Strona 2071 z 10050
Pokaż wyniki od 20,701 do 20,710 z 100497

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar naomi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez karusia123 Zobacz posta
    Aaa wlasnie mialam zapytac :-) czy w nocy tez tak często wstajecie siusiu ? Ja to mam masakrę nie dosc ze maly mnie kopie zawsze kiedy mam pelen pecherz do tego moj dawid glosno chrapie i zeby isc do toalety musze sie przeczlapac przez niego pozniej uwazac zeby nie nadepnac na psa ktory zawsze spi pod naszym lozkiem później na czuja do kibelka i tez musze uwazac zeby w nic nie walnac małym paluszkiem u stopy :-D
    ja nie latam tak do kibelka naszczescie, powiadasz malym palcem od stopy heh ja dwa dni przed slubem zachaczylam paluchem malym o noge ławy i sie tak skubany odgiol, ze nie chcial wrocic do swojej pozycji, spuchl m,i zsinial, a ja plakalam cala noc jak ja do oltarza pojde, rano pojechalismy do chirurga zeby cos z tym z robil, bo jak ja moje piekne perelkowe buciki zaloze na slub swoj? jak ja bede chodzic? jak nie moge zadnego buta wsadzic, bo boliii! , nastawil mi i bylo po krzyku, tabletki przeciwbolewe w razie wuu i masci, oklady, opuchlizna zeszla troche i wsadzilam te gire do slubnego buta, czulam sie jak te siostry z bajki o kopciuszku taak mi przykro bylo, ze ja taka oferma. ehhh ale przetanczylam cale swoje weselicho, dalam rade dzis sie z tego nasmiewamy , ale wtedy bylam zalamana.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez naomi Zobacz posta
    marta leczyli sie, ale juz odpuscili, in vitro tez nie wchodzi w gre, bo rowniez wierzacy ona najbardziej, byla opcja od niego, bo to brat mojego meza, zeby nasienie swoje dal moj luby, ale oczywiscie ona sie nie zgodzila, a i moj maz od razy stwierdzil ze raczej tez nie bardzo. Ja sie nie zastanawialam nad tym, ale tak bliska rodzina troche by dziwnie bylo.
    No rzeczywiście dziwnie by chyba było. Nie wiem czy ciągle nie miałabym tego gdzieś z tyłu głowy?!? W końcu to bardzo bliska rodzina...

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Gołąbek Zobacz posta
    ok, ok dopisuję się i ja ( oczywiście jeżeli można) Czekamy na 3 dziecko nie jestem już taka młoda ale mam nadzieję, ze wszystko będzie ok :0 . Dołączam tak późno ponieważ dopiero teraz mam więcej czasu i postanowiła poszukać jakiegoś forum do pogaduszek, w poprzedniej ciąży aktywnie uczestniczyłam w lipcóweczkach , nawet zjazdy zaliczyłam :0. poczytam zaraz o was kilka stron i postaram się was poznać
    Witamy:-)

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez karusia123 Zobacz posta
    Jak weszlam w ten link wyskoczylo mi zebym zarejestrowala sie do konta Microsoft
    na komorce nie da sie bez rejestracji.. na komputerze da sie.

Member
    Gołąbek

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-21 zobacz kalendarz
    My z pierwszym dzieckiem wstrzeliliśmy sie od razu, z drugim po ok 8 miesiącach, a trzecie hmmmm..... przez 3 lata bez zabezpieczeń ale nic na siłę uda się to będzie nie to nie. Nie patrzyliśmy na dni płodne tylko po prostu kiedy naszła ochota i w końcu gdy miałam iść do lekarza po tabletki , po 35 urodzinach okazało się że są dwie kreseczki i mimo tego że co miesiąc wiedziałam że mogę być w ciąży to i tak byliśmy BARDZO zaskoczeni

Senior Member Awatar naomi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-27 zobacz kalendarz
    Golabek, boroowka i to chyb jest klucz jesli odpuszczasz to latwiej zajsc, tez gdzies o tym czytalam.

Member Awatar karusia123
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-06 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez naomi Zobacz posta
    ja nie latam tak do kibelka naszczescie, powiadasz malym palcem od stopy heh ja dwa dni przed slubem zachaczylam paluchem malym o noge ławy i sie tak skubany odgiol, ze nie chcial wrocic do swojej pozycji, spuchl m,i zsinial, a ja plakalam cala noc jak ja do oltarza pojde, rano pojechalismy do chirurga zeby cos z tym z robil, bo jak ja moje piekne perelkowe buciki zaloze na slub swoj? jak ja bede chodzic? jak nie moge zadnego buta wsadzic, bo boliii! , nastawil mi i bylo po krzyku, tabletki przeciwbolewe w razie wuu i masci, oklady, opuchlizna zeszla troche i wsadzilam te gire do slubnego buta, czulam sie jak te siostry z bajki o kopciuszku taak mi przykro bylo, ze ja taka oferma. ehhh ale przetanczylam cale swoje weselicho, dalam rade dzis sie z tego nasmiewamy , ale wtedy bylam zalamana.
    Ha haha to fajna historia :-) przynajmniej jest co wspominac my niedługo tez ślub będziemy brali ciekawe co mi sie przydarzy ... :-)
    Nayana - jak zaznaczylam wersje na komuter weszlo mi ale nie wiem jak sie doopisac gdzie wejsc

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Gołąbek

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-21 zobacz kalendarz
    ciąża mi nie służy na myślenie - jak wstawić suwaczek ?

Senior Member Awatar cotton
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-09 zobacz kalendarz
    Dzień dobry!
    Ja czy śpię czy nie śpię w nocy to później od ok 7-10 mam super spanie! A dzisiaj musiałam wstać i zjeść śniadanie, więc pewnie jeszcze w łóżku wyląduję

Monika no to Was zaskoczyli... Trzymamy kciuki, na pewno będzie dobrze, maluszek już jest duży i silny!

Beatka domyślam się, że z dnia na dzień jest coraz ciężej, ale super dajesz radę i się nie poddajesz. Każdy dzień jest na wagę złota, więc trzymaj tych muszkieterów! Ich dwóch, a Ty trzecia

Iwona mi się pępek wywalił jakoś zaraz po 20 tygodniu, nie żartujcie, że prawie tylko mi?? Uwielbiałam swój w "poprzedniej wersji", więc mam nadzieję, że do niej wróci!!

Aneta i Natalia- zgadzam się, keyboard to nie to samo co pianino. Ale lepsze to niż nic i od tego można zacząć. Ja całą swoją kasę którą dostałam na komunię przeznaczyłam na swój pierwszy sprzęt Nie było to granie jak na pianinie, nigdy się takich utworów nie uczyłam, bo tam głównie akordy i podkład, ale jak to mówią "co się lubi to się ma" (albo na odwrót, ale wiecie o co chodzi)

Karusia witamy na forum Wagowo mam już 13 kg na plusie.
    Nie mam pojęcia do kogo nasza Natalka będzie podobna, na ostatnim prywatnym usg na którym byłam miała buźkę praktycznie przy łożysku, więc ciężko było dokładnie zobaczyć. Ostatnio sobie odpaliłam filmik który z tego badania mamy i wykadrowałam tą słodką buzinkę, ale żadnego podobieństwa nie widzę

Veronica u mnie taka "wanienka" odpada, bo umywalkę mam niezabudowaną, więc mogłoby mi wszystko na raz runąć. Ale jak ktoś ma warunki to czemu nie Tylko dzieciaczki szybko rosną i chyba niedługo będzie się korzystać z takiej wanienki...

Co do starań o maluszka to u nas zaczęło się od długich rozmów po ślubie. Mąż mówił, że jeszcze nie, żebyśmy pożyli trochę "razem" i że on musi się zdrowo zacząć odżywiać i schudnąć, żeby jego plemniki były w formie:P No nie przegadasz. Ja więc miałam czas na robienie różnych badań i przygotowywanie się do wielkiego momentu. Jak wyszły problemy z tarczycą i Hashimoto i jak usłyszałam, że możemy mieć problem z zajście w ciążę to rozpoczęliśmy starania. I tak oto w pierwszym cyklu od razu zaskoczyło w co po prostu nie mogłam uwierzyć

Szczęściary z nas! Też mam w najbliższym otoczeniu pary, które latami starają się o dziecko i nic z tego nie wychodzi. A ja każdego dnia dziękuję Bogu, że nosze pod sercem mój największy Skarb <3

Kurdę ale się rozpisałam!
    Życzę Wam kochane miłego dnia, a Tobie Pati żeby Cię wena do tworzenia nie opuściła! ;D

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Hej, ale wczoraj szybciutko zasnelam, pierwszy raz...

Monika 3mam kciuki daj prosze znac co sie dzieje!
    Beata, fajnie ze dalej z chlopcami zapakowanymi oby jak najdluzej sie dalo. A Tobie duuuuzo sil zycze

Olka pamietasz jak ja ostatnio z bolu plakalam? Tez mi sie mala przekrecala, ale juz teraz lepiej jest takze i Tobie bedzie lzej

Witam nowe mamusie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów