nie moge...

Mam lenia a wieczorem trzeba sie zebrac na msze za dziadkami i może do rodziców...")

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów