Strona 2093 z 10041
Pokaż wyniki od 20,921 do 20,930 z 100401

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-29 zobacz kalendarz
    Mysia88 trzymany kciuki!

Ją np do makaronu z pesto lubię dodać pomidorami koktajlowe a dziś muszę na jutro dla mojego zrobić obiad, więc będzie kurczak w szynce parmeńskiej, że szparagami, właśnie w sosie pesto

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Dzieci poza domem, z mezem jedziemy na zakupy, az mi tu nagle oznajmia, abym poczekala bo chce ogladnac UKRYTA PRAWDE !!!!!! no chyba o sciane sie walne! O co chodzi??? Bo nie kumam...
    hahahaa bo to wciąąąąąągaaaa
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Dzieci poza domem, z mezem jedziemy na zakupy, az mi tu nagle oznajmia, abym poczekala bo chce ogladnac UKRYTA PRAWDE !!!!!! no chyba o sciane sie walne! O co chodzi??? Bo nie kumam...
    Zaraz sie zaczna Trudne sprawy hahaha takze z zakupow nici!!!

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    A u mnie odwilz!sloneczko czyli wiosna
    U mnie i Natalii śnieg...wyszłam od znajomej a tu sypie ! super biało sie robi:P

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    U mnie i Natalii śnieg...wyszłam od znajomej a tu sypie ! super biało sie robi:P
    U mnie bialo juz bylo

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Jestem już po wizycie. Synek zdrowy, wszystkie narządy sprawdzone. Akurat mu się siusiu chciało i miał gazy w jelitach czyli na baczki też, Pani doktor stwierdziła,że musiałam zjeść coś surowego, ale to nic złego mogę oczywiście jeść. Jedyne surowe co dzisiaj jadlam to rano pomidora hehe:-)
    Pani zdziwiona, że dziecko znowu ma wagę większą jak na swój tydzień bo teraz mam 31+4 bodajże i waży 1930 czyli prawie 2 kg! A powinno ważyć koło 1600 a tyle wazylo na początku listopada. Więc możliwość, że urodzi się duże jest coraz większa...
    Najbardziej co mnie zaskoczyło to pytalam się czy w razie jakiś skurczy mogę brać no spe to powiedziała że nie, bo to coś tam powoduje już nie pamiętam co mi powiedziala. W każdym bądź razie powiedziała, że jak jakieś skurcze to mam do niej dzwonić i wtedy coś zaradzimy. Troszkę mnie to zdziwiło bo i wy zazywacie normalnie i mama też mi mowi jak Cie boli to weź no spe a ta tu takie cus. Na szczęście jeszcze nie miałam tak dużych boleści aby coś brać no ale zobaczymy jak to dalej się potoczy.
    Generalnie siostra w domu ma chyba jelitowke... Góra i dołem z niej leci i modlę się by mnie nie dopadło!
    Śniegu u mnie też nici na razie sucho.
    Ostatnio coś mi się mignelo o oscypkach, można jeść? Dzisiaj w kaufkandzie Pani sprzedawała i bym sobie zjadła, ale nie wiem czy mogę jak myślicie?

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Jestem już po wizycie. Synek zdrowy, wszystkie narządy sprawdzone. Akurat mu się siusiu chciało i miał gazy w jelitach czyli na baczki też, Pani doktor stwierdziła,że musiałam zjeść coś surowego, ale to nic złego mogę oczywiście jeść. Jedyne surowe co dzisiaj jadlam to rano pomidora hehe:-)
    Pani zdziwiona, że dziecko znowu ma wagę większą jak na swój tydzień bo teraz mam 31+4 bodajże i waży 1930 czyli prawie 2 kg! A powinno ważyć koło 1600 a tyle wazylo na początku listopada. Więc możliwość, że urodzi się duże jest coraz większa...
    Najbardziej co mnie zaskoczyło to pytalam się czy w razie jakiś skurczy mogę brać no spe to powiedziała że nie, bo to coś tam powoduje już nie pamiętam co mi powiedziala. W każdym bądź razie powiedziała, że jak jakieś skurcze to mam do niej dzwonić i wtedy coś zaradzimy. Troszkę mnie to zdziwiło bo i wy zazywacie normalnie i mama też mi mowi jak Cie boli to weź no spe a ta tu takie cus. Na szczęście jeszcze nie miałam tak dużych boleści aby coś brać no ale zobaczymy jak to dalej się potoczy.
    Generalnie siostra w domu ma chyba jelitowke... Góra i dołem z niej leci i modlę się by mnie nie dopadło!
    Śniegu u mnie też nici na razie sucho.
    Ostatnio coś mi się mignelo o oscypkach, można jeść? Dzisiaj w kaufkandzie Pani sprzedawała i bym sobie zjadła, ale nie wiem czy mogę jak myślicie?
    O to Tomus duuuzy chlopczyk super ze ok wszystkoo matuchno jelitowka no uwazaj bo to cholerstwo jakim malo mialam to wiem nic nie pomaga trzeba swoje wychewtac i wykupkac... uwazaj na siebie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    O to Tomus duuuzy chlopczyk super ze ok wszystkoo matuchno jelitowka no uwazaj bo to cholerstwo jakim malo mialam to wiem nic nie pomaga trzeba swoje wychewtac i wykupkac... uwazaj na siebie
    Wiem, jednak teraz jak już są objawy to i tak za późno by uciekać bo wirus krąży więc jak ma mnie dopaść to i tak dopadnie :-( miejmy nadzieję, że się uda.

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Wiem, jednak teraz jak już są objawy to i tak za późno by uciekać bo wirus krąży więc jak ma mnie dopaść to i tak dopadnie :-( miejmy nadzieję, że się uda.
    Tak wiem wirus wczesniej atakuje miejmy nadzieje ze cie ominie

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Daria co do oscypków ogólnie nie można w ciązy ,ale ja jak byłam w górach to takiego malutkiego sobie zjadłam

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów