Strona 210 z 10044
Pokaż wyniki od 2,091 do 2,100 z 100434

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Martynaa Zobacz posta
    Odebrałam wyniki ale byłam u kosmetyczki i nie mogłam odrazu napisac, wolna beta HCG 33,54 IU/L Pappa 0,949 IU/L nt robione 6 dni przed 1,7. możecie porównać z waszymi? Porownywalam na necie to niby ok, ale zobaczymy co dzis mi lekarz powie. W tej klinice mi powiedzieli ze sama krew nic nie daje bo musza to porównać (ten sam lekarz i w tym samym dniu) z prenatalnymi wiec juz nic nie wiem... Moze znow tam chcieli naciągnąć na kolejne prenatalne nie mam pojęcia dlatego zaznaczyłam ze nt sprzed 6dni
    Ja nie mam jeszcze wyniku dzisiaj ma byc i dam ci znac ale zadzwonilam do lekarki znajomej ktora miala chlopczyka z ZD i przeczytalam twoj wynik i powiedziala ze jezeli dziecko jest chore to na usg to widac na , 100 procent dlatego ze u dzieci z tymi wadami kosc nosowa bardzo pozno sie wyksztalca pozatym wystarczy ze twoja ciaza jest o pare dni starsza i ten wynik sie zmienia ty jest juz w 12 tygodniu i dalej norma w 12 tygodniu iHCG jest od 28 do 45 tak mi powiedziala a kobieta sie zna bo to przechodzila takze sama widzisz
    Ostatnio edytowane przez veronika ; 01-07-15 o 15:00

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Odebrałam wyniki ale byłam u kosmetyczki i nie mogłam odrazu napisac, wolna beta HCG 33,54 IU/L Pappa 0,949 IU/L nt robione 6 dni przed 1,7. możecie porównać z waszymi? Porownywalam na necie to niby ok, ale zobaczymy co dzis mi lekarz powie. W tej klinice mi powiedzieli ze sama krew nic nie daje bo musza to porównać (ten sam lekarz i w tym samym dniu) z prenatalnymi wiec juz nic nie wiem... Moze znow tam chcieli naciągnąć na kolejne prenatalne nie mam pojęcia dlatego zaznaczyłam ze nt sprzed 6dni
    za bardzo wszystko analizujesz.. nie zamartwiaj się tak stres dla dziecka nie jest dobry. powinnas cieszyc się ciązą to bedzie najpiekniejsze 9 miesiecy w Twoim zyciu!

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    za bardzo wszystko analizujesz.. nie zamartwiaj się tak stres dla dziecka nie jest dobry. powinnas cieszyc się ciązą to bedzie najpiekniejsze 9 miesiecy w Twoim zyciu!
    Masz racje Kochana ale ja tez taka jestem ze musze wszytko dokladnie wiedziec

Member
    Martynaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-07 zobacz kalendarz
    veronika dziekuje Ci bardzo Ja sie na ogół niczym nie przejmuje ale to jest za dużo

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Wlasnie przyszedl moj wynik z Nifty cytuje: «kariotyp zenski prawidlowy» o krotko i na temat hehe czyli ze siedzi tam dziewczynka zadnych szczegolow moze i dobrze prawidlowy i tyle ciesze sie bardzo

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    veronika dziekuje Ci bardzo Ja sie na ogół niczym nie przejmuje ale to jest za dużo
    Nie ma za co wszystko w porzadku u Ciebie te testy to nie potrzebny stres .. w dzisiejszych czasach i na oobecnym sprzecie usg wszydtko widac jak byl dobry to nie martw

Member
    Martynaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-07 zobacz kalendarz
    to super gratuluje dziewczynki Mam przeczucie , że u mnie też dziewczynka mieszka, a czym różni się nifta odpappy?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    Lilith81

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    Data
    27.11.2015r. 1770g, 45cm, 34tc.
    Witajcie, wcześniej nie udzielałam się, bo ciąża była bardzo zagrożona, krwotoki z krwiaka, odklejanie się kosmówki, pobyt w szpitalu na Polnej w Poznaniu, reżim bezwzględnego leżenia, ciągłe plamienia. Ale teraz już 2 trymestr się zaczął, jestem już po usg genetycznym (wszystko ok), ba ... nawet wg lekarza ma być dziewczyna (choć zaznaczył, że na tym etapie ciąży 70%). Tak więc największe ryzyko minęło (chyba), choć o ciązy wiem od 28 kwietnia - miałam monitoring cyklu i 10 dni po owulacji bHCG.

Member
    marcelina1507

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-05 zobacz kalendarz
    fghjkz miałaś rację, wieści są dobre. Lekarz mi powiedział, że wszystko jest dobrze, dzidzia zdrowa i rozwija się prawidłowo, więc się uspokoiłam.
    Na usg wyszło mi 13 tydz i 3 dzień, więc prawie tydzień różnicy, a termin porodu przesunął się na 03.01.2016, ale za każdym razem jest inny.

Martynaa nie martw się na pewno wszystko jest dobrze

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    to super gratuluje dziewczynki Mam przeczucie , że u mnie też dziewczynka mieszka, a czym różni się nifta odpappy?
    Jest dokladniejszy badaja rowniez chromosony zenskie meskie stad ten wynik ja bym wcale nie robila ale myslalam ze usg i ten test jest w pakiecie a ze lekarz naciagnac chcial moje ubezpieczenie a oni pokryli to zrobilam

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów