Strona 2052 z 10044
Pokaż wyniki od 20,511 do 20,520 z 100438

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    A to jestem ciekawa jak tak kobiety wiedzą że popuścily to oznacza, że czuły to czy polozne im coś powiedziały...
    Musze podpytać Karoliny jak to dokładnie było. Ale podobno położne raz, dwa sprzątają. Pan Poślubiony był przy naszej rozmowie i wie, co może się zdarzyć w trakcie :/ Kurcze musi to być krępujące, ale koleżanka też była z narzeczonym i on nawet tego nie zauważył,bo z tyłu stał, więc najważniejszy w tym momencie dzidziuś, nie? Nie wiem na co jeszcze go przygotować, jak myślicie? O czym musi wiedzieć zanim przekroczy próg sali porodowej ?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    a najwyżej jak nas nasza pociecha w przyszłości bedzie wkurzać czy przezywać to zawsze bedziemy na wygranej pozycji z tekstem: a ja na ciebie narobiłam DDDD hahahahah
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Daria spokojnie, położne tylko co przyjęły porodów to dla nich to że tak powiem normalka jakby się coś zrobiło...
    Dokładnie. To bardzo naturalne i normalne, jeśli można to tak nazwać. Myślę, że i my gdyby coś nam się takiego przytrafiło to będziemy mieć to gdzieś przy tych bólach i skurczach

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Dokładnie. To bardzo naturalne i normalne, jeśli można to tak nazwać. Myślę, że i my gdyby coś nam się takiego przytrafiło to będziemy mieć to gdzieś przy tych bólach i skurczach
    tez tak mysle, nie jednej sie tak zdarzyło więc położne wiedzą co robić..

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Musze podpytać Karoliny jak to dokładnie było. Ale podobno położne raz, dwa sprzątają. Pan Poślubiony był przy naszej rozmowie i wie, co może się zdarzyć w trakcie :/ Kurcze musi to być krępujące, ale koleżanka też była z narzeczonym i on nawet tego nie zauważył,bo z tyłu stał, więc najważniejszy w tym momencie dzidziuś, nie? Nie wiem na co jeszcze go przygotować, jak myślicie? O czym musi wiedzieć zanim przekroczy próg sali porodowej ?
    Myślę, że przede wszystkim powinien wiedzieć że mogę być z bólu nieświadoma i ma do mnie nie gadać tylko masować i stać właśnie przy głowie a nie w kroczu... By kontrolował pracę położnych bo czasami mogą być niemiłe i w razie czego niech sam zareaguje bo ja na pewno nie będę w stanie. Pomagać przec no i potem żeby fotki cykal a nie zapomniał o tym bo z wrażenia ponoć faceci też mogą przegapić przecięcie pepowiny i zdjęcia od samego początku a nie jak już będzie ubrane ale też nie żeby aparat w kroczu był heheh. No i by pilnował dzieciaka cały czas jak biorą na badania i w ogóle teraz tyle się slyszy o pomyłkach i w ogóle...
    Ja to mam nadzieję że nawet jak się sfajdam to żeby mi nie mowily tylko wytarly i dalej swoje robiły jakby nigdy nic :-)
    Pati ty i twoje boskie teksty hehehhe

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Myślę, że przede wszystkim powinien wiedzieć że mogę być z bólu nieświadoma i ma do mnie nie gadać tylko masować i stać właśnie przy głowie a nie w kroczu... By kontrolował pracę położnych bo czasami mogą być niemiłe i w razie czego niech sam zareaguje bo ja na pewno nie będę w stanie. Pomagać przec no i potem żeby fotki cykal a nie zapomniał o tym bo z wrażenia ponoć faceci też mogą przegapić przecięcie pepowiny i zdjęcia od samego początku a nie jak już będzie ubrane ale też nie żeby aparat w kroczu był heheh. No i by pilnował dzieciaka cały czas jak biorą na badania i w ogóle teraz tyle się slyszy o pomyłkach i w ogóle...
    Ja to mam nadzieję że nawet jak się sfajdam to żeby mi nie mowily tylko wytarly i dalej swoje robiły jakby nigdy nic :-)
    Pati ty i twoje boskie teksty hehehhe
    O tym pilnowaniu wczoraj położne opowiadały A wszyscy faceci wtedy tak kiwali głowami jak lwy, co będą swoje małe bronić hihi No i te zdjęcia rzeczywiście żeby fajna pamiątka była

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    a najwyżej jak nas nasza pociecha w przyszłości bedzie wkurzać czy przezywać to zawsze bedziemy na wygranej pozycji z tekstem: a ja na ciebie narobiłam DDDD hahahahah
    Hahahaha najlepsza

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    Hahahaha najlepsza

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    ja Wam dam znać jak zrobię kupę w czasie porodu póki co się tym wgl nie przejmuję

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    A ja tam mysle ze nie bedzie tak zlejuz nie jedna rodzila takze dziewuszki damy rade!!!a w lutym juz zapomniemy jak to bylou nas swieto w pracy rozpoczete indor poszedl w ruch

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów