Strona 2085 z 10083
Pokaż wyniki od 20,841 do 20,850 z 100823

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    naomi n przeszła...najpierw zmarł jej tato na raka... później zaszła w ciąże urodziła martwe, chociaż juz w ciazy wiedziała ze ma torbiele na mózgu , żoładek przesuwał serduszko i miało mieć zespół edwardsa.... a na koniec matka wyladowała na odwyku z powodu alkoholizmu i musiała jeszcze sie bratem zając;/

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar hankaskakanka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Patrycja co Ty będziesz z tymi choinami robić, no chyba że w każdym pokoju po jednej ?!
    na zaparcia polecam śliwki, a jeżeli to nie jest jednorazowe to na stałe do jedzenia spożywać błonnik. Ja mam bardzo duże problemy od począdku ciązy z zaparciami, bo choruje na jelito drażliwe i praktycznie od początku biore tabsy ziołowe Forever- Pola Zieleni, bez nich nie dałabym rady

Senior Member Awatar naomi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-27 zobacz kalendarz
    Betty moze masz racje ze lepiej swoje, ale coz takie wymogi maja, a ja mam spokojna glowe, chyba o to chodzilo im by matka nie stresowala sie co zabrac itd. tylko dokumenty podstawowe, nawet swojej karty ciazy nie mam, bo ginekolog przesyla do szpitala sam.
    AniaSal to przeszla swoje, pewnie twardo stąpa po ziemi teraz, po takich doswiadczeniach i ciosach od losu.

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    jestem genialna zamowilam maszyne przez allegro na raty 0% po weekendzie uruchamiam szycie juuuuuuuuppppiiiiiiiiii

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    Jezuniu was nadrobić to jaciesole. No pieseł nie nasikał ani razu, a tylko by spróbował mój luby z nim chadza na polko, a ja z okna sie tylko smieje, bo on te rece w kieszeni a ten burek malusi sie tylko kolo niego pląta i leży z nim w łóżku No.

Teraz kurdemole prosze o pomoc. Co mam zjeść/wypić a nawet wciągnąć żeby załatwić sprawe numer 2 w kibelku?!?!?! help help help bo im dluzej tego nie zrobi tm bedzie gorzej a boje sie jakiś czopków sropków czy też takiego ciśnienia co by jakiś dziad nie wyskoczył.

Natalka zrobiłam zdjęcie, specjalnie dla ciebie haha
    Załącznik 92060
    Kurde takie ładne Ci te choinki wychodzą, że chyba sama zrobię też! Tylko muszę kupić składniki i dorwać instrukcje obsługi heheheh :-D

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    jestem genialna zamowilam maszyne przez allegro na raty 0% po weekendzie uruchamiam szycie juuuuuuuuppppiiiiiiiiii
    już składać zamówienie? czy od przyszłego tygodnia?

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Patrycja cudeńka, przydałaby mi się taka w mieszkaniu wiesz :P

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    już składać zamówienie? czy od przyszłego tygodnia?
    wpierw sprobuje cos uszyc, a potem moge obdarowac... jak mi wzglednie choc wyjdzie

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    wpierw sprobuje cos uszyc, a potem moge obdarowac... jak mi wzglednie choc wyjdzie
    zamawiam co popadnie

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    byłam w sklepie i naszła mnie ochota na pikle, to kupiłam małe wiaderko mmmm pychotka

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów