Strona 2069 z 10083
Pokaż wyniki od 20,681 do 20,690 z 100823

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez naomi Zobacz posta
    A tak z innej beczki dlugo sie staralyscie o swoje pociechy??
    my staraliśmy się od stycznia tego roku, ostatnią miesiączkę mialam 27 marca:P

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar naomi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-27 zobacz kalendarz
    Beata bidulka, silna babka z ciebie, ale jaka nagroda czeka na koncu tej drogi, razy dwa
    Karusia to dlugo, wspolczuje i gratuluje ze sie udalo.

Naomi mam serdecznie dość. Od tygodnia leżę z tylkiem wyżej. Każdy posiłek mi się cofa. Skóra na brzuchu dosłownie pęka. Brzucha dotykać nie wolno. Na rękach mam same zrosty. Żaden welflon nie wytrzymuje dluzej niz dobę, biodra, plecy i glowa bolą niemiłosiernie. A lekarze mówią ze zrobili juz wszystko co mogli a reszta w rękach Boga. Naprawdę zaczyna mnie to przerastać

O mnie
    Martucha ja tez mialam 27 ostatnią, my od lutego, czyli za drugim podejsciem, a naczytalam sie ze kobiety maja problem zeby zajsc i nie liczylam ze sie uda tak szybko, zwazywszy nam moj wiek myslam ze bedzie ciezej niz za pierwszym razem, a tak z ciekawosci pytam, bo moja szwagierka nie moze zajsc, ale problem niby tkwi w nim ma za slabe nasienie, leczyli sie, ale nic z tego od 5 lat bez zabezpieczenia i nie moga zajsc, przykro mi jak ona patrzy na mnie widac w oczach taki zal, nawet nie mowie nic o malym ze kopie, ile wazy itp. nie chce jej jeszcze bardziej dobijac, chcialabym pomoc, bo wydaje mi sie ze same leki swoja droga, ale samemu tez mozna sobie pomoc skoro nie sa calkowicie bezplodni, ona np. za kazdym udanym stosunkiem wstaje i wychodzi na siusiu, a ty karusia dlugo sie staraliscie jaki byl powod jesli moge spytac?
    Beata wspolczuje kochana naprawde, coz moge ci powiedziec dzielnie to znosisz wszystko, dajesz smialo rade i musisz dalej sie trzymac dla nich, nosisz w sobie takie skarby. jeszcze troche wiem latwo sie mowi, ale nie ma wyjscia i tak jak mowia lekarze wszystko w rekach Boga, najwazniejsze ze tam jestes, jak cos bedzie sie dzialo masz opieke. Sciskam cie mocno w myslach.
    Ostatnio edytowane przez naomi ; 26-11-15 o 07:04

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Monika, no to faktycznie zaskoczylo Was... ale nic sie nie mart, Miloszek jest silny i ładnie wazy a i tydzien ciazy tez juz jest ok.. jeszcze teraz po tym zastrzyku na plucka to juz w ogole bedzie calkiem dobrze i obejdzie sie bez inkubatora itd.. a moze sie okaze ze skurcze tez ci wycisza i sie wszystko unormuje.. najwazniejsze by szyjka trzymala.. a masz jakies rozwarcie??
    ja mam tez skurcze, ale szyjka zamknieta na 4 spusty co jest zasluga wypalanej nadzerki po 1 ciazy.. akurat w ujsciu robi mi sie niewielka blizna ktora trzyma szyjke jak pesar

Beatko z podziwu nie moge wyjsc ze taka dzielna, silna i wytrwala jestes.. najwspanialsza.. a Ty dostalas zastrzyka na plucka dla maluszkow?? dzis masz miesc badanie szyjki??

Karusia my z mezem jestesmy plodni i zaskakuje zawsze za 1 razem

Marta lekarz po erozmowie na pewno Cie uspokoi

witajcie Dziewczyny
    noc za mna.. zasnela grubo po 1.. o 7.20 maz mnie obudzil- wszyscy zaspalismy.. on tez nie mogl wczoraj zasnac, budzika nie slyszelismy wiec wyprawa do szkoly i przedszkola to byly istne wariackie papiery a jaki balagan mi sie w domu przez to zrobil to ho ho
    zrobilam sobieb sniadanko do lozka- domowa, tradycyjna salatka i siwezy, urobiony ze szczypiorkiem, pietruszka i czosnkiem serek bialy, pyyyychota
    film dokoncze ogladac, a pozniej cos posprztam, skoro juz nie musze lezec w lozku

Member Awatar karusia123
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-06 zobacz kalendarz
    Martucha ja tez mialam 27 ostatnią, my od lutego, czyli za drugim podejsciem, a naczytalam sie ze kobiety maja problem zeby zajsc i nie liczylam ze sie uda tak szybko, zwazywszy nam moj wiek myslam ze bedzie ciezej niz za pierwszym razem, a tak z ciekawosci pytam, bo moja szwagierka nie moze zajsc, ale problem niby tkwi w nim ma za slabe nasienie, leczyli sie, ale nic z tego od 5 lat bez zabezpieczenia i nie moga zajsc, przykro mi jak ona patrzy na mnie widac w oczach taki zal, nawet nie mowie nic o malym ze kopie, ile wazy itp. nie chce jej jeszcze bardziej dobijac, chcialabym pomoc, bo wydaje mi sie ze same leki swoja droga, ale samemu tez mozna sobie pomoc skoro nie sa calkowicie bezplodni, ona np. za kazdym udanym stosunkiem wstaje i wychodzi na siusiu, a ty karusia dlugo sie staraliscie jaki byl powod jesli moge spytac?
    Beata wspolczuje kochana naprawde, coz moge ci powiedziec dzielnie to znosisz wszystko, dajesz smialo rade i musisz dalej sie trzymac dla nich, nosisz w sobie takie skarby. jeszcze troche wiem latwo sie mowi, ale nie ma wyjscia i tak jak mowia lekarze wszystko w rekach Boga, najwazniejsze ze tam jestes, jak cos bedzie sie dzialo masz opieke. Sciskam cie mocno w myslach.
    Wczesniej tak jak pisałam dlugo dosc ponad rok a z ta ciąża to bylo niesprodziewanie bo poronilam pod koniec tamtego roku i lekarze mowili zeby odczekac 3 miesiace i mozna znow ale wolalam poczekac troszke wiecej zeby znow nie bylo takiej samej sytuacji i w sumie niespodziewanie 1 kwietnia zatrzymala mi sie miesiaczka czułam ze jestem w ciazy ale w sumie w to nie wierzyłam az wkoncu zrobilam test i wyszlo odrazu miesiac pozniej kupiłam test kojej przyjaciolce bo też narzekala ze cos okresu nie ma i tez jest w ciazy :-) a ty ile sie staralas? :-)

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Szkoda szwagierki i brata:-( miejmy nadzieję że im się w końcu uda. A leczą się jakoś? właśnie tak myślę że mieliśmy wielkie szczęście że nam się udało tak szybko, a w koło o różnych przypadkach się słyszy. Pewnie u każdej z nas w bliskim otoczeniu jest jakiś przypadek poronienia, niemożności zajścia, innych problemów...także mamy się z czego cieszyć:-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Karusia123 w wiadomosci prywatej, na gorze, w powiadomieniach, wyslalm Ci linka do naszej stronki.. tam jest tableka z informacjami o nas.. wpisz sie do naszego grona jesli masz ochote

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez karusia123 Zobacz posta
    Wczesniej tak jak pisałam dlugo dosc ponad rok a z ta ciąża to bylo niesprodziewanie bo poronilam pod koniec tamtego roku i lekarze mowili zeby odczekac 3 miesiace i mozna znow ale wolalam poczekac troszke wiecej zeby znow nie bylo takiej samej sytuacji i w sumie niespodziewanie 1 kwietnia zatrzymala mi sie miesiaczka czułam ze jestem w ciazy ale w sumie w to nie wierzyłam az wkoncu zrobilam test i wyszlo odrazu miesiac pozniej kupiłam test kojej przyjaciolce bo też narzekala ze cos okresu nie ma i tez jest w ciazy :-) a ty ile sie staralas? :-)
    ja dwa miesiace, ale za pierwszym po prostu nie trafilismy w plodne dni, bo sama na oko obserwowoalam swoje cialo a za drugim juz z paskami owulacyjnymi i od razu zaszlam, znam nawet dzien kiedy sie to stalo :P wiec jestem chyba szczesciara, pod tym wzgledem.

Senior Member
    nayana

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Martucha86 Zobacz posta
    Szkoda szwagierki i brata:-( miejmy nadzieję że im się w końcu uda. A leczą się jakoś? właśnie tak myślę że mieliśmy wielkie szczęście że nam się udało tak szybko, a w koło o różnych przypadkach się słyszy. Pewnie u każdej z nas w bliskim otoczeniu jest jakiś przypadek poronienia, niemożności zajścia, innych problemów...także mamy się z czego cieszyć:-)
    siostra mojego meza nie moze miec dzieci. ma endometrioze, kilka operacji za soba, miesniaki, torbiele itd.. szansa byla dla nich in vitro,a le sa wierzacy i nie wyrazili zgody.. maja dwie cudowne, adoptowane córki
    moja bratowa z kolei poronila w 12 tyg , miala ciaze starsze o 3 tyg ode mnie..
    takze tak jak Marta mówisz.. mamy wielkie szczescie i powod do radosci

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów