Strona 204 z 10044
Pokaż wyniki od 2,031 do 2,040 z 100434

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez marcelina1507 Zobacz posta
    No zmobilizowałyście się Dziewczyny Musiałam sporo nadrobić w czytaniu.
    U mnie dzisiaj tak średnio, brzuch mnie boli, ale to może dlatego, że mam straszny kaszel, podczas którego napinają mi się wszystkie mięśnie. Mam nadzieję, że mi przejdzie
    Widac styczniowki trzeba mobilizowac do pisania czesciej fajnie ze piszecie zawsze mozna sie podzielic swoimi watpliwosciami a i dowiedziec sie cos ciekawego takze mamcie piszemy

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    U mnie dzisiaj tak średnio, brzuch mnie boli, ale to może dlatego, że mam straszny kaszel, podczas którego napinają mi się wszystkie mięśnie. Mam nadzieję, że mi przejdzie
    oj kaszel potrafi sie dac we znaki brrrr

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    12 tydzien zaczelam dzis albo zaczne jutro dlatego tak bo mi polozna co tydzien wiadomosc przysla z tygodniem i opisem co sie dzieje z dzidzia w dsnym tygodniu,ale nie wiem czy to wvdniu rozpoczecia czy ze zsczne jutro za tydzien mam spotkanie to spytam dokladnie wczoraj bylam na prenatanych to mam wpisane 11t5d
    bo ja już się pogubiłam z tymi tygodniami i dniami, z tym liczeniem hehhe ;D a ostatni okres miałaś którego? wybacz za to wypytywanie ale widzę tak samo mamo termin porodu, nie mogę się doliczyć a wizytę mam w poniedziałek prenatalne

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Jedni w nich wierzą, jedni nie, dlatego pytam jak to jest u Was?
    Ja tak jak pisałam, biorę je z przymrużeniem oka
    albo ze jak tam brzuch wysoko to dziewczynka a ze jak chłopiec to nisko czy jakos tam

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez PysiaRysia Zobacz posta
    to normalne że się denerwujesz, ale już sam fakt, że błędy popełniali stawia ich w trochę mniej wiarygodnym świetle. oczywiście idź i wszystko wyjaśnij. co dokładnie Ci powiedzieli przez tel?

tym bardziej nie powinnaś się martwić, myśl pozytywnie.

wiem o tym. już widzę ich skwaszone miny, że zagrałam im na nosie. moja szefowa bardzo nie lubi dzieci. uważa je za zbędny balast. sama nigdy dzieci nie miała. pojęcia nie masz ile się na temat ewentualnej ciąży nasłuchałam. wystarczyło, że któraś dziewczyna się źle poczuła od razu pogadanka czy w ciąży nie jest... eh... zresztą nie ważne. w czwartek czeka mnie wizyta w firmie. to zobaczę ich "zadowolone" miny.

ja powiem tak. kiedyś łaziłam do wróżek wszelkiej maści, sama się wiele od nich nauczyłam i w końcu sama na tym zarabiałam. dreszczyku emocji dodawał fakt, że zawsze wychodziło mi to samo, czy wróżyłam sobie sama, czy wróżył mi ktoś. ale... nie sprawdziło się. według wróżb powinnam być mężatką już 3 lata, a w przyszłym roku powinnam urodzić drugie dziecko - syna, pierwsza miała być córka. po za tym w necie jest podawana zła informacja. ruch kołowy obrączki zawsze oznacza dziewczynkę, a wahadłowy, czy to na boki czy w przód i tył oznacza chłopca. i do tej wróżby nie trzeba być w ciąży. wystarczy szklanka z wodą albo lewa dłoń. mimo wszystko w ciąży odradzam wszelkie wróżenie. nie znam żadnej wróżki która powróżyłaby kobiecie w ciąży bo to ściąga złe moce, ale oczywiście zrobisz jak zechcesz.
    szefowa powinna miec na uwadze ze ludzie chca miec dzieci niech facetów zatrudnia

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    bo ja już się pogubiłam z tymi tygodniami i dniami, z tym liczeniem hehhe ;D a ostatni okres miałaś którego? wybacz za to wypytywanie ale widzę tak samo mamo termin porodu, nie mogę się doliczyć a wizytę mam w poniedziałek prenatalne
    ściągnij sobie na telefon taką aplikacje 'moj kalendarz' to jest kalendarz na menstruacje ale jesli zajdziesz w ciaze to zaznaczasz opcje ' jestem w ciazy' i Ci wszystko oblicza)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    ja jak kicham to mi sie wszystkie miesnie napinaja zdrówka ;*

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    szefowa powinna miec na uwadze ze ludzie chca miec dzieci niech facetów zatrudnia
    hehe była u nas faza na zatrudnianie facetów, ale za wolni byli i sie klocili o wyzsze pensje wiec pozwalniani. potem byla faza na kobiety po wieku rozrodczym, ale to tez nie wypalilo, bo rezygnowaly zanim sie okres probny skonczyl, po prostu nie dawały rady. zreszta u nas straszny przemial z ludzmi. niecale 2 lata tam pracuje, a odeszlo z firmy z 10 osob, rzadko wytrzymywali tydzien. zreszta na rozmowy kwalifikacyjne przychodzily tlumy, ale jak sie ludzie dowiadywali o warunki pracy to nawet probowac nie chcieli. po prostu zapiernicz i totalny wyzysk. sama bym sie na ta prace w zyciu nie zdecydowala, ale potrzebowalam pracy na umowe. planowalismy slub juz od dawna, sami zbieralismy kase i chcielismy sie podeprzec kredytem. i w sumie dobrze ze mi sie udalo ta prace zlapac, bo bym finansowo rady nie dala po wypadku, a tak chociaz mi zus placi.

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Ostatni okres mialam 1kwietnis przy 28 dniowym cyklu ale ostatnio sie troszke rozregulowal ten cykl i dwa ostanie roznie byly.... z okresu wyszlo na 9 stycznia a z usg na 15 a ze dziecie male to sie trzymamy tego 15 ja tez w tych tygodniach pogubiona

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    ściągnij sobie na telefon taką aplikacje 'moj kalendarz' to jest kalendarz na menstruacje ale jesli zajdziesz w ciaze to zaznaczasz opcje ' jestem w ciazy' i Ci wszystko oblicza)
    A u Ciebie jak jest?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów