Strona 207 z 10058
Pokaż wyniki od 2,061 do 2,070 z 100574

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Madzia_84
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-17 zobacz kalendarz
    ghjkz, to dobrze że wreszcie Ci przeszło. My od początku wiedzieliśmy że nie chcemy znać płci i tylko na każdej wizycie lekarzowi dyskretnie przypominaliśmy żeby się nie wygadał Mieliśmy przed porodem wybrane dwa imiona. Sprawa się skomplikowała gdy po wielu godzinach porodu padła decyzja o cesarce. Mi oczywiście od razu powiedzieli co się urodziło (choć byli zdziwienie że nie wiem) natomiast mąż dostał syna do zobaczenia dopiero po jakimś czasie już na innym oddziale. I on tak patrzył na to zawiniątko i nie miał pojęcia czy to chłopiec czy dziewczynka (a ze mną nie miał kontaktu). Gdy oddawał dziecko położnym to postanowił się zapytać, a te to już w ogóle były zdziwione że ojciec i nie wei co mu się urodziło No ale się zlitowały i powiedziały Tym razem też nie chcemy znac płci

Jegobaba, my mamy monitor po synku. Nie żałuję że go kupiłam, mały od początku spał w swoim pokoju i ja byłam spokojna. My mamy taki przypinany do pieluszki, choć długo się zastanawiałam czy nie kupić takiego pod materacyk. Ale ten zdecydowanie wygodniejszy, nawet jak dziecko śpi sobie na dworze w wózku. A brzuszek ładny, prawdziwie ciążowy już

Martyna, trzymaj się. Tak jak dziewczyny piszą, to o niczym nie przesądza. Tylko to naprawdę nieludzkie tak stresowac i trzymać w niepewności.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Madzia_84 Zobacz posta
    ghjkz, to dobrze że wreszcie Ci przeszło. My od początku wiedzieliśmy że nie chcemy znać płci i tylko na każdej wizycie lekarzowi dyskretnie przypominaliśmy żeby się nie wygadał Mieliśmy przed porodem wybrane dwa imiona. Sprawa się skomplikowała gdy po wielu godzinach porodu padła decyzja o cesarce. Mi oczywiście od razu powiedzieli co się urodziło (choć byli zdziwienie że nie wiem) natomiast mąż dostał syna do zobaczenia dopiero po jakimś czasie już na innym oddziale. I on tak patrzył na to zawiniątko i nie miał pojęcia czy to chłopiec czy dziewczynka (a ze mną nie miał kontaktu). Gdy oddawał dziecko położnym to postanowił się zapytać, a te to już w ogóle były zdziwione że ojciec i nie wei co mu się urodziło No ale się zlitowały i powiedziały Tym razem też nie chcemy znac płci

Jegobaba, my mamy monitor po synku. Nie żałuję że go kupiłam, mały od początku spał w swoim pokoju i ja byłam spokojna. My mamy taki przypinany do pieluszki, choć długo się zastanawiałam czy nie kupić takiego pod materacyk. Ale ten zdecydowanie wygodniejszy, nawet jak dziecko śpi sobie na dworze w wózku. A brzuszek ładny, prawdziwie ciążowy już

Martyna, trzymaj się. Tak jak dziewczyny piszą, to o niczym nie przesądza. Tylko to naprawdę nieludzkie tak stresowac i trzymać w niepewności.
    hej juz sobie wyobrazam i meza i polozne w tej sutuacji ja mam taki na pieluszke

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    Ja tez miałam wizyte dzis. Tym razem w Matce Polce. Czułam się tam jak kolejny produkt na taśmie produkcyjnej. Karta ciąży nie zalozona. Bo jak to dr stwierdził - najpierw zobaczymy na usg czy plody żywe i w jakim stanie. Jakby na opisie z ostatniego nie miał napisane. Badanie mega bolesne i mam bardzo twardą macice. Usg za dwa tygodnie. I juz mam reżim łóżkowy, leki na podtrzymanie. Dzisiejszy dzień zdecydowanie do d...
    oj czasami lekarze w taki wlasnie sposob podchodza dla nas nasza ciaza i bejko to caly swiat a dla nich kolejna pacjentka o tak wlasnie....nie martw sie bedzie dobrze wiadomo ciaza blizniacza jest inna ale tez dobrze sie konczy i dzieci zdrowe sie rodza takze nie ma co sie zamatrwiac na zapas....odpoczywaj bo czeka cie male zamieszanie po porodzie

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Przepraszam zapomnialam przeciez ty moja branza
    spoko, tyle nas jest, że można się pogubić co która pisała

Cytat Zamieszczone przez andzia1984 Zobacz posta
    Hej dziewczyny. Dziś byłam na wizycie i usg genetycznym. Dzidzi ma 55mm, przezierność karku 1,7 , puls 162, do zdjęcia niechciało zapozować bo straaaasznie sie wierciło. Termin z OM i z usg wyrównał sie i wyszedł na 14 stycznia. Ciesze sie że wszystko ok. Pozdrawiam
    no i super Dzidziuś zdrowy a to najważniejsze
    ja mam prenatalne dzisiaj i już czuje jak mi serce wali na samą myśl. i narzeczony się cieszy, bo też idzie ze mną udało mu się załatwić w pracy wolne na dziś więc został nam tylko wypad do rodzinnego miasta pooglądać sobie Dzidziusia

Member
    Martynaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-07 zobacz kalendarz
    Byłam zrobic jeszcze raz ten pappa w klinice w Katowicach wynik za 2h i 150 zł, naciagcZe byli w tej wcześniejszej poradni. TeraZ czekam nie wytrYmalabym do jutra a tak o 11 bd miała wynik

Senior Member Awatar somila
    O mnie
    Kuba 27.01.2014 // Maks 21.01.2016
    Martynaa bardzo dobrze zrobiłaś :-)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez cehanka Zobacz posta
    Cześć styczniówki,
    Bardzo się cieszę że wreszcie udało mi sie znaleźć forum dotyczące mnie i mojego Bąbelka
    Czytam forum i widzę ze większość z Was jest już po badaniach genetycznych, mnie kazali przyjechać dopiero w ten piątek i już o niczym innym nie myślę jak o tym czy wszystko wyjdzie pomyślnie. Jak na razie Bąbelek jest dla mnie bardzo abstrakcyjny bo długo (przynajmniej jak dla mnie) się o niego starałam - 1,5 roku. Trzymajcie kciuki
    Pozdrawiam
    nie martw sie badaniami, wszystko bedzie dobrze

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    Ja tez miałam wizyte dzis. Tym razem w Matce Polce. Czułam się tam jak kolejny produkt na taśmie produkcyjnej. Karta ciąży nie zalozona. Bo jak to dr stwierdził - najpierw zobaczymy na usg czy plody żywe i w jakim stanie. Jakby na opisie z ostatniego nie miał napisane. Badanie mega bolesne i mam bardzo twardą macice. Usg za dwa tygodnie. I juz mam reżim łóżkowy, leki na podtrzymanie. Dzisiejszy dzień zdecydowanie do d...
    kochana skoro oni tak olewaja swoja prace moze zmieni lekarza i wgl przychodnie?

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Ja nigdy nie przepadałam za owocami a teraz bananki, morele, brzoskwinie i winogrona zjadam w ogromnych ilościach. Tak samo z warzywami: codziennie musi być pomidorek, ogórek kiszony i sałatka.
    Jednak totalnie odrzuciło mi ryby, w ogóle jak zobaczę to mnie podnosi na wymioty - ewentualnie takie w puszce filety w sosie pomidorowym i tyle
    ja za rybami tez nie przepadam moze dlatego ze nie umiem ich jesc hahaha

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez andzia1984 Zobacz posta
    Hej dziewczyny. Dziś byłam na wizycie i usg genetycznym. Dzidzi ma 55mm, przezierność karku 1,7 , puls 162, do zdjęcia niechciało zapozować bo straaaasznie sie wierciło. Termin z OM i z usg wyrównał sie i wyszedł na 14 stycznia. Ciesze sie że wszystko ok. Pozdrawiam
    super ze wszystko dobrze

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów