Strona 2041 z 10044
Pokaż wyniki od 20,401 do 20,410 z 100432

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Sie nie boj!moj ma.to samo!!!!wrrrr mowi ze nie lubi pisac no ale odczytac smsa chyba moznanie czytajacy wcale!!!no te bajki dzieciom brata czyta o tyle...
    nauczą się przy córciach

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    moja mamuśka mówiła, że za każdym razem inaczej miała, z siostrą to troszeczkę poleciało, z bratem to podobno lunęło, a ze mną przebijał jej lekarz i podobno jak chlusnęło to był w pół mokry, a mama mówiła, że myślała że pod ziemię się zapadnie :P także tego chyba nie przewidzi. Mojej cioci znów wody w kościele odeszły hehehe
    No fajnie ciocia mialaja mysle tak z tymi wodami a smialam sie z kuzynki ze sie.bala.zeby jej te wody w miejscu publicznym nie poszly a to nie znasz dnia ani godziny

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Czaje... ;-) mogłaś źle zrozumieć bo faktycznie tak głupio napisałam
    Chodzi o męża mojej mamy ;-) hihi bo moi rodzice rozwiedzeni :-)
    aaaaa już myślałam że jestem jakaś dziwna teraz wszystko rozumiem

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    No fajnie ciocia mialaja mysle tak z tymi wodami a smialam sie z kuzynki ze sie.bala.zeby jej te wody w miejscu publicznym nie poszly a to nie znasz dnia ani godziny
    Ja też bym wolała w domu niż gdzieś poza domem bo nie wiadomo czy do domu jechać czy do szpitala i Ci ludzie patrzący jeeeerryyyy ;-)

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Rzeczywiście co kobietka to inna historia Ja chyba dzisiaj włożę ręczniki i podkład pod prześcieradło nic mi nie szkodzi, a spokojniejsza będę

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    moja mamuśka mówiła, że za każdym razem inaczej miała, z siostrą to troszeczkę poleciało, z bratem to podobno lunęło, a ze mną przebijał jej lekarz i podobno jak chlusnęło to był w pół mokry, a mama mówiła, że myślała że pod ziemię się zapadnie :P także tego chyba nie przewidzi. Mojej cioci znów wody w kościele odeszły hehehe
    hahah parsknęłabym śmiechem jakbym miała podobną sytuacje

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Rzeczywiście co kobietka to inna historia Ja chyba dzisiaj włożę ręczniki i podkład pod prześcieradło nic mi nie szkodzi, a spokojniejsza będę
    Ty już masz zamiar rodzić ?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    [QUOTE=fghjkz;2758195]aaaaa już myślałam że jestem jakaś dziwna teraz wszystko rozumiem [/QUOTE ] hihihi :-)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Chyba że właśnie ktoś ma konkretne hobby to można w ciemno jakąś kupić Mój znowu to mol książkowy, teraz ma mnóstwo pracy więc widzę że nawet nie sięga po nic, ale jak jedziemy na wakacje to wystarczy mu drink z palemką,wygodny leżak z parasolem, basen dla ochłody i książka w dłoni.
    No a toba kto sie.zajmuje?moze to glupie i przepraszam ale jak jestesmy na wakacjach i widze nieraz z ksiazka pania albo pana to se mysle po co przyjechali na te wakcje co ksiazki czytac?glupia chyba jestem nie?no ale ja wole jednak sie zajac soba nawzajem

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Widzę, że jeszcze chodzą po tym świecie mężczyźni czytający książkę bo mojemu to nawet sms nieraz się nie chce przeczytać
    Nasi mezowie by sie skumali... Moj tez jak widzi ze sms dlugi to nie czyta hahaha, chyba ze napusze, ze wiem ze i tak nie przeczytasz to wtedy duma mu nie pozwala i czyta ze ho ho

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów