Strona 2075 z 10058
Pokaż wyniki od 20,741 do 20,750 z 100574

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar naomi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-27 zobacz kalendarz
    Rolcia dzieki pogadam z nia nie wiem czym sie wspomagali, popytam, ona wstaje od razu po wszystkim, bo twierdzi ze musi siusiu i tyle.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    cukrówka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-13 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    Pessara przy nie unormowanej czynności skurczowej sie nie zakłada. Oddział jest przepełniony, pacjentki leżą na korytarzu. W moim przypadku zrobiono juz wszystko, rozwarcie nie postępuje wiec UWAGA jesli do jutra sie nic nie zmieni to mnie wypuszcza do domu z reżimem lozkowym. Zaczelam sie zastanawiać czy w ukrytej kamerze nie jestem.
    pisałaś że każde poruszenia wywołuje skurcze więc taka podróż do domu to nie jest zbyt duże ryzyko? Ja rozumiem że w domciu najlepiej , odpoczynek psychiczny ale nie lepiej być pod stałą opieką lekarzy? W każdym razie życzę powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Member Awatar karusia123
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-06 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez cukrówka Zobacz posta
    kochana nie martw się, na pewno rozpoznasz jak zacznie się poród. tak jak pisałam już kiedyś mi najpierw odpadał czop i było krwawienie lekkie przez cały dzień. Wieczorem ból brzucha i pojechałam do szpitala- a tam zonk- odesłali mnie do domu bo stwierdzili że nic sie nie dzieje (to był 1 dzień przed terminem). cała noc się męczyłam i rano z powrotem do szpitala bo skurcze były już co 5 minut- bolesne baaaaardziej niż przed okresem. w szpitalu od razu jak babeczki mnie zobaczyły- ledwo tam się wczołgałam z pomocą mężą- badanie i juz było 5 cm rozwarcia. Lekarz powiedział że dużo ryzykowałam siedząć w domu skoro już cały dzień krwawiłam ale jak mu powiedziałam że byłam tu wczoraj wieczorem i mnie odesłali ( była inna zmiana) to mina mu zrzedła i głupio mu było. Ale wtedy nie miałam się siły wykłócać bo za chwile lezałam na porodówce. miałam urodzić tak do 10, 11-tej urodziłam o 14.30 bo dzidzia duża.
    Jej ciekawa jestem jak to bedzie u mnie bo to moj pierwszy porod .. ale chciala bym to juz miec za soba.
    Whatz - moja gin powiedziala ze to ostatnie usg i ostatnia wizyta

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez karusia123 Zobacz posta
    Jej ciekawa jestem jak to bedzie u mnie bo to moj pierwszy porod .. ale chciala bym to juz miec za soba.
    Whatz - moja gin powiedziala ze to ostatnie usg i ostatnia wizyta
    A widzisz Co lekarz to inaczej robi. Ja na pewno jeszcze jedną wizytę będę miała, może dwie zobaczymy Chciałabym na pewno w styczniu mieć jeszcze tak z tydzień przed terminem. Jeśli wszystko pójdzie planowo. Koleżanka miała wizytę 5 dni przed terminem i wtedy po wizycie od razu do szpitala jechała, bo już miała rozwarcie hihi.

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Beatka o jej ale córeczka byłaby zadowolona mając mamusie obok mam nadzieję że jeśli Cię wypuszczą to wszystko będzie dobrze Kochana

Member Awatar karusia123
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-06 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    A widzisz Co lekarz to inaczej robi. Ja na pewno jeszcze jedną wizytę będę miała, może dwie zobaczymy Chciałabym na pewno w styczniu mieć jeszcze tak z tydzień przed terminem. Jeśli wszystko pójdzie planowo. Koleżanka miała wizytę 5 dni przed terminem i wtedy po wizycie od razu do szpitala jechała, bo już miała rozwarcie hihi.
    Jezeli nie urodze do 22 grudnia to bede musiała isc po kolejne zwolnienie moze wtedy jeszcze usg bedzie :-D

Member
    Gołąbek

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Rolcia - ale fajne instrukcje no ale fakt, trzeba sobie poleżeć niech wszystko dotrze tam gdzie trzeba

Beatapab - trzymam kciuki! Wiadomo, że w domu najlepiej ale może warto pogadać z lekarzami i zostać w szpitalu, bo wiadomo że tam bezpieczniej. a co Ty sądzisz na temat chęci wypisu ciebie z oddziału? daleko masz z domu do szpitala?

Whatz - śliczny suwaczek :0 mamy 6 dni różnicy. ja mam teraz wizytę 9 grudnia, potem 30 i pewnie ok 10 stycznia szpital - będę miała cc
    Ostatnio edytowane przez Gołąbek ; 26-11-15 o 08:58

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez cukrówka Zobacz posta
    pisałaś że każde poruszenia wywołuje skurcze więc taka podróż do domu to nie jest zbyt duże ryzyko? Ja rozumiem że w domciu najlepiej , odpoczynek psychiczny ale nie lepiej być pod stałą opieką lekarzy? W każdym razie życzę powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Do szpitala mam tylko 20km. A podano mi juz wszystko co mogli. A oddzial pelen. Nie ma gdzie pacjentek przyjmować. Wiec co? Wyrzucają wszystkie po 30tc. Szkoda gadac

Member
    Gołąbek

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    Do szpitala mam tylko 20km. A podano mi juz wszystko co mogli. A oddzial pelen. Nie ma gdzie pacjentek przyjmować. Wiec co? Wyrzucają wszystkie po 30tc. Szkoda gadac
    na pewno będzie wszytko ok!!! dobrze że szpital bliziutko to w razie co szybko mykniecie. ile lat ma twoja córcia?

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Gołąbek Zobacz posta
    Rolcia - ale fajne instrukcje no ale fakt, trzeba sobie poleżeć niech wszystko dotrze tam gdzie trzeba

Beatapab - trzymam kciuki! Wiadomo, że w domu najlepiej ale może warto pogadać z lekarzami i zostać w szpitalu, bo wiadomo że tam bezpieczniej. a co Ty sądzisz na temat chęci wypisu ciebie z oddziału? daleko masz z domu do szpitala?

Whatz - śliczny suwaczek :0 mamy 6 dni różnicy. ja mam teraz wizytę 9 grudnia, potem 30 i pewnie ok 10 stycznia szpital - będę miała cc
    A z wyliczeń lekarza 4 dni różnicy Hihi. Te suwaczki różnie pokazują

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów