Strona 2070 z 10065
Pokaż wyniki od 20,691 do 20,700 z 100641

Styczniówki 2016 :)

Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Monika, no to faktycznie zaskoczylo Was... ale nic sie nie mart, Miloszek jest silny i ładnie wazy a i tydzien ciazy tez juz jest ok.. jeszcze teraz po tym zastrzyku na plucka to juz w ogole bedzie calkiem dobrze i obejdzie sie bez inkubatora itd.. a moze sie okaze ze skurcze tez ci wycisza i sie wszystko unormuje.. najwazniejsze by szyjka trzymala.. a masz jakies rozwarcie??
    ja mam tez skurcze, ale szyjka zamknieta na 4 spusty co jest zasluga wypalanej nadzerki po 1 ciazy.. akurat w ujsciu robi mi sie niewielka blizna ktora trzyma szyjke jak pesar

Beatko z podziwu nie moge wyjsc ze taka dzielna, silna i wytrwala jestes.. najwspanialsza.. a Ty dostalas zastrzyka na plucka dla maluszkow?? dzis masz miesc badanie szyjki??

Karusia my z mezem jestesmy plodni i zaskakuje zawsze za 1 razem

Marta lekarz po erozmowie na pewno Cie uspokoi

witajcie Dziewczyny
    noc za mna.. zasnela grubo po 1.. o 7.20 maz mnie obudzil- wszyscy zaspalismy.. on tez nie mogl wczoraj zasnac, budzika nie slyszelismy wiec wyprawa do szkoly i przedszkola to byly istne wariackie papiery a jaki balagan mi sie w domu przez to zrobil to ho ho
    zrobilam sobieb sniadanko do lozka- domowa, tradycyjna salatka i siwezy, urobiony ze szczypiorkiem, pietruszka i czosnkiem serek bialy, pyyyychota
    film dokoncze ogladac, a pozniej cos posprztam, skoro juz nie musze lezec w lozku
    Sterydy dostałam w 24 tygodniu. Dzis znów badanie. Chodzi o to, ze przy porodzie u córki ostatnie 5cm rozwarcia poszlo w 20 minut. Teraz nie możemy przegapić tego momentu, żebyśmy z cc zdarzyli zanim któryś sie w kanal wstawi.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    boroowka

O mnie
    jestem mamą czwórki ;)
    cześć dziewczyny !!!

Beata - super że nadal trójpak wyobrażam sobie jak musi byc CI ciężko, jeszcze troszkę ... 32 tygodnie to taki przełom dla maluchów

Mysia - spokojnie, już maluszek bezpieczny jest, moje trzy z 36 tygodnia, wszystkie oddychały ( mimo że tylko przy najmłodszym sterydy dostałąm, ale i tak późno, bo urodził sie 3 godziny od podania) i w inkubatorze były tylko kilka godzin żeby sie ugrzały, mali byli, mało tłuszczyku i szybko się wychładza taki maluch. Póżniej już jak donoszone, normalnie jadły z piersi i przybierały jak szalone ( wszyscy ok 2kg przez pierwsze 6 tygodni ) . jedyne co to żółtaczkę fizjologiczna wszyscy mieli i dłużej im schodziła ...

Member Awatar karusia123
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-06 zobacz kalendarz
    Aaa wlasnie mialam zapytac :-) czy w nocy tez tak często wstajecie siusiu ? Ja to mam masakrę nie dosc ze maly mnie kopie zawsze kiedy mam pelen pecherz do tego moj dawid glosno chrapie i zeby isc do toalety musze sie przeczlapac przez niego pozniej uwazac zeby nie nadepnac na psa ktory zawsze spi pod naszym lozkiem później na czuja do kibelka i tez musze uwazac zeby w nic nie walnac małym paluszkiem u stopy :-D

Member Awatar karusia123
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez naomi Zobacz posta
    ja dwa miesiace, ale za pierwszym po prostu nie trafilismy w plodne dni, bo sama na oko obserwowoalam swoje cialo a za drugim juz z paskami owulacyjnymi i od razu zaszlam, znam nawet dzien kiedy sie to stalo :P wiec jestem chyba szczesciara, pod tym wzgledem.
    Jeju to naprawde mieliscie duze szczescie :-) y najpierw próbowaliśmy trafic w dni plodne nie wychodziło pozniej to codziennie stwierdzilismy ze wkoncu musi zaskoczyć juz mielismy robic testy na plodnosc . Ale wkoncu zaszlam ale tak z zaskoczenia niespodziewanie moze za bardzo chcieliśmy dlatego nie wychodzilo podobno duzo tez od tego zalezy

Senior Member Awatar naomi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-27 zobacz kalendarz
    marta leczyli sie, ale juz odpuscili, in vitro tez nie wchodzi w gre, bo rowniez wierzacy ona najbardziej, byla opcja od niego, bo to brat mojego meza, zeby nasienie swoje dal moj luby, ale oczywiscie ona sie nie zgodzila, a i moj maz od razy stwierdzil ze raczej tez nie bardzo. Ja sie nie zastanawialam nad tym, ale tak bliska rodzina troche by dziwnie bylo.

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    Sterydy dostałam w 24 tygodniu. Dzis znów badanie. Chodzi o to, ze przy porodzie u córki ostatnie 5cm rozwarcia poszlo w 20 minut. Teraz nie możemy przegapić tego momentu, żebyśmy z cc zdarzyli zanim któryś sie w kanal wstawi.
    no ale nie chcieli ci lekarze zalozyc tego pesara?? czy w takim przypadku jak Twoj to nic nie daje?? moze pytanie glupie ale w sumie sie nie znam

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez karusia123 Zobacz posta
    Aaa wlasnie mialam zapytac :-) czy w nocy tez tak często wstajecie siusiu ? Ja to mam masakrę nie dosc ze maly mnie kopie zawsze kiedy mam pelen pecherz do tego moj dawid glosno chrapie i zeby isc do toalety musze sie przeczlapac przez niego pozniej uwazac zeby nie nadepnac na psa ktory zawsze spi pod naszym lozkiem później na czuja do kibelka i tez musze uwazac zeby w nic nie walnac małym paluszkiem u stopy :-D
    jak bys miala problem z wpisaniem sie do tej listy to w widaomosci zwrotnej napisz swoje dane to Cie dopisze

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    boroowka

O mnie
    jestem mamą czwórki ;)
    Karusia - słyszałam w wiadomościach o bracie Twoim ... współczuję..
    my z tymi staraniami to z każdym dzieckiem inaczej pierwszy był w pierwszym cyklu, córa po 11 miesiącach i tak miało zostać... po kilku latach stwierdziliśmy że chcemy jeszcze jedno, i po 1,5 roku ciąża i poronienie, a potem cuda, wianki badania, leczenie, nastepne półtora roku i jak juz myślałam że nic z tego to Franek wyszedł ... a Tymuś teraz to w
    ogóle nie wiemy skąd się wziął - bo w przeciwieństwie do reszty planowany nie był, ale cieszymy się bardzo ( po początkowym szoku)

co do szwagierki Twojej - to nam badania też wychodziły średnie tzn. moje dobrze, mężą tak sobie - dopóki ja byłam nastawiona tak bardzo na tę ciążę to nic nie wychodziło, a jak juz stwierdziłam że widocznie tak ma być że tyko dwoje dzieci to zaszłam, trzeba sobie odpuścić, ale to bardzo trudne

Member Awatar karusia123
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    jak bys miala problem z wpisaniem sie do tej listy to w widaomosci zwrotnej napisz swoje dane to Cie dopisze
    Jak weszlam w ten link wyskoczylo mi zebym zarejestrowala sie do konta Microsoft

Member
    Gołąbek

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-21 zobacz kalendarz
    ok, ok dopisuję się i ja ( oczywiście jeżeli można) Czekamy na 3 dziecko nie jestem już taka młoda ale mam nadzieję, ze wszystko będzie ok :0 . Dołączam tak późno ponieważ dopiero teraz mam więcej czasu i postanowiła poszukać jakiegoś forum do pogaduszek, w poprzedniej ciąży aktywnie uczestniczyłam w lipcóweczkach , nawet zjazdy zaliczyłam :0. poczytam zaraz o was kilka stron i postaram się was poznać

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów