Strona 2074 z 10065
Pokaż wyniki od 20,731 do 20,740 z 100648

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez karusia123 Zobacz posta
    No ja bylam przed wczoraj na wizycie (chodze prywatnie) i mialam ostatnie usg mierzyla go i wgl dala mi skierowanie do szpitala skierowanie na badania do szpitala i to na tyle
    Ja też chodzę prywatnie i na pewno jeszcze jedna wizyta z USG będzie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Whatz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez cotton Zobacz posta
    Kurczę tak straszycie z tymi porodami, że poleciałam po karton z moimi zakupami szpitalnymi, czas coś zacząć ogarniać
    A wczoraj rozmawiałyśmy o zabezpieczaniu łóżka i materaca, ja już spałam z podkładem i ręcznikami Nigdy nic nie wiadomo, a co ja będę się potem stresować

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Gołąbek Zobacz posta
    zaraz spróbuję wstawić ale najpierw idę się ogarnąć
    jupi!!! udało się
    Mi też

Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    no ale nie chcieli ci lekarze zalozyc tego pesara?? czy w takim przypadku jak Twoj to nic nie daje?? moze pytanie glupie ale w sumie sie nie znam
    Pessara przy nie unormowanej czynności skurczowej sie nie zakłada. Oddział jest przepełniony, pacjentki leżą na korytarzu. W moim przypadku zrobiono juz wszystko, rozwarcie nie postępuje wiec UWAGA jesli do jutra sie nic nie zmieni to mnie wypuszcza do domu z reżimem lozkowym. Zaczelam sie zastanawiać czy w ukrytej kamerze nie jestem.

Senior Member Awatar hankaskakanka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Ale mam dziś lenia, nic mi się nie chce a tyle mam do prasowania. Listonosz z samego rana przyniósł paczuszkę ze śpioszkami i piżamą dla mnie. Kiedy planujecie pościelić łóżeczko i przygotować wszystko na tip top? Ja na razie mam wszystko powkładane w łóżeczko i przykryte kocem, żeby się nie kurzyło ale już bym chciała wszystko poukładać jak należy.

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    Pessara przy nie unormowanej czynności skurczowej sie nie zakłada. Oddział jest przepełniony, pacjentki leżą na korytarzu. W moim przypadku zrobiono juz wszystko, rozwarcie nie postępuje wiec UWAGA jesli do jutra sie nic nie zmieni to mnie wypuszcza do domu z reżimem lozkowym. Zaczelam sie zastanawiać czy w ukrytej kamerze nie jestem.
    Wow... To wspaniala informacja...

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Hej !
    No i ja się melduję "z rana" nie wyspałam się za bardzo bo mąż wstawał gdzieś jechał i co chwila"a gdzie to? a gdzie tamto?"

Co do starania się o dziecko... hmmm my byliśmy razem przez jakieś 5 lat...mieliśmy zaplanowany już ślub na czerwiec... ale byliśmy na odległość parą.. rok czasu byłam z nim za granica wróciłam w grudniu on miał być jeszcze chyba do wielkanocy... wrócił i w pierwszy dzień jak wrócił stęsknieni zaczelismy sie deserkować stwierdzilismy wtedy że już mozemy normalnie że chcemu mieć maleństwo i w sumie za pierwszym razem się nam udało... tak że na swoim ślubie byłam w 2 msc ciąży

Beatka trzymaj się dzielnie przesyłam dużo siły dla Ciebie ! nogi w górze i zaciś niete trzymaj a chłopakom powiedz ze jest mróz że by zmarzli !

Wczoraj musielismy z mezem poodwozić robotników i tate bo zrobili sobie "andrzejki" hehe

Wieczorem kolacja i do łóżeczka bo bylismy padnieci... a dziś pasuje zrobić jakiś obiadek ale nie mam pojecia co bo mi sie tak nie chce... teściowa mówiła że zrobi ogórkową to może ja n szybko jakieś naleśniki i świeto....albo placki ziemniaczane

Co dostarania sie o dziecko wczoraj była u mnie znajoma która urodziła w 7 msc martwa córeczke ma iść poczatkim grudnia do poradni genetycznej co bedzie z nastepnym dzieciątkiem i pewnie jak wyjdzie dobrze to beda sie starać... wierze w to że jednak bedzie dobrze bo dziewczyna za dużo w zyciu przeszła i niech ją spotka w końcu nagroda jaką jest dziecko !

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    cukrówka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-13 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez karusia123 Zobacz posta
    A czy bole porodowe sa podobne do bolu podczas miesiaczki czy jakiego rodzaju jest to bol ? Bo jedni mowia ze okrutnie boli a inne ze skurcze nie bola
    kochana nie martw się, na pewno rozpoznasz jak zacznie się poród. tak jak pisałam już kiedyś mi najpierw odpadał czop i było krwawienie lekkie przez cały dzień. Wieczorem ból brzucha i pojechałam do szpitala- a tam zonk- odesłali mnie do domu bo stwierdzili że nic sie nie dzieje (to był 1 dzień przed terminem). cała noc się męczyłam i rano z powrotem do szpitala bo skurcze były już co 5 minut- bolesne baaaaardziej niż przed okresem. w szpitalu od razu jak babeczki mnie zobaczyły- ledwo tam się wczołgałam z pomocą mężą- badanie i juz było 5 cm rozwarcia. Lekarz powiedział że dużo ryzykowałam siedząć w domu skoro już cały dzień krwawiłam ale jak mu powiedziałam że byłam tu wczoraj wieczorem i mnie odesłali ( była inna zmiana) to mina mu zrzedła i głupio mu było. Ale wtedy nie miałam się siły wykłócać bo za chwile lezałam na porodówce. miałam urodzić tak do 10, 11-tej urodziłam o 14.30 bo dzidzia duża.

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Naomi, my staralismy się 1,5 roku i już załamka była. Mój też miał kiepskie wyniki. Najlepsze, że w grudniu wykupililismy wycieczkę do Turcji na połowę maja, więc stwierdzilam w lutym, że przerywamy starania bo w 1 trym pewno nie jadę, bo będę z wycieczki kible pamietac! Po czym 18 kwietnia kuzynka miała 30 ur, ją przyznam mooocno przesadzilam, no i zaskoczyło (i w 6-7 tyg Matylda zyskała zaocznie miano globtrotterki). Ale myślę, że to nie tylko dlatego. Wsrod znajomych każda z 6 par w tym roku po 1,5-3 lat starań zaszła w pół roku po sugestii, żeby facet wcinal Androvit plus a babka castagnus. Pierwsze to witaminki, drugie ziolowy lek normujacy cykl. I każda z par z zegarkiem w ręku w 6-7mym miesiącu po rozpoczęciu suplementacji dwie kreski. Podobno w naszej diecie jest za mało selenu i cynku, żeby sperma dała radę, a babki przez stres w robocie i wyścig za kariera maja tak cykle popaprane, że ciężko z tym walczyć. AA no i pomaga pozycja kolankowo-lokciowa i na boczku na łyżeczki. I wara od razu iść do łazienki czy się wycierac i cudowac.. Ja wiem jak to brzmi, i absolutnie nie namawiam do leżenia z tylkiem w górze, bo z doświadczenia wiem,że się nie sprawdza, ale najlepiej wstać tak chociaż po 1,5-2 h po ;-) a w razie czego można ręcznik podstawić. Także nie wiem, czy szwagierka się leczy z bratem, ale w/w kurację mogę spokojnie polecić, bo naprawdę krzywdy nie zrobi, a nam i 5 innym parom pomogło po długich staraniach. Dodam, że ją się nie zdazylam zbadać, ale już u męża wychodziło moze 10% normy (choć trochę zawalilismy badanie, bo wstrzemięźliwośc byla o dobę prawie za krotka...) i w zasadzie nie wyglądało to za różowo...

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    Córeczka się ucieszy napewno ! a Ty się trzymaj dzielnie i jak Cię wypuszczą to już MY będziemy pilnować żebyś leżała

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów