Strona 2084 z 10044
Pokaż wyniki od 20,831 do 20,840 z 100436

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    cukrówka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-13 zobacz kalendarz
    za niedługo zbieram sie na wizytę, trzymajcie kciuki żeby było ok!!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez cukrówka Zobacz posta
    za niedługo zbieram sie na wizytę, trzymajcie kciuki żeby było ok!!
    Napewno wszystko bedzie ok !

Ja też zaraz wskakuję w buty i kurtkę i jadę do koleżanki na kawe bo mi sie nudzi... a m am do niej może 10-15 min na nogach ale zmarzluch dziś jestem pójde na łatwizne bo mąż mi samochód zostawił

Senior Member Awatar naomi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-27 zobacz kalendarz
    Tez bym chciala urodzic kolo 27.12 nie obrazilabym sie jak sylwester spokojnie w domku bym spedzila. Moja mama urodzila sie 26 grudnia, ale by miala prezent jak by wnusio zechcial w ten sam dzien.
    AniaSal przykro z powodu kolezanki ,jednym to przychodzi szybko jak mi np. raz dwa i w ciazy, drudzy sie staraja, a jak wychodzi to potem tak jak w kolezanki wypadku poronienie albo martwe ehh to sie dziewczyna nacierpiala tyle w ciazy chodzic i martwe, nie chce nawet sobie wyobrazac co czula bidulka.
    Patrycja pikna choinka zdolniacha z ciebie nie ma co.
    cukrowka czekamy na wiesci

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    jutro i w weekend jest w esotiq -40% idę kupić zwykłe biustonosze do karmienia, a jak juz będę miała pewność że mogę karmić piersią to kupie takie ładne usztywniane

Senior Member
    cukrówka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-13 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    jutro i w weekend jest w esotiq -40% idę kupić zwykłe biustonosze do karmienia, a jak juz będę miała pewność że mogę karmić piersią to kupie takie ładne usztywniane
    ja uzywałam jeszcze takich zwykłych sportowych najtanszych np. na noc albo po domu bo cycka łatwo wyciągnąć i sa bardzo wygodne. bo ja musiałam z tymi podpaskami spać w staniku nie wiem czy pamiętacie

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    a gdzie jest info o tym?? na tel mi nic nie przyszlo...

Senior Member Awatar naomi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-27 zobacz kalendarz
    A ja sie dowiedzialm w poniedzialek, ze nie musze nic brac do szpitala! dostane spioszki, pampersory wsio wsio nawet galoty poporodowe, podpaski i wkladki laktacyjne zapewniaja, tylko swoje kosmetyki ewentualnie, pizame tez wole swoja miec, a dla dziecka nic naweet nie pozwalaja swoich ubranek dla maluchow, tylko na dzien wyjscia wiadomo, wiec mam problem z glowy.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Kurczaki a ja byłam we wtorek i zrobiłam zakupy minus 20 proc. A trzeba było poczekac

Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-29 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez naomi Zobacz posta
    A ja sie dowiedzialm w poniedzialek, ze nie musze nic brac do szpitala! dostane spioszki, pampersory wsio wsio nawet galoty poporodowe, podpaski i wkladki laktacyjne zapewniaja, tylko swoje kosmetyki ewentualnie, pizame tez wole swoja miec, a dla dziecka nic naweet nie pozwalaja swoich ubranek dla maluchow, tylko na dzien wyjscia wiadomo, wiec mam problem z glowy.
    Z jednej strony fajnie że wszystko zapewniają a z drugiej ja np wolę żeby mały miał kontakt z moimi bakteriami, więc ciuszki z domu przynajmniej będziesz miała więcej miejsca w torbie

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    No i ja też zabrałam się za pakowanie. Tzn narazie tylko się przygotowuje bo wrzuciłam wszystko co mam do wanienki hehe. Chciałam sprawdzić ile mi brakuje jeszcze i ile zajmuje to miejsca. Powiem Wam że dużo tego nie ma, póki co tylko dla dzieciaczka nic nie przygotowalam, bo jak to ja nawet nic nie wyprane jeszcze..

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów